0 oy
321 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (442 puan) tarafından
Normalde goon kullanıyorum ve e bebkte numarsi kalmamış nöbetleşe açıyorlar mis mağazaları reyondan başka yok dmeisler slepy natürel aldı dün eşim ilk kez bibsaat ince taktım ama sanki koku var  böyle naylon gibi değil degsisik bı koku acaba banami öyle geliyor

11 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
Sleepy iyi deil hep pişik yapıyor evy baby kullan yeni çıkan hem fiyatı uygun hem kaliteli 
(249 puan) tarafından
Normalde bende Goon kullanıyordum ama numara büyüdükçe biraz pahalı gelmeye başladı
(442 puan) tarafından
Evy baby markette varmı goon sadece e bebekte bulabiliyrm
(249 puan) tarafından
Bazen şoka indirimli geliyor ordan alıyorum geçen de internetten aldım kırmızı beyaz diye bir sitede fiyatı uygundu 2 günde kargo geldi
(442 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) denicem muhakkak
(7,186 puan) tarafından
Bes aydır sleepy kullanıyorum bir kere pişik yapmadı maşallah tebarakallah
-Reklam-
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Olabilir canim bazi bezler koku yapabilio
0 oy
tarafından
Ben hiç beğenmedim sleepy evy baby ikisi de ince ve kokuyor bimin bezi onlardan daha güzel 
(249 puan) tarafından
Bimin bezi asıl çok iğrenç kokuyor kalite denen bişey yok evy baby eskisini mi kullandın ? Yeni çıkan gayet iyi
tarafından
İlk zamanlar kullanmıştım evy baby hiç beğenmedim yenisini bilmiyorum sonra bimin bezini denedim gayet güzel bence koku falan olmuyor şimdi baby turco kullanıyorum
(7,186 puan) tarafından
BİM'in bezi çok kalın ve ağır kokusu da var gerçekten
0 oy
tarafından
Ben aylardir sleepy kullanıyorum canim koku falan olmuyor
(442 puan) tarafından
Bayagi keskin bı koku geliyor ya daha önce de baby ve me ve canbebe kullanmak zorunda kalmıştım numarası kalmamıştı Gine hiç boyek bişey yaşamadım
0 oy
tarafından
Biz sleppy kullaniorz cok memnunuz hiç koku yok pisik yok.Ince ewet ama naturel en azindan diğerleri gibi naylon naylon deil.
0 oy
(703 puan) tarafından
Bende goon kullanıyordum  ama onun gekis6 yeri o hastalığın  geldiği yerden diye sleppye  geçtim memnunum 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Canim altindan uzun sure kaldiysa kucuk tuvaleti koku yapiyo evet
(442 puan) tarafından
Uzun olmadi takali tuvalet gibi değil zaten böyle plastik desem değil naylon desem değil
0 oy
tarafından

Coon hic kullanmadim sleepy dede hic koku farketmedim 

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Slepy güzel geliyo bana bazıları pişik yapiyo vs demiş ama evy baby de güzel babay turco eh işte ondan da ama evy baby gayet iyi eğer slepy den daha uygun sa  evy baby devam ederjm
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum ne pişik yapıyor ne de koku var gayet memnunuz
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Evet böyle gaz gibi geniznyakan bir koku dimi..

Bende alıyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.. bezleri açıp dolaba diziyorum dolap kapağı açılınca bir koku geliyor anlatamam.. ilk 6 ay Prima premium care kullandım üst bedene geçince ondada koku vardı.. ama slepy daha fena kokuyor.. kiminde var kiminde yok.. nedir bu.. üretim yeriyle mi alakalı acaba..
(442 puan) tarafından
Evet aynen öyle zaten goonla devam ederim büyük ihtimal dogdugndan beri hep onu kullaniyorum yumsak da beden bulamayınca başka marka almak zorunda kaldığım oldu ama bu kokuyu bide jeny weelde almıştım
(3,187 puan) tarafından
Bizde var başkasında neden yok acaba..

İlgili bir soru bulunamadı

379,093 soru

11,347,913 cevap

34,814 kullanıcı

...