0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün çok ters düştük . Hiç yardimci olmuyor .az oynarsa o sırada işleri kafamda sıraya dizip acele den yapıyorum.kendime vakit deseniz o Yok.bide oğlum kolik bı bebekti 6bucuk aylık olmasına rağmen hâlâ aynı çok ağlıyor kucakci yere koydurmuyor dönse bile sıkılıyor ağlamaya başlıyor.bugun işten geldi anlıyorum çalışıyor vatman tramway sürüyor beyni dolu oliyor ama bende tekim bunaldım bı aydirda çıkmıyorum tut azda işlerim var dedim başlandı soylenmeye ne istiyon benden yatiyom tut kalkiyom tut coxugu ağlarsa ağlasın koy yere dedi .kaçtı gitti odaya gelmedi almadı .bide dizi izliyoruz beraber izliyoruz die açıp bakmam beklerim baktım kaçıp onu izliyor sizi çekemem dedi .neyse uyucaktik uyumuyo oğlan gene uyutumiyon gibi bisiler dedi aldım çocuğu oturma odası na geldim ne haliniz varsa görün dedi yaylana yaylana uyu dedim. Rabbim oğluma sağlık uzun ömür versin 1tane yeter çöktüm resmen 

5 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cocuklar bi yanada bu eslerin hal ve hareketleri resmn insani hayattan sogutuyor
tarafından
Duşa giricem diyorum ofluyo ya enfazla yarım saat .kirklaniyon mu demez mi çıktıktan sonra evet senin gibi su kurbağasi değilim hergun diyorum . Resmen bitirdi beni .tek benim çocuğum sanki
(4,101 puan) tarafından
Dogru valla bide annesin sen bakacakdin demiyolarmi
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Allah allah o cocuk bi tek seninmiymis tek basina mi yapmissin onu. O cocugu senle beraber yaptiysa sorumlulugunuda almak zorunda yeri gelince anne gibi bakmak zorunda ne iyiymis yap dogurt bakma oh beee
tarafından
Kolik olunca daha zor bı bebek laf atiyosun agliyo . bebeğimde n çok geri kafalı ligi yoruyor.
(1,822 puan) tarafından
O zaman sevmeye kalktigi zaman sevdirmeyeceksin canim bakmadigin ilgilenmedigin cocugu sevemezsin deyip musade etmeyeceksin anlayacak biraz hatasini
tarafından
İlk atismada vermedim gelip almadı bı sure sonra almaya çalıştı vermedim zorla aldı bı ilgili baba modu .2.cide ise totosunu döndü uyucakmis sabah görür ağlamaktan catlasada çocuk ona tut demicem
(1,822 puan) tarafından
Hic anlamiyorum boyle kocalari anlamakta istemiyorum
0 oy
(311 puan) tarafından
kız erkekler öyle koronadan dolayı eşim hep evde o bile zorla bakıyo bi tane yeter diyosun he 3 4 yaşına gelsin o zaman görürsün :) 

biraz sabır lazım ilk 1 sene çok zor geçiyor ama yürümeye başlasın sen de bi rahat nefes alırsın merak etme 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Böyle düşünceye sahip bir insandan 2.çocuk asla düşünülmez bile 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Resmen beni anlatmissin yaaa bu kadr mi olur ayni bizzz yaa gercektn insan cocugunun aglamasina dayanamiyo yoksa yanimda orumcekle gezer ama bnm aglamasina dayanamadgm cocugu kendi aglatinca sinirlerim firliyooo bizde bunlardan dolayi kavga edeli 2 hafta oldu ne o geri adim atti ne ben küsüz

İlgili bir soru bulunamadı

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...