0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kizlae benim bebegim kusan bu bebek öyle az buz değil baya da çok kusuyo. Herangi bi sagl8k problemi yok. Yalnızca gece kundak yapıp yan yatırıyorum kusar sa tırmanmazsın diye. Arkasına yastıkta besliyorum ama ne yapıp edip kundağı  acıyo  sırt üstü dönüyo  bi kere oksurdu kostum hemen kaldırdım. Nasıl bi yöntem izleyebilirim. Offf geçsin  artık kusma. Kızım 4 aylik buarada 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burda bir arkadaş bana reflü yatağı önerdi gerçekten işe yaradı tıkanma bnm oğlumda da oluyordu sana da tavsiye ederim. 
(2,423 puan) tarafından
Nerden canim aldın nasıl bisi aynısına bakım memnunsan.
tarafından
Miniço dan aldım 50 60 TL falandı
(2,423 puan) tarafından
Tamam Canım ben izmirde yaşıyorum araştırıcam teşekkür ederim :)
-Reklam-
+1 oy
(576 puan) tarafından
Canm basindan beri kusuyorsa devam edeblr cunku benm kizim 6 ayina.kadar kustu sonra kusma kesildi doktor normal bazi bebeklerde 6 aya kadar devam edblr die fazlasni cikariyolarms hep onluk takiyordum yoksa kiyft yestismiyordu mama ictkten sonra belini sivazla
(2,423 puan) tarafından
Sivazliyorum. Evet canım malesef başından beri kusuyo inşallah 6 aydan sonra geçer  yaa :(
(576 puan) tarafından
Gecer canm bana hep 6 aya kadar gecer dediler gercekten de gecti
(2,423 puan) tarafından
Inşallah kuzum  valla dualarında bama da yer ver kolik gazlı ve kusan bi bebek bazen yemek bile yedirmiyo :((
(576 puan) tarafından
RABBIM kolaylik versin bacm benmkide bebekken oyleydi ama hepsini unuttum buyuyunce unutacan ozlicen ben ozledim hemen yaptm bi tane daha :))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
reflu yastigi yada yuz ustu yatir cnm
(2,423 puan) tarafından
Reflu yastığını  denicem yuz üstü de korkuyorum  yaa ağzı burnu kapanır diye çok mu evham yapıyorum :)
(12,777 puan) tarafından
yok korkma bi sene gunduz en iyi yuz ustudue
(2,423 puan) tarafından
Tamam canım. Bu arada sen eski üyesin dimi sanki bu hesabim  mi yeni
(12,777 puan) tarafından
eski uyeyim öbür taraflarda editorum burda pek yorum yapmıyorum
(2,423 puan) tarafından
Anldim görmüştüm cunki :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 128 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HilalF (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,271 cevap

34,914 kullanıcı

...