0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlarr merhaba.kizim dogdugunda alninda cok kil vardi,kulaklari asiri killi ve afifte biyiklari vardi.70 gunluk oldu

Saclari dökulmeye basladi ama anlindaki ve kulaklarindaki tuyler ile biyiklari dökulmedi henuz ve biyiklari biraz daha belirginlesti tuyleri.cok kafama takiliyor.daha 2 aylik bebekte tüyün olmasi.galiba alnindaki ve kulaklarindaki tuyleri ve biyiklari dokulmeyecek

6 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından
Benim kizm 3 10 günlük halen daha var gecer zamanla .
(13 puan) tarafından
Nerelerde var sizin kizinizda
(1,755 puan) tarafından
Kiz 310 gunlugunu nasil sayiyon helal valla
(27,353 puan) tarafından
Yanlis oldu cnm 3 ay 10 günlük ahahahahhaha
(27,353 puan) tarafından
Kulaklarinda
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Rahmetli kayinvalidem sütümden surdurmustu 

Oglumun anlinda vardi ama suan 18 aylik gecti bisey yok simdi zamanla gecer
(13 puan) tarafından
Ne zaman gecmeye basladi tuyleri
Ve sutumle hergun mu silmem gerekiyor
0 oy
tarafından

Bizimkinde de asiri vardi ben pamugu sutumle islattim onunla sildim dokuldu hep kalmadi 

(13 puan) tarafından
Sizinkinin nerede vardi tüyü canim. Ve 70 gunden sonra sutumle silsem gecermi ki.gec kalmadim mi
tarafından
Evet gec kaldin bizimki yuzunde ve ensesinde asiri vardi 40 ina kadar kalmadi bisey
(13 puan) tarafından
Hadi yaa.daha gitmez miki bu tuyler yaa :(
tarafından
Kiz bi dene sen yinede belli olmaz insallah dökülür
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Yok canim merak etme amcamin kizi vardi aşiri tüylü ve saçlıydı görmen lazim ama simdi masallahi var bir güzel kız oldu görmen lazim yani o zamanla biraz sabret bence biz hatta recep ivedik in kizi diyorduk ona :) yanlış hatirlamiyorsam 1 sene sonra kalmadi kalanlar da sarı renkteydi
(13 puan) tarafından
Banada hic gececek gibi gelmiyor ya.cok kafama takiliyor.kiz cocugunda biyikda olunca cok kafama takiliyor
(2,380 puan) tarafından
Kız korkma geçer alninda vardi hemde saç gibi minik minik bıyıkları vardı yanaklarinda vardi bacaklarinda bile vardi yani simdi hiç o kız değil görsey ablasi 4 yaşında bir güzel kiz oldu
(13 puan) tarafından
Au insallah ya
Insallah 1 yaşına kadar bizimkilerde dökülür
0 oy
(25 puan) tarafından
:) gülümsedim yazdıklarınızı okurken. Benim kızımın da 6 ayı buldu tüylerinin dökülmesi. Eşimle ben de çok üzülüyorduk. Hatta eşim kızım ergenliğe girince dalga gececekler diğer çocuklar diye üzülüyordu. O günler geldi aklıma.
(13 puan) tarafından
Bende cok uzuluyorum ya.saclari dokulmeye basladi.ama tuyleri 70 gunluk oldu halen hic dokulmedi
Umitsizima acikcasi.biyiklari da var ya :(
(25 puan) tarafından
Bizimki de bıyıklı. :) teni çok beyaz saçları falan koyu kahve o yüzden çok belli oluyor bence :) hiç üzülme canım çok güzel birer genç kız olacaklar. Ben sarışınım kaşlarım falan hiç belli olmuyor. Cirkin duruyor. Onlarınki daha guzel. Çok isterlerse alırlar bıyıklarını ergenliğe girince.
0 oy
(16,030 puan) tarafından

Dökülür canım merak etme büyüyüp kilo aldıkça onlar gider benim kızımı gorseydin esimin dediği gibi aynı hanzoydu  :D

(13 puan) tarafından
Nerelerde vardi ve ne zaman dokulmeye basladi canim
(16,030 puan) tarafından
Sırtı doluydu alnında kulaklarında ve yüzünde de vardı ben 3 4 aya kaldı diye hatırlıyorum sonra ne ara döküldü falan hiç fark etmedim hepsi dökülmüş
(13 puan) tarafından
Bende cok takintiliyim ya tüy konusunda
Gozume batiyor tüyler.bir an önce dökülür insallah ya.Yoksa kizim biyikli kalacak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 359 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
2 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde TOLGA123 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.