0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Hanımlar merhaba, 

Bugün evime uzak bir yerde olan a101 den alışveriş yapmam gerekti.Kapanmasina 5 dk kala içeri girdim.Almak istemedi calisan fakat rica edip hizlica urunu alip kasaya geldim.

Kasada ürünüm geçerken çalışanın ellerine bakıp dondum kaldım tırnaklarinin içi pislik ıçinde içimden de geçirdim bu tırnaklar bu hale gelesiye kadar elini yıkamayan biri corona olur da dedim hani

Çalışan da öyle aklı selim gibi de değil abidik gubidik müşteriyi şikayetleniyor...Yok daha gelirler yok hastalık var da bilmem ne vs vs...Duymamazlıktan geldim Akabinde Basladi atesim var öksürüyorum dedi üstüne corona olduğumu düşünüyorum geçmiş olsun dedim çıktim ama betim benzim atti 

İntikam alip beni korkutmak mi istedi ( son dk girdim sinirini cikarmista olabilir ) 

Yoksa gercekten suphe mi ediyor ? Ürünleri fişi parayi dezenfekte ettim ama sinirim asabım bozuldu.

Akil verin bana uyuyamiyorum stresten

5 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bence seni korkutmak için demiştir kapanmasına yakın gittigin için öyle bisey olsa onu orda calistirmazlar heralde 
(134 puan) tarafından
Umarim oyledir.Su magaza kapansa hastaneye gidecegim test yapilacak da dedi Asabım bozuldu.
(75 puan) tarafından
Yok canım ya orda mağaza müdürü falan vardır onu öyle calistirmazlar heralde maskesi yok muydu gerçekten insanlar çok kötü olmuş ya adamın işi o ama müşteri geliyor diye girdiği tribe bak yazık
(134 puan) tarafından
Hickimse yoktu maalesef. Cok aklı selimde gelmedi açıkçası maskesi vardi.Insallah canım tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende sana uyuzz olsu korkutmak için öyle dedi. Bence şikayet et internet sayfalarından, elemanları biraz özen gostersin
(134 puan) tarafından
Düşünmedim değil. Fakat şu dönemde de işten atılir mi ekmegiyle oynar miyim da diyorum?  Fakat cidden haketmedi de degil hani sabah olsun bakacagim caresine
(6,978 puan) tarafından
Neyse sende haklisin buyukluk sende kalsin
0 oy
tarafından

Ah bende öyle kendimden şüphe ediyorum deseydin hapsuruyomus gıbı yapsaydın :D ne yapardıki o zaman acaba korkutmak için yapmış ben yerinde olsam şikayet ederdim coronadan şüpheleniyomuş kendisi öyle söyledi derdim uğraşsın dursun nasıl oluyormuş bakalım bir daha müşterilere böyle yapabiliyor mu? 

(134 puan) tarafından
Ah cok pisman oldum o an bunu yapmadigima insan buz kesiyor o an cok iyi fikirmis.
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Keşke oranın müdürüyle konuşsaydın hemen. Bakalım ne oluyor
(134 puan) tarafından
Canim mudur vs olsa kesin konusurdum.Benden baska kimse yoktu.Olsa kesin konusurdum.Bana da uzak yer gidip bakamiyor insan
0 oy
tarafından
Seni korkutmak için demiş canım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
10 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,097 göst.

382,487 soru

11,450,966 cevap

35,028 kullanıcı

...