0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından

Bebislerun kirki cikdinda sacini kesiyolar yaa o zaman kipriklerinide kesiyosun coook uzun oluyor benim bir iki akrabam yapdi valla cook guzelde uzamis hic aranizda yapan varmi boyle:angel:

13 Cevaplar

+2 oy
(340 puan) tarafından
Ne sacma iinanislar yan inaniyormunlsnuz boyle seylere
(217 puan) tarafından
Neden sacma olsunki olan birsey bende söyledim gozumle gorduyumu soyluyorum duydumu yok
tarafından
Kesince kısa qelir uzun qelmez kiprik bu saç deql ki sonuçta
(340 puan) tarafından
Kesmese de uzayacakti belki garanti mi ??  Sacmq islerle uğraşmayn lutfenn
tarafından
Aynen öyle cnm
-Reklam-
+1 oy
(117 puan) tarafından
Yapıcam valla bunu denemeden bilemeyiz 
(217 puan) tarafından
Bende yapicam olusuma insallah valla uzuyor canm kim ne derse desin ben bilen varmi diye yazdim buraya cook guzelde uzuyor
(117 puan) tarafından
Yapalım valla kız
+1 oy
(2,172 puan) tarafından

Annem beni emzirirken gozume sutunden sıkmış guzel olsun diye valla kendimi begenmek gibi olmasın ise yaramış kirpiklerim uzun gozlerimde en begendigim yerim  :)

(217 puan) tarafından
Ben yuzune biliyordum canm yuzune surerse guzellik veriyormus bebise bende evde doğduğum icin beni sutle yikamislar beyaz kiz olayim diye bembeyaz bi kizim şimdi =)))
(2,172 puan) tarafından
Sütüm cok olursa bende yıkayım bi ay gibi parlasin kizim :) ben biraz esmerim beyaz olmak isterdim :)
+1 oy
tarafından
Çok uzun kirpikleri oğlumun kesemem valla :)
(217 puan) tarafından
Massallah kuzum masallah bilmeyenlere fikir olsun diye soyledim
+1 oy
(2,484 puan) tarafından

:DBen bebeklere yapıldığı gormedim de kendiminkini kesmiştim suan gercekten guzel

(217 puan) tarafından
Bebislerde daha cook uzuyor sahitiyim bazilari sacma sapan diyib sinirlerimi bozuyolar
(2,484 puan) tarafından
2 kere ucundan ucubdan kestim canim ben benimkiler uzadı baskalarini bilemem
(217 puan) tarafından
Bendede uzadi canm ama bebekken kesilirse daha uzun oluyor
(2,484 puan) tarafından
O riski göze alamam kiz heralde simdi uzamaz falan buyuyunce ben teklif ederim keserse kessin kesmezse kesmesin yani :D
(217 puan) tarafından
Allah seni kiz onun vaktinde neler cikicak neler biz yapdiklarimix onlara komik gelicek =D
0 oy
tarafından
Ilk kez duydum. Ya minnacık zaten var midit onu kirpigi:)
(217 puan) tarafından
Valla uzaniyor canm bebeyi gordum sok gecirdim oyle uzunki massallah kiprikleri
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Ya uzamazsa    :D

(217 puan) tarafından
Uzar kuzum uzar neden uzamasinki
(2,931 puan) tarafından
Bnm kizim dogar dogmaz kocaman kirpiklerle doğdu maşallah gozlerinden buyuk kirpikleri var :) kiyamam kalsın böyle
(217 puan) tarafından
Massallah canm benim massallah
0 oy
tarafından
ay daha neler kirpik kesilir mi ya ? 
0 oy
(338 puan) tarafından
Kiprik kolay uzayan bisey degil ailesinde varsa o yansimistir. Belli bi uzunluga geldimi kendisi dokulur. Kesme ile alakali oldugunu dusunmuyorum. 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Saçını sıfıra vururlar gurleşsin diye kirpik keserler uzasın diye çok saçma geliyor bana bunlar gerçekten.
(217 puan) tarafından
Valla gercek olan biseyler gorudutumu konusuyorum duydumu diyil
0 oy
(1,948 puan) tarafından
40 çıkınca saç mı kesilirmiş ki ben 1 yaşına kadar hiç kestirmeyi düşünmüyorum belkide daha fazla.
tarafından
Kesilir cnm saçın qramına qöre de altın yapılır
(1,948 puan) tarafından
Biz kesmiyoruz canım
(217 puan) tarafından
Evet canm kesilir
(244 puan) tarafından
40 çıkınca degil, 7 günlük iken saclari kesilup agirliginca altin veya gümüşü bir fakire sadaka olarak verirsin. Akika kurbani kesersin. Bunu yapmak çocuğu beladan kazadan korur. Sünnettir yapilmasi. Bende yapicam inşallah
0 oy
tarafından
Canim benim arkadasin da oyleydi annesi kesmis kucukken hep uzasin diye ama kivrilmis kisa ve kivrikti:)))) kardesini yapmis ooda ayniydi garibim:))))
0 oy
(17 puan) tarafından
Bunlar genetiktir. Ailede yoksa olmaz.

İlgili bir soru bulunamadı

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı

...