0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
Eşim biz evlenmeden önce 2 yıl kadar bırakmış sigarayı. Eylül 2018de evlendik görücü usulü tanıştık nişanlılık vs çok güzel geçti ikimiz arasında evlilikte çok güzeldi ama bu birlik yeme içme git geller beni cok bunaltti.ve tabiki esimin ailesinin problemleri hiç bitmiyordu hep onlarla ilgileniyoduk.ben bunalınca eşime yükleniyodum .oda uzulup aglayip icine ata ata geçen yıl ramazanda sigaraya başladı. Stres üzüntü vs vs derken 

Geçen hafta pazar gecesi herşey normalken bi yarım saat uyuduk birden sancı agriyla uyandi ölecek gibi bi ağrıydı midesi karnı komple bütün gece çekti kıvrandı sabah 6 gibi hastaneye götürdük. Virüsten dolayı eşimi tek aldilar hiç bi tahlil vs olmadan iğne yapıp gönderdiler.geldik eve daha beter oldu öyle böyle biseuler içti flan  bikac gün iyi oldu .sonrasında geçtiğimiz pazartesi yine gece dehşet bi ağrıyla uyandı yüzü sap.sari oldu sonra nefesi kesilir gibi kıpkırmızı oldu midesi bulantı kovayla boşaltır gibi kustu 

Artık can cekisiyodu kaynanamlar alt katta eşim birilerini ara ölüyorum dedi o paniği tahmin edersiniz elim ayağım titredi hemen cagirdim sonra ambulansı aradık insanin elinden biseu gelmemesi çok kötü karşımda eşim kıvraniyo yerde :'( ambulans geldi götürdüler devlet bakmıyo bide karantinaya alinmiş bazı yerleri neyse özele götürdüler orda 8 ilaç karıştırıp serumla vermişler.esim o halde gidince ben daha kötü oldum ağladım içim çıktı sanki ölecekti onu kaubetcegomi düşünmek bile ...off anlatırken o anlari yaşıyorum sanki.gece 4 gibi geldiler hala acısı dinmemişti. Sabah hemen tekrar o hastanenin gastroloji bolumu ne gitti tomografi falan cekmisler birşeyler.incd bağırsak enfeksiyonu varmış 2 kutu antibouotik vermişler ilaçlarla 1 2 gün iyi oldu.76 kilodan 69 kiloya falan düştü çok zayıfladı:( bugün kahvaltıdan sonra yine ağrısı tuttu hala ağrısı var naptıysa gecmedi .elim kolum bağlı çok üzgünüm canım çok.yaniyo .bebeğimde çok şanssız kötü zamanlara denk geldi .bilmiyorum sonumuz ne olacak ama.hic mutlu değilim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
rabbim.sifa versin canim valla hersey allahtan biz de yukleniyoruz esimize yani sen kendini suçlama benim yuzumden diye bolca dua et ve o hastayken uzme sakin
(897 puan) tarafından
Amin :( bi iyilessin bidaha  uzmucem onu .dun gece yatarken beni izliyodu uyandim geldi sarildi sana doyamadim dedi :'(
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm
(897 puan) tarafından
Amin nerde varsa .rabbim eşlerimizi korusun onları başımızdan eksik etmesin
0 oy
tarafından

Rabbım eşin ve tüm hastalara şifa versin inşallah benim eşimde dün gece karnıma ağrı girdi dedi çok korktum ama geçti ben bile bu kısa sürede bu kadar korktuysam senin telaşını uzuntunu tahmin edebiliyorum inşallah gecer canım sıkma canını <3

(897 puan) tarafından
Amin Allah rszi olsun .Şuan uyudu inşallah uyanınca hiç biseyi kalmamıştır. Kaybetme korkusu çok kötü. Şimdi eşlerini kaybeden insanlarin acısını korkusunu daha iyi anlıyorum rabbim kimseye göstermesin
0 oy
(6,706 puan) tarafından
Özlemim Allah'ım şifa versin eşine ☹️çok üzüldüm. Tamda kötü bir zamandayiz. Kendini uzmemeye çalış bebeğini düşün. 
(897 puan) tarafından
Allah razı olsun canım valla herşey üst üste geliyo Allah sonumuzu hayır etsin .elimde değil çok üzgünüm resmen eriyo:'( dün gece ben yatarken beni izliyodu bi an uyandım bana sarıldı sana doyamadım dedi içim çok aciyo:((
(6,706 puan) tarafından
Kıyamam ya ☹️ bol bol oku eşine kendine inşallah çabucak toparlanır ya. Benim eşimde hastaydı birkaç gündür bende çok üzülüyordum.☹️☹️sizinki daha kötü ymus insalalh toparlar kendini moralini yüksek tut kuzum benim biliyorsun her hastalıkta moral çok önemli . Onu mutlu etmeye çalış moralini yüksek tutmasını sagla bitanem ❤️Allah'ım acil şifalar versin inşallah
(897 puan) tarafından
çok geçmiş olsun Sizede .Allah kimseye hastalık vermesin çok zor bide sevdiklerimiz konu olunca daha zor .elimden duadan baska bisey gelmiyo ki inşallah biter bu kötü günler
(6,706 puan) tarafından
Sağol kuzum benim Allah razı olsun ❤️❤️Allah'ım herkese şifa versin. En önemlisi sağlık. ❤️❤️Allah'ım verir şifasını sen gönlünü ferah moralini yüksek tut.
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Rabbim sifa versin cok gecmis olsun canim 
(897 puan) tarafından
Amin çok sağol canım
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Alalh sifa versin tez zamanda canim . Allah yardımcınız olsun
(897 puan) tarafından
Aminnn Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Esrageylani (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (1,842 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,513 kullanıcı