0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (3,274 puan) tarafından
Arkadaşlar bu ne saçmalık bunca gün biz neden evde kaldık acaba millet sokağa döküldü yaaaa hasta olmayana da bulasti artik bu ne saçmalıktır iki gün evde olanla idare etseniz ne olacak sanki (cok acil alinmasi gerekenlere lafım yok)

17 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Of sorma ya sinirden başıma gözüme ağrılar girdi :angry:

(3,274 puan) tarafından
Annemler aradi bi ihtiyacin varsa biz alip getirelim dedi sakin çıkmayın evde ne varsa idare ederiz ekmek yoksa pilav bulgur yeriz yani asıl salgın şimdi başlıyo
(12,513 puan) tarafından
Aynen öyle..
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Aynen öyle canım . Hasta 10 ken 100 olacak.
(3,274 puan) tarafından
Evt cnm resmen virüse davetiye cikti
0 oy
(106 puan) tarafından
Ayy cnm hiç sorma ya çok saçma Bee 
0 oy
(48,713 puan) tarafından
kesin makarna almislardir :)
(3,274 puan) tarafından
Aynen cnm evt millet sigara almaya cikiyo bez mama alsalar neyse çocuk anlamaz yoktan
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Valla yaaa.. işte panik böyle bişey
0 oy
(782 puan) tarafından
Kiz biz tee ilk basta 1 cuval un aldik ekmek yapariz diye baska da bisey almadik evde hic mi bisey yok ben anlamiyorum ki zaten 112 falan hep yardim dagitiiyo 
(3,274 puan) tarafından
Aynen cnm ya 2 gün idare edemiyolarmi yani
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bencede şuan eminim ki çoğu insana bulaştı aç kalacak değildi kimse illa ki evinde bişeyler vardır herkesin onla yetinselerdi  üstelik sadece 2 gün yanş sürekli değil ki 
(3,274 puan) tarafından
Yani canim ekmek yoksa pirinç bulgur var karnın doysun yeter yaa nolcak simdi boyle
(1,939 puan) tarafından
Valla Bilmiyorum iyi bişey yapalım derken daha mı kötü yaptılar ne
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Onlar millete sokağa dökülün demedi az sabır erse bizim millet zati marketleri kapatmaz aç da bırakmazlardi. Sabır olmayınca akilsiz basın cezasını çekerler 
(3,274 puan) tarafından
Aynen cnm yazik vallahi gördükçe sinirlerim bozuluyo
0 oy
(673 puan) tarafından
Aynen canm iki günde nekadar şey yiyebilirsinki evdeki malzemelerle hiçmi temek yapamazsın yani valla çok abartıyo bu insanlar bi ay yasak gelse bu milletin halini düşünemiyorum 
(3,274 puan) tarafından
Polise askere saldirirlar ye yiyeceyuk diye
0 oy
(257 puan) tarafından
Aynen öyle ya millet virusten değil ac kalmaktan korkuyomus gözü ac insanların 48 saatte makarna yap ye tuaf ya cidden sokağa çıkma yasagi tam olarak gelsin istiyodumda yok gelmesin bizim millet birbirini yer 
0 oy
(134 puan) tarafından
 Evinde ya olan yoksa, sonucta maddi imkani olmayan veyahut alisveris yapamamis olan kisilerde olabilir.

Halki panik durumuna getirdiler maalesef bu gunduzden il il yapilabilirdi panikletmeden kontrollu bir sekilde 
(134 puan) tarafından
Aylarca ac yasayan diye ornek mi olur hanimefendi yahu Insanlar panikledi kimin ne alisveris yaptigini ben bilmiyorum sokakta degilim evinde ne var onu da bilmiyorum.Evinde degilim sadece empati yapiyorum.
(3,274 puan) tarafından
Evt cnm unu olan ekmek almayabilir zeytinyağı olan çiçek yağım yok diye çıkmamalı 2 gün bu sigara almaya çıkan var yaa
(7,208 puan) tarafından
Ya bu sağlık şakaya gelmez ekmek.icin de degmez
(3,274 puan) tarafından
Allah korusun öldükten sonra ekmeği napayım ben
(257 puan) tarafından
Aynen öyle şu kalabalıkta virüs bulassn otur ye ekmeğini ne saçma
0 oy
tarafından
Hata şurda..2 gün yasak olcak ama açık olan yerleri aynı zamanda söylemeleri gerekiyordu nerdeyse 1 saat arayla söylendi o yüzden panik oldu..şunu da anlamadım marketler 8de kapanmıyor muydu? 
(7,208 puan) tarafından
Hayir ona onbire kadar açık olan çok yer var bim bile dokuzda kapanıyor
tarafından
Ben 8de kapanıyor biliyordum çıkmadığım için pek bilgim yok
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Kiz bizim burda bi trafik olustu doğru düzgün ilerkemiyo da 1saat olcak nerdeyse çocuğu uyutyrm kornalarda susmuyo.. Acil biseye ihtiyac vardr belkide bu kadar insaninda mi ya.. kimsenin evinde mi bisey yok!!!
(3,274 puan) tarafından
Çoğu insan ztn yasak olabilir diye evine az çok bsy aldi cnm yaa millet sürü empatisi diye bi deyim var çoğunluk aliyo bende alayim bulunsun diye koşturdu sokaga
(1,964 puan) tarafından
Aynen ihtiyaci olan illa vardrda bu kadar insannda mi.. gorumcem markete ekmek almaya gtms az once diyoki millet cips kola sigara aliyo hep... yazık bisi diyemiyrm
(3,274 puan) tarafından
Aynen bende bundan bahsediyorum cnm cips kola icin kalabalık yapılacağına herkes duyarlı olur sadece gercekten ihtiyaç sahipleri ciksa boyle olmaz
(1,964 puan) tarafından
Aynen kuzum ama insanimz cok garip hala isin ciddiyetini anlamamslar
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Allahdan 48 saat 1 ay olsa napcaklar
0 oy
tarafından
yok canım neden öyle diyorsun kıtlık geldi ya
0 oy
(156 puan) tarafından
Yayılmayan virüs şimdi iyice yayıldı gmhafi hayırlısı bakalım 
(3,274 puan) tarafından
Hayırlısı cnm :(
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Eşimi ekmek almaya gönderdim eli boş geldi ben de kalktım ekmek yaptım simdi fırında. Allah'tan dolapta hamurum vardi
(3,274 puan) tarafından
Iyi yapmışsın cnm çıkmayın şu an kimbilir kaç kişi kaptı hastaligi
(3,107 puan) tarafından
Aynen ya, yasak gelmese daha iyiydi
(3,274 puan) tarafından
Aynen virüs daha az yayılırdı 2 günde cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde aymira korkmaz (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 696 göst.