0 oy
690 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar eşim küçük yaştan ailesinden ayrılmış iş için başka şehirlere gitmiş ailesini seviyor ama şimdiye kadar hep onlardan ayrı kalmış kendi istrğiyle yani bir arada olunca onlara katlanamıyo annesi saf laftan anlamıyo ve çok konuşuyo rahmetli babasıylada anlaşamıyodu bu yüzden onlardan hep uzak durdu bense tam tersi ailemden uzak duramıyorum aileme çok bağlıyım çocukken biraz sorunlu biriydim kötü zamanlarm oldu bu yüzden ailemden uzak duramıyorum hele annemle 1 hafta görüşmesem bunalıma giriyorum ağlayıp duruyorum eşimde bni ailemden uzak tutmak istiyo kendi uzak ailesinden dayanabiliyo umursamıyo bnide öyle umursamam dayanırım sanıyo babası öldü eşim çok üzüldü ama yine aile kıymeti öğrenmedi ona ailemin bnm için çok değerli olduğunuda anlatamıyorum ve ailemi srvmiyo tek sebebi ailemin bnm hep arkamda durması destek vermesi yani ailem bnm destekcim die sevmiyo onları arkamda kimsem olmasn istiyo bn napcam bunla böyle

9 Cevaplar

0 oy
(13,659 puan) tarafından

Kiyaslamak ne derece doğru bilemiyorum ama BIZ DE ÇOCUK YETISTIRIYORUZ ,AYNISINI YAŞAYARAK OLECEGIZ diye korkut:ermm:

(1,337 puan) tarafından
Onuda denedim çocuk bizden uzak olsa filan bizi umursamasa dayanabilirmiş ona fark etmezmiş
(13,659 puan) tarafından
Leeeee, simdi oyle demek kolay..
Eskiden annem aradgnda meşgule atabliydm.
Valla şimdi vicdanım el verniyo.
Cocuk scti dye sevinmekmis ana baba olmak.
(1,337 puan) tarafından
Valla analıkla babalığı bir tutma erkekler asla biz gibi düşüp biz gibi hissedemez
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kendisi öyle diye seninde öyle olmani istiyo tamamen psikolojik ve normal degil
(1,337 puan) tarafından
Normal değil  evet ama bn napıcam böyle eşimi seviyorum yoksa boşanır geçerdim ama olmuyo
(7,972 puan) tarafından
Konusmayi dene
(1,337 puan) tarafından
Çok denedim ama hep kavga ediyoruz
0 oy
(40 puan) tarafından
Cnm benim esimde oyle biliyomusun cok tartıştık suan 1 aydır annemdeyim
(1,337 puan) tarafından
3 yıllık evliyiz ilk yıllar aşırı kötü kıskançlığı vardı o normale döndü ama aile konusunda düzelemedi hamileyim şuan bakalm belki çocuk olunca düzelir
(40 puan) tarafından
Kuzum bende cocuk olunca duzelir dedim ama malesef ama yinede sewiyom onu bu kez ailem istemiyo onu
(1,337 puan) tarafından
Bnde seviyorum ama artk bu işe çoözüm bulmalıyım yoksa delircem
(40 puan) tarafından
Ben hala bulamadim kuzum biyandan ailem biyandan esim
0 oy
(554 puan) tarafından
Valla canım benimkide aynı ama bizimki ters olarak evlenince ailesi kıymetli oldu biz yeni tanistigimizda ailemle tanıştırdım o bayram köye gitmedik biz ailece onuda aldik yanimiza şehirde gezdik düğüne kadar annem yardım etti her konuda herşey oldu bitti anası geldi yok ben ona özeniyorum yok buna özeniyorum misafir gibi geldi her dediğini yaptirdi düğün ertesi kocamın üzerine giyecek kiyafeti yoktu hicbirseyiyle ilgilenmediler ama çok kiymetliler dediğin gibi benim kaynanamda saf görünüyor biraz rahatsızlığı var ama şu doğum arasinda anladimki saf olan insanin aklı böyle hinliklere çalışmaz herneyse uzattım ben kocama dedimki benim ailem ben görüşürüm sen gelmek görüşmek zorunda değilsin karar senin hamile kalincada annemlerin mahallesine taşındık eşim isteyken görüşüyoruz araları kötü değil eşimde görüşür ama ben bazen haftanin her günü gidiyorum onu karistirmiyorum konuş sende
(1,337 puan) tarafından
Bnde karıştrmıyorum normalde ama ilemin evi uzak haftada 2 kez gidebiliyodum ama şuan virüsü bahene ediyo hiç yollamıyo farkndaym virüsten değil oraya gitmemi istemiyo ama bn olay çıkarmk istemiyorum
(554 puan) tarafından
He ya o bizdede var diyorki sen gitme onlar gelsin ne fark edecekse zaten bizde eskisi kadar çok görüşmüyoruz arada onlar kapidan ugruyor yada sabah arabayla aliyorlar evden anca öyle çok yakin ama virüs karıştırdı ortalığı annen iyi durumdaysa bi hafta onlar gelsin bir hafta sen git bence ortalık duzelesiye arada birde görüntülü konusursunuz
(1,337 puan) tarafından
Ya annem dolmuş binmek istemiyor virüs bulaşcak die uzak olunca yürüyemiyodu ve hamile olmasam eşimi dinlemem yürüyerek gider gelirim anneme ama hamileyim yürüyemiyom dolmuş da binmek istemiyom zor valla bu işler
(554 puan) tarafından
Aman zaten binme biz 5 dakikalık yürüme mesafesine arabayla gidip geliyoruz ama inşallah düzelecek az daha sabret eşinde naz yap azıcık hamileyim ortalık kötü annemi istiyorum ben de haftada bir olsun götür de birazda tatlı dille falan inşallah çözülür canım ya
0 oy
(311 puan) tarafından
ne desende anlamıycak kendini hep haklı görcek en iyisi zamana bırak ben öyle yaptım şimdi düzeldi benimki 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sorunun cevabı zaten sende güzelim 

Kendi ailesine değer vermeyen sevmeyen bir insan senin ailene hic değer verir mi  ?

Aile sevgisine inancı kalmamış ki eşinin senin de onun gibi uzak kalmani istiyor.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Taviz verme canım, kocan için ailenden uzaklaşma. Ister güzellikle anlar ister zorla. Erkekler ailelerine pek düşkün olmuyor genelde ama biz kızlar aynı değiliz 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Dinya bi yana ailem bi yana esimde anlattigin gbi ailesindwn kucuk yasta ayrilmis seviyo ama bnmkiler gbi cok sıkı dgl arası ama hic bni uzak tutmaya calismaz calisamaz olay cikar
0 oy
tarafından

Seni anlamasını sağla,

O ailesinden uzak diye sende uzak olacak değilsin ,

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 653 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ben anne (3,597 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 427 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy