0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Kızlar balkonuma domates biber eksem saksıya balkonum çok sıcak oluyor yazın 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerede oturuyorsunuz 
(65 puan) tarafından
Ediyorum canım inşallah biter bu günler piskolojimiz bozuldu artık
tarafından
Ayy sen tek değilsin hepimiz öyle canım benim 4 aylık bebeğim bile anlıyor balkona çıkınca nasıl heyecanlı
(65 puan) tarafından
Yazık ya öyle canım herkes çok bunaldı artık
(65 puan) tarafından
Hadi benim ki karnım da :) çocuklu insanlara daha zor çocuk lafta anlamaz Allah kolaylık versin
tarafından
Amin amin canım zor
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bem önceden ekerdim kiz iyi oluyo :D ama cok böcek neyim geliyo :d
(65 puan) tarafından
Hadi :))
tarafından
Canım ben ektim ama sogukta mı furmali sıcakta mı yani balkonu ma pek güneş vurmuo sabah vuruo sade dulda da genelde çilek lerim çiçek de domates biber salatalık falan diktik saksılara döker mi bilmiom ama inşallah döker
(22,070 puan) tarafından
Kuzum güneş alsin guzel büyürler sabahki güneş bile yeter onlara kuzum
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Sicak oluyorsa ek tabi iyi olur

0 oy
tarafından
biber cok sahane olur canim.ama domates bence hic ugrasma ... hem.sarmasik.gibi domates saksida buyuyor .... domatesin kokusuda keskindir ayrica ... yazin domates ucuz oluyor ... ama bjber ekmekisin cok guzel.oluyor ..bizim.bahcw var buyuk bix ekeriz ... gecen hafta da cilekk tohumu cikardim.mesela wktim.patlamasini bekliyorum.salatalik.sus biberi falan ekiyoruz 
(65 puan) tarafından
Ya alayım ekeyim o zaman :D
tarafından
kesinlikle...:)))
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende ekecem inşallah 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Esimin dayısı balkonda hersey yapıyor vallah. Oda ankarada oturuyor. Biber domates salatalık bile yapıyor. Saksılara cilek dikmiş
0 oy
tarafından
Domates zor ama biber olabilir özellikle sus süs biberi yada yeşillik 
0 oy
tarafından
kuzum dibi toprak görmeyince olmuyor cok denedim ben inan anca pisligi kaliyo. tere roka maydonoz nane felan ek
0 oy
tarafından
Dikilir. Mayıs başı gibi dikebilirsin fidelerini. Sıcakta daha güzel oluyor, güneşte. İlk zamanlar her gün sulayacaksın, hatta biberleri sabah akşam. Güneş tam çıkmadan yada akşam güneşi batarken asla tam güneşte sulama yapma. Domatesler gaga verdiği zaman 2 fünde bir sulamalısın. O gagalar tam büyüdüğünde yeşil olatak, bu kez 3 gün felan sulama ki kızarmaya başlasın. Sık sularsan geç kızarır. Biberin derdi yok. Suyu çok sever sularsın saatine dikkat ettikçe. Umarım güzel saksı bahçen olur tatlım. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 87 göst.
12 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
18 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 145 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,239 cevap

34,884 kullanıcı

...