0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Kızlar eşim sigara içtiğimi yakaladı kokudan sonra benimle konuşmuyor ilgilenmiyor bna diyor ki sen bana yakan söyledin başkaları hamileyken sigara içerken kına dın başına geldi halbuki ben kimseyi kınamadım içenlerin yüzüne söylerdim eşim alkol alırken ben sinir olsan da sustum bir kere pavyona gidecekti ben bunu yakaladım gitmeden ben bunlara susup onun yüzüne güldüm bir sigaram la hayatımı zehire çevirdi benim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kocanda çok fazla abartmis , bir defalık ictiysen ne olmuş yani , 

Kendi yaptıkları haltlari demiyorlar , en ufak yanlisimizda virrr virrr konuşmasını biliyorlar ...

(65 puan) tarafından
Hergün içiyor olsam anlıcam ben de insanım çok daraldım yaptım
tarafından
Ya bende ister istemez sürekli icmesem arada da olsa birtane içiyorm ,
İnsan bu kadar fazla abartmaz , boşver konuşmuyorsa konusmasin sende konuşma kendisi yanaşır sana
(65 puan) tarafından
Ben de iki aydır içmedim mesela çok nadir daralınca
tarafından
Arada bir içmek çok normal yani ,
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Sigara içme tabii de esinin pavyonda ne isi var o cok baska bi konu
tarafından
Nagihaaaan allah cezanı vermesin :D
(7,972 puan) tarafından
Aminnnn mizginimmm:D
(65 puan) tarafından
O benim le ilgilenmiyor görmezden geliyor ben ne yapayım sizce
(7,972 puan) tarafından
Sen de onunla ilgilenme görmezden gel bazilari sevilmekten bazilari sürünmekten hoslanir nett
(65 puan) tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
tarafından
Hamilyeken sigaramı içtim anlamadim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Yuzune vurmadin diye uste cikmaya calismis sende keske icmesen ama gizli yapinca kizmasi normal. 
(65 puan) tarafından
Ben de güzelce anlatırım nebilim kalp kırmaktan çok korkarım ben bunu yenemiyorum zarara uğruyorum
(1,822 puan) tarafından
Canim guzelce anlatilacak sey vardir anlatilmayacak sey vardir sahsen ben kocami pavyona giderken yakalasam valizini toplar kapinin onune koyardim defol git derdim susamam oyle bi durumda
(65 puan) tarafından
Hiçbişey demiyorum ona artık baş edemiyorum ben çünkü ailem arkamda değil ailem bna değer verip arkamda olsa bugün giderdim kalırdım annemler de oda virüs zamanı heryer kapalı Bi başına kalsın isterdim
(1,822 puan) tarafından
Yani bilemedim canim ben sana sunu yap bunu yap diyemem herkesin yasantisi farkli sonucta Allah yardimcin olsun
(65 puan) tarafından
Evet ama yol bulamıyorum
0 oy
tarafından
Ne alaka ya adama bak ben namussuzm zaten sende bnm gibi olmamı diyor acaba sigara içmekle namussuzluk olmuyor o ayrı mesele de kendi bildiğini doğru senin yaptığını yalnış görüyor dengsz kendi ahlakını sorgulasn öncelikle
0 oy
tarafından
Tovbee.. ilk önce kendine baksın evli barklı adam pavyon nedir ya. Sende onu yüzüne vur içmişsen içmişsin bi tane naptın sanki başka. Bence sen çok alttan almışsın o da yüz bulmuş hemen uste çıkmış 
(65 puan) tarafından
Evet çok alttan aldım ben sustum güzel dille uyardım konuştum kalbini kırmak istemiyorum ben kimsenin yapım bu
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kendi yaptıkları sanki çok mantıklı uste çıkmaya çalışıyor Bırak İki günde unutur
0 oy
(47 puan) tarafından
Herkes kendinden sorumlu bu hayatta ama hamileysen bir can taşıyorsan ne mutlu ki ondan da sorumlusun. Bence eşinin yaptıklarından ziyade bebeğine senin ne yaptığını düşünsen daha iyi olur benim fikrim 
(65 puan) tarafından
Doğru söylüyor sun öncelik bebeğim olmalı ama ben çok yalnızım biliyor musun tek eşim var bana böyle yapınca vicdanı yok

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 544 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Senaa123 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Byzaer (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rabiamerve1307 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...