0 oy
719 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Asker eşi olmak guzel ama bi o kadar da zor kızlar esim uzman cavus 27 haftalik hamileyim bilmedigim bir memlekete geldim esim bi cok kez göreve gidiyo ben cogunlukla tek kalıyorum ve her an ona bisey olacak korkusu stresi beni bitiriyo suan su saate telefon geldi ve goreve gitti moralim bozuldu bi an sizinle paylasmak istedim allah benim gibi yol bekleyenlere sabır versin 

9 Cevaplar

0 oy
(661 puan) tarafından

Amin cnm . Ama korkmana gerek yok kapilarini kilitle bol bol dua oku sonucta herseyi goze alarak gidiyorsun 

tarafından
Kendim icin degilde eşim icin korkuyorum ben yanlız kalmaya alıstım zaten
(661 puan) tarafından
Bak cnm biz tanimiyoruz esini ve esin gibi bircok kardesimizi abimizi. Ama her gece yatarken  gun icinde ettigimiz dualarimizda hepsi var . Rabbim hepsini kanatlari altinda korusun insallah yollarini bekleyen anne babalari ,esleri , evlatlarina kavusmayi nasip etsin insallah . Herzaman dualarmz onlarla beraber rabbim kabuleylesin dualarimizi
tarafından
Amin canım Allah razı olsun  allah kabul etsin insallah
-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından

Bence cok zor asker esi olmak esim askere qitmedi daha kasimda qidecekti ama subata alindi ben simdiden diken uzerindeyim hem ona bise olacak korkusu hmde onsuz ewde 6ay da alsa tek yasama korkusu. Kndimi sizin yerinize koyuyorum da qerckten Allah size sabir wersin. Benim qozmde 6ay 6yil oluyor sizin halinizi dusunemiyorum. Dualarimiz esiniz we dier tum askerlerimle Rabbim saq salim ewlerine donmeyi nasip eder ins

tarafından
Amin insallah Allah sanada yardımcı olsun canım
(25 puan) tarafından
Canım esın bedellımı yapacak neden 6 ay yapckı benım esımde asker 312 gun var daha ://
(355 puan) tarafından
Uniwersite mezunu esim o yuzden 6ay yapcak haytim
(25 puan) tarafından
Hım anladım canım oda ıyı :)
0 oy
(645 puan) tarafından

Benim eşimde öyle bebeğimi tek büyüteceğim diye çok ağladım halende aklıma getirmemeye çalışıyorum Allahım hepsini korusun bi sürü dua okuyorum zaten bi eşim var beni anlayan Allah onuda elimden almaz inşallah,para kazanıyorlar ama nasıl kazanıyorlar 

tarafından
Amin canım allah tüm dualarımızı kabul etsin basımızdan eksik etmesin eslerimizi
0 oy
(1 puan) tarafından

Canım merhaba. Bende asker eşiyim evet çok zor ama onur verici. Hamilesin onunda etkisiyle kötü düşünceler sarabilir evham yapabilirsin. Ama aşırıya kaçma çünkü herşey allahtan. Eşine duanı eksik etme ben eşime ve tüm askerlerimize ediyorum.herhangi bir olayda cok etkileniyorum ama cok sukur. İyiler yanımızdalar. Şuan böyle ortak noktanız bebege cok iyi bak o bunu ister emin ol. Rabbim iki cihan saadeti saadeti versin. En 

tarafından
Amin canım insallah allah tümünü korusun yanlız bırakmasin insallah
0 oy
(816 puan) tarafından

nerde gorev yapio canim bnim esimde uzman iki cocugum var biri 15 gunluk 

tarafından
Erzincanda görev yapıyoruz siz
(816 puan) tarafından
diyarbakirdayiz bizde.
tarafından
Benim esimde orda görev yapıyodu daha erzincana geleli 1 bucuk sene olduk allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Rabbim korusun bütün askerlerimizi polislerimizi onların sayesinde biz rahat yasiyoruz 
tarafından
Allah razı olsun amin canım
0 oy
(164 puan) tarafından

Rabbim tüm asker polisleri korusun benim eşim asker değil ama polis ve terör bolgesindeyiz ben de sürekli korkuyorum bir şey olursa eşime allah korusun diye ama elimizden duadan başka bir şey gelmiyo allah zalime fırsat vermesin

tarafından
Allah yardımcın olsun canım amin insallah
0 oy
tarafından

Benim babam polisti hep dedim polis istemem asker istemem diye büyük konuştum eşim asker Rabbim onları korusun 

tarafından
Inan bende asker istemem demistim buyuk konusmusum aynı sey benim basıma geldi ama pisman degilim allah hepsini korusun insallah
0 oy
(340 puan) tarafından

Benim eşim de tegmen eğitimde suan Ankaradayiz sadece hafta sonları goruyorum 14hagtalk bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kaserap (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 452 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 169 göst.