0 oy
367 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Hayirli geceler kızlar malum ramazan yaklaşıyor cok şükür. Hamileler oruç tutacakmisiniz kac haftaliksiniz ben kan sulandirici igne kullaniyorum ramazana kadar 9.haftama girmiş oluyorum Allahin izniyle ama bilemiyorum bir yanim bebek daha co küçük tut diyor bir yanim tutma...

Doktora gittim bugün ama o kadar soru sordum ki aklima oruçu sormak gelmedi siz napicaksiniz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bir gün  deniycem fenalasmazsam tutacam inşallah. Tutamazsam  çok üzülürüm o zamana  da bebeğim  baya büyümüş  olcak şuan  32. Haftadayım 
tarafından
Ben hep tuttum orucumu  elhamdulillah bi de bu sene eşimle  tutacaktık  nasip etsin inşallah  rabbim. Hamilr için  borç  sayılır  ama 1 ayı  tutmak zor olsa gerek
tarafından
Evet zordu gerçekten:) Ama cok sukur ki bitirmek nasip oldu
tarafından
Tuttun mu kiz hepsini
tarafından
Evet cnm :)
tarafından
Ay maşallah sana kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha çok küçük canım tutma bende geçen sene oruçta öğrenmiştim hamile olduğumu doktor tutma dedi şimdi borcumu tutuyorum Allah izin verirse seneye tutarsin
tarafından
Ya oyle mi.diyosun cnm bnde kucukken bisey olmaz saniyorum ama kararsizim ya
tarafından
Yine sen bilirsin tabi canım ama bebiş daha küçük o şuan sana tutunacak ya parasini ver ya da dediğim gibi seneye tutarsin aralıklı ki aralıklı benim 15 borcum vardı 9 kaldı oruca kadar Allah izin verirse aralıksız tutacam
tarafından
Evt cnm tutsan bititirdin hem ramazana alismista olursun:)
Ramazan basladiktan 1 hafta sonra kontrolüm var belki 1gun tutup 1 gun yerim sorup devam ederim duruma gore:)
0 oy
tarafından
Doktorun danisabilrisjn canım şimdi riske atmak istemem 
tarafından
Ramazan basladiktan 1 hafta sonra kontrolüm var cnm sorucam:)
tarafından
Allah yardımcın olsun canım:)
tarafından
Amin cnm cumlemizin;)
0 oy
tarafından
Canım bende geçen sene yeni hamileydim çok şükür tuttum 13 gün yedim oda kustum diye yeni olduğu için inşallah sorun olmaz son aylar sorun 
tarafından
Bnde oyle dusunuyorum cnm bakalim
0 oy
tarafından

Ben tutamam galiba sabahlari kurt gibi ac oluyorum :angel:

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Canim doktorlar genelde ilk 3 ay ve son 2 ay önermiyorlar orucu bende 19 haftalık oldum bakalim ins deniycem tutabilirsem tutucam kandil hunu orucluydum iyi gibi gecti ama yine de sen bilirsin bebegin daha cok kucuk 
0 oy
(91 puan) tarafından

Benim geçen sene hamileliğimin başına denk gelmişti ramazan mide bulantısı yüzünden tutamamıştım zaten her gün kusuyordum istesemde olmadı, şimdi de bebiş 3 buçuk aylık napcam bilmiyorum bu yılda tutmazsan bir sürü borcum olacak :dizzy:

0 oy
tarafından
9 haftada falan tutulur sıkıntı olmaz ama tabi bunye ile alakalı bulantin falan çoksa bilemem.ben ya doğurmuş olcam yada son haftam olcak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 454 göst.
0 oy
7 cevap 93 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
30 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

381,478 soru

11,421,103 cevap

34,977 kullanıcı

...