0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

en son 12+3 haftalıken gitim birdaha da gitmedim kovid 19 yüzünden buraya atayım dedim 12 haftalık ulstarson fotoğrafini doktor tahmini erkek dedi siz ne düşünüyorsunuz kizlarr

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkek gibi hissettim sadece
tarafından
Hmm teşekkür ederim teyzesi :) şu virüs gitsede ogrensem keşke:)
tarafından
Allah'ın izniyle öğrenirsin inşallah  :( bende Mayıs'ta dogurcam benimde korkularım varya
tarafından
Bir ay kalmış bebişi kucağına almaya  ay çok heyecanlı olmalı yeminle:)   İnsallah kolay geçecek doğumun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah normalmi sezeryan mı ?
tarafından
Daha belli degill bu ayın 24 gidicem konusucam sorucam herşeyi doktora.
Heyecanlıyım tabi merak ediyorum ama daha çok bu virusten dolayı ne yapicaz bilmiyorum herşeyi evde kendim halletmeye çalışıyorum eşyası haftaya gelicek zaten iyice agirlastim dogdukdan sonra çok dikkat etmek lazim virüs olmasaydı çok güzel olucakti herşey ama olsun  hayırlısı buymuş :)
tarafından
Aynen öyle herşeyde bir hayır var sıkma canını ordada bebeğine de kendine de güzelce dikkat et insallah sağlıkla kucağına alacaksın :)
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından

Bencede erkek bende 18 haftaligim benimde oğlum olucak inşallah :) 16 da gittim ben de 11 de erkek dedi 16 da erkek dedi 

image

(424 puan) tarafından
:) valla ben  seviyorum böyle benimle aynı hafta gebe bulunca hiç arkadaşım yok hamile olan Ankara'da oturuyorum cankiriliyim sen :))
tarafından
Bende mardinliyim canım :) anlamda Ankara'da oturuyor Çankaya da :)
(424 puan) tarafından
Yaa benim eşim orda calisiyo bizbiraz uzağız Çankaya ya :)
tarafından
Hmmm anladım adım Hanife bu arada:)
(424 puan) tarafından
Elif benimkide 26 yasimdayim memnun oldum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Erkek diyim bari .d
0 oy
(1,755 puan) tarafından

Keske ede bilsem canim saglikli olsunda inzallah daha cocugun kafasi bacagi ayajlari hangisi onu cozemedim:O

tarafından
Kız ters dönmüş:)
tarafından
Aynen öyle sağlıklı olsunda ama insan merak ediyor ya :)
(1,755 puan) tarafından
Ayyy evet soyleyince anladim yuz ustu durmus yaa bebis
0 oy
(1,908 puan) tarafından
nasıl anliyolar banada anlatın merak ettim şimdi :)
tarafından
Kız bilmiyom ki adam kemik yapısına baktı sanırsam öyle tahmin eti şuan 18 oldum ama hala bılmıyorım:)
0 oy
(291 puan) tarafından
İçimden geçeni söylüyorum, oğlan :)
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Erkek diyesim geldi :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 209 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,999 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeyneps (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.

379,773 soru

11,368,678 cevap

34,850 kullanıcı

...