0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (452 puan) tarafından

Kızlar istanbullu gelinde bebekler uyurken neden beşiğin üzerini çarşaf gibi bişeyle örtüyolar gerçekten merak ediyorum, amaç ne? Bi aydınlatsanız beni. :)

4 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Cunku cocuk olmadigi belli olmasin die bence :):):)

(452 puan) tarafından
Bak o hiç aklıma gelmemişti, bende diyorum acaba öyle yapınca daha mı çok uyuyor  :D
tarafından
Hahahahs bak bu çok iyiydiiiii :D
(452 puan) tarafından
:D  ne kdrda safım yaa :D
tarafından
Yok kız ne ilgisi var saflıkla benim dikkatimi çekse bende sorardım bnde bilmiyorum niye örtüyor arkadaş bbek görünmesin diye yazmış ya ona güldüm snaa değil yanlış anlama :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karanlikta daha cok uyur ya insan. Gece uykusu gbi sanilsn daha cok uyusun diye bizde örteriz hep :)
(452 puan) tarafından
Gerçekten işe yarıyor mu? 9 aylık oldu oğlum hiç denemedim, işe yarıyosa bende öyle yaparım ozaman :)
tarafından
Benim ilk bebegim kuzum. Ama evlnmeden once cocuk bakiyodum. Arjin di kuzumun adi hala.annem bakiyo hatta :) o öyle uyurdu gündüzleri
(452 puan) tarafından
Yarın öğle uykusuna yatınca bi deniyim bakalım, çünkü bnm oğlum yatağına yatırınca bi bakıyorum yüz üstü dönmüş sürekli yüz üstü uyuyor sırt üstü çevirsemde tekrar dönüyor, bende o yüzden bazen pusette veya anakucağında yatırıyorum sürekli yüz üstü uyumasın diye ama ozamanda en fazla yarım saat 40 dk uyuyor.
Bakalım yarın denicem belki daha uzun uyur :)
tarafından
Hadi insallah :)
(1,060 puan) tarafından
Bende iki kizimada öyle yapardım canım hem   soğuk yada sinek gelmesin diye hemde daha iyi uyuyordular
0 oy
(67 puan) tarafından
Oda bir alişkanlik bebegi nasil aliştirsn oyle uyur bizdede cok kişi ortuyor beşigi bazi bebekler istemiyor mesela 
(67 puan) tarafından
Insalla sever karanlik oldumu belki daha uzun uyur denemekte fayda var
(452 puan) tarafından
Denedim bugün cnm ama uyuturken istemedi sürekli elleriyle çektirdi, bende uyuduktan sonra örttüm bakalım ne kdr uyiycak :)
(67 puan) tarafından
Ne oldu canim uyudumu mesajini yeni gordum;))
(452 puan) tarafından
Anakucağında yarım saat uyudu cnm, bende yatağına götürdüm beşiğin üzerinide kapadım, saat 15.15 geçe uyudu, saat şu an almanyada 16.50 ve hala uyuyor maşallah
(67 puan) tarafından
Masallah devam eder insalla rahat edersin ❤
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Müslin bezle örtülür canım. Bizde de var o. Genelde ince bir tülbent tarzı Müslin bezle örteriz üzerlerini hep sineklerden korumuş oluruz hem ışıktan rahatsız olmazlar daha rahat uyurlar. 
(452 puan) tarafından
Anladım cnm.
Bebeğimin yatağının cibinliği var ben sinek fln rahatsız etmesin diye onu kullanıyorum, yarın deniycem bakalım inşallah bizdede işe yarar
(2,865 puan) tarafından
Ben 1.5 metre müslin bez aldım valla canım doğunca onu kullanmayı düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 46 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Maviyazma (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 264 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde 2801 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 14 göst.
0 oy