0 oy
565 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (782 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Adet olamiyodum 2 ay dir sukur dun oldum doktor dogum kontrol hapi vermisti adet olunca kullan dedi ama ben bebek istedigim icin kullanmiycam iki ay sonra gel dedi 

Simdi ben bi cay yapiyorum gunde buyuk bir bardak iciyorum bide c life kullaniyorum zorlansamda kullanirken kullaniyorum bunlar kistleri bastiriyomus adeti duzenliyomus diye duydum boyle seyler yaparak hamile kalan oldumu bu adet benim icin cok onemli ne zmn iliski olmasi gerekiyor duzensiz oldugu icin bilemiyorum gerci yumurtalama oluyomu onuda bilmiyorum ovilasyon yaptigimda gorememistim daha once koyu cizgiyi sanirim olmuyo

Yaptigim cay da su 
Bir cay kasigi hayit tohumu 
Bir cay kasigi aslan pencesi
Bir cay kasigi civan percem 

3 nu karistirim cay demleyip iciyorum faydasi cok diye duydum 
 Bide dogum kontrol hapini kullanmamakla hata mi yapiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Post yukarı çıksın

(50 puan) tarafından
Ben 1 kutu kullandım daha kullanmadim dediklerini yapmadım
-Reklam-
0 oy
(487 puan) tarafından
Ovulasyon testi yapsan yumurtlama gününü de degerlendırsen iyi olur
(782 puan) tarafından
Alicam tekrar ovilasyon aklimda  adet bitmeden
0 oy
tarafından
Pkoluydum yumurta takibi klomen ile doktor kontrolünde hamıle kaldım bebegım odgdu 6 aylık oldu cok şükür cnm 
(782 puan) tarafından
Allah bagislasin canim
tarafından
Allahim sana da en yakın zamanda şu cuma gününün hürmetine nasip etsin canım amin sağol
(782 puan) tarafından
Allah razi olsun amin insallah tum isteyenlere
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Canm bn bekarken 6 ay fln kullandm doğum kontrol hapı evlennce de hiö bşy yapmadım çocuk düşününce hemen hamile kaldım ama dış gebelik oldu kürtaj oldum sonra iki.ay sonra yine karar verdk hemen kaldım 6 aylık oğlum var şükür 
0 oy
(21 puan) tarafından
Canım o dediğin çayı bende bi ay içtim sonra da başka çaylar içtim.  Daha neler neler denedim ve yaptim  pek faydası olmadı bana:( ama çok şükür kı rabbim aratmadı şu an 33 haftalik hamileyim. Rabbim isteyen herkese nasip eder ınslalah çünkü sizi en iyi ben anlarimm
(782 puan) tarafından
Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah bende ovilasyon takibide yapicam dogum knrtol kullanmayi dusunmuyorum  amin insallah allah tum isteyenlere versin cok tesekkur ederim
0 oy
(381 puan) tarafından
Pko degildim canım ama kistim vardı cocuk için 1 yıl uğrastım içtiğin cayı kullandım bide klomen ve catlama iğnesi yaptım 8 aylık hamileyim rabbim sana da versin o cayın faydasına inanıyorum ben ama yumurtlama da önemli takip etmelisin 
0 oy
(92 puan) tarafından
Soğan kürünü tek geçerim
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Doğum kontrol tavsiye etmiyorum direkt oyalanma bir kere klomen kullan tutmazsa rahim filmi cekil sonra tekrar klomen kullan eşimde takviye alsın muhakkak
0 oy
(28 puan) tarafından
Arkadaşım bu cayi ne icin ve ne zamanlar kullaniyosun faydasi var mi
(782 puan) tarafından
Yeni basladim daha bilmiyorum faydasi olucakmi kistleri yok ediyo yumurtalari calistiriyo hormon duzenliyo diye iciyorum insallah faydasini gorurum
(28 puan) tarafından
Peki ne olcude yapıp iciyorsun kardesim  ne kadar devam ediyorsun
(782 puan) tarafından
Ben 1 bucuk su bardagi kadar yapiyorum gunde bir bardak iciyodum ama 2 icmeye basladim soyle bir su bardagi kaynamis suyun icine

Bir tatli kasigi hayit tohumu
Bir tatli kasigi civan percem
Bir tatli kasigi aslan pencesi

Normalde 1 cay kasigi ama ben etkili olsun diye 1 tatli kasigi yapiyorum obur turlu su icmis gibi oluyorum 10 dk falan demlensin suzup iciyorum tekrar kaynatma ama kaynamis suyun icine at oyle bekle  

Adet olmadan once baslamistim su an adetliyim 3 cu gunu hala devam ediyorum adetli oldugum icin 2 bardaga cikardim iyice kistleri kucultmesi icin
Ayrica bugun havuc ve incir kurunude icmeye basladim insallah faydasi olur sen  ne icin sordun canim senin sorunun ne.  Destek olalim birbirimize
0 oy
(168 puan) tarafından
Canım bende pcosum soğan kürü yaptım ben kistleri de eritti süper oldu üçüncüye hamileyim olur canım bi de kilon varsa ver kafadan bebek işini sil
0 oy
(65 puan) tarafından
4 ayda bir adet gören birisi olarak 2 çocuguma hamile kaldım. Soğan kürüyle canım.pko nün tek çözümü soğan Kürü 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım soğan kürü denedin mi?

Eğer doktor şu an hamile kalmayı Uygun görmüyorsa kullan bence..
(782 puan) tarafından
Ben onu denedim ama prolaktin yukseldi biraktim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,020 göst.
1 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 263 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,266 soru

11,385,110 cevap

34,884 kullanıcı

...