0 oy
682 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından
Sen ne kadar kaçsan da, görmezden de gelsen, kafanı kuma da gömsen, kalbine kilit de vursan, hayatın sana bir diyeceği varsa bekliyor sırasını. Öyle sabırlı, öyle fil hafızalı, öyle unutmuyor hayat. Sen sabaha kadar unuttum diye söylen. Gömdüm san. Defter kapanmayınca kapanmıyor.. 

Buyrun gelsin..

13 Cevaplar

+2 oy
(301 puan) tarafından

10 yıl sonra yazdigim notu nerden buluyum :D

(10,046 puan) tarafından
Saklamak önemli:)
-Reklam-
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Hayatta anı yaşamalıyız ki yarın ne olacağını bilmiyoruz. Küçük sorunları karaya takip üzülene kadar en küçük şeyden mutlu olmaya bak hayat kısa zaman geçiyor ve ne zaman ne olacağını bilmiyoruz mutlu ol anı yaşa 
(10,046 puan) tarafından
Beğendim:)
+1 oy
tarafından
Evlendin eş oldun sonra anne oldun . Ailen için eşin için bebeğin için binbir fedakarlıkta bulundun. Herkese kostun hep güçlü durdun. İleriyi düşündün hep hedefler koydun kendine. 

Eğer şimdi hedeflerine ulastiysan ve yaptığın fedakarliklarin mükâfatını meyvelerini topluyorsan şimdi kendine güzel bir kahve yap koltuğuna yaslan ve artık kendim için ne yapabilirim diye düşün bir an da olsa kendin için birşeyler yap. Çünkü hakettin ...
(10,046 puan) tarafından
Vayy mükemmel:)
tarafından
Teşekkürler canım gerçekten içimden bunlar geçiyor gelecek için . Hep gelecekte rahat edelim diye bugünlerde çalışıp çabalıyoruz inşallah rabbim yüzümüzü güldürsün hepimizin. Hayırlı evlatlarımız olsun hayırlı eşimiz olsun . Bugün mutluluk tohumu ekelim gelecekte de bir bir meyvesini toplayalım .
+1 oy
(2,351 puan) tarafından
10 yil sonra kendime nor.

Azmettin cok calistin ve basardin. Emeginin hakkiyla buralara geldin. Basaracagini biliyordum , hep guvendim veinandim sana o salonu acacagini biliordum rabia.. tebrikler   :))))

Ben kendime inaniorm yaparm motive olalim :)
(10,046 puan) tarafından
Kendine inanıyorsan gerisi hallolur zaten:)
(2,351 puan) tarafından
Yesss :))) inancim yuksek tek sknti para :)))
(10,046 puan) tarafından
Ahh bu paranın gözü kör olsun şu 10000tl başvuru yaptık bi gelseydi sen yaptın mı:))
+1 oy
(758 puan) tarafından
10 yil sonra ah canim ne kadar cok kemiklerim var mis bu kafamin ustundeki taşta  ne
(10,046 puan) tarafından
Himmm bilemedim:)
+1 oy
tarafından

Cookk guzel yazmissin yavrum❤❤

Buda benim notum:)))mutfak toplancak camasirlar asilcak yemek yapilcak tül yikancak ooo yapilcakda yapilcakk☺☺☺☺☺☺☺
(10,046 puan) tarafından
10 yıl sonra hala temizlik derdi :D
tarafından
Oyle olcak galibaa☺☺☺☺
+1 oy
(119,310 puan) tarafından
Ne bilim kiz bende edebiyat sifir yazma kabiliyeti hic yok
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Oh be artık bebelerin büyüdü vur kafanı yat zabaaaa kadar :D (bir kaza kurşunu gelmezse) :D

+1 oy
(13,700 puan) tarafından
Oglumun okul cikisina gitmis olcam napcam sjsjs
+1 oy
tarafından
B♤k vardida evlendin ama iyikide aliyi dogurmussun mihriman :)))
+1 oy
(3,024 puan) tarafından

Kafana oakdar çok sey takiyodun ki aslinda hic birinin onemi yokmus zamanla sende anladın demi, ah ah harcadigin goz yaslari degmezmiş işte  ama napalım gençlik 

Kendime 2030 a not
+1 oy
tarafından
Şu an ne düşünüyorsun ne için üzülüyorsun bilmiyorum ama hepsi geçecek sen neler yaşadın neler gördün ,kendini çok kötü hissedecek olursan on sene önceki halini düşün, düşün de şükret haline 
+1 oy
(359 puan) tarafından
Yaş otuz beş yolun yarısındasın ...

Oğlun asker oldu ....

Minik kızın şuan cıvıl cıvıl okula koşuyor sana yardım ediyor 

Kötü günler bitmiş ve sen evlatlarına bakarken huzuru en derinde yaşıyorsun

Hayatında parazit olan bütün o insanlar artık yok her zamankinden daha güçlü devam ediyorsun hayatına 

Yine işinin başında bir patroniçesin 

O çok sevdiğin fındıklı kahven elinde dumanını derin derin çekiyorsun içine 

Ve yaktığın o sigara dumanına karışan hafif bir tebesümle andığın, vay be  nasıl da geçmiş o günler? Dediğin noktadasın 

Kız kardeşim bütün emekleri karşısında iyi bir doktor gururumun şah noktası .

Bütün bunlara kolay ulaşmadın bir ömür bir gençlil harcadın 

Ve işte emeklerinin karşılığı ...

Artık bunların kıymetini bil ve kıymet bilmeyenleri sakın hayatına dahil etme 

Sen başardın herşeye rağmen başardın....

(Tabi 2020 den sağ çıkarsak)  :)))) kendime bunu derdim galiba daha yazacak çok şey var ama eğer başarmışsam artık önemi yok.

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 770 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,532 göst.
0 oy
7 cevap 175 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 607 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu