0 oy
2,061 göst.
Diğer kategorisinde (1,822 puan) tarafından
Kizlar simdi bugun bize maske icin sifre geldi eczaneden alabilirsiniz diye anneme babama ve bana ayni sifre geldi ve bana gelen mesajdada anneme gelen mesajdada babamin adi yaziyo sifrelerde ayni. Hadi diyelim bu hatlar babamin ustune o yuzden mesaj babamin adiyla geldi diyecem ama eczane diyor ki ayni sifre gelmemesi lazim ben sadece bu sifreyle 5 maske verebilirim diyor onu babama veriyor sadece bu durumda annemle bana maske verilemiyor ben anlamadim bu nasil is ya cok sacma

9 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allah Allah bi arayıp sormak lazım :/
(1,822 puan) tarafından
Nereyi aramam gerekiyo ki onu bilmiyorum. Yani e devletten basvururken ayri ayri kendi tc lerimizle kendi numaralarimizla basvurduk tc ye gore cikmasi lazimken numara sahibine gore mi belirliyorlar. O zaman hatti kendi ustune olmayan herkes maskesi kalacak
(12,513 puan) tarafından
Esim bize istedi aslında ikimize de ayrı ama suan uyuyor uyanınca Bi sorayım unutmazsam canım yazarım inşallah :)
(1,822 puan) tarafından
Canim bende ayri istedim onlara kendi e devletinden kendime de kendi e devletimden basvurdum ki benim soyadim onlarla ayni degil ben esimin soyadini tasiyorum buna ragmen oyle oldu anlayamadim. Haberini bekliyorum :)
(12,513 puan) tarafından
Tamam canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaani neden ayni sifre gelmis ki 

(1,822 puan) tarafından
Bende hic anlam veremedim eczacida ayni sifre gelmemesi lazim diyo ve sadece bu durumda sadece bir kisiye maske verebilirim diger iki kisiye veremem diyo anlayamadim
tarafından
Denk gelmis dicem de ne alaka ozellikle sizin aileye mi
(1,822 puan) tarafından
Yok canim denk gelme degil ya baska bisey bu bilemedim. Yani bj yerleri arayim soruyum diyorum nereyi arayacagimi kimle muhattap olacagimida bilmiyorum isin kotu tarafi. Ablamlara mesaj gelmesini bekliyorum onlara gelmedi daha ablamin hattida enistemin uzerine onlarada oyle ayni gelirse diyecegim ki sistemi oturtamamislar yapamamislar yani
0 oy
(554 puan) tarafından
Ne zaman başvuru yptın cnm ve nerden. Yaptın
(1,822 puan) tarafından
Bi kac gun once e devletten yaptim canim
(554 puan) tarafından
Aynı gunmu geldı sıfre
(1,822 puan) tarafından
Evet hepimizede bu sabah geldi. Basvuruyuda ayni zamanda yapmistik zaten
(554 puan) tarafından
Bn kac gundur yapmısım glmedı
0 oy
(2,011 puan) tarafından
tamam şifre gelecek gidip alacan eczaneden ama sana ve eşine sadece beş tane mi verecekler
(1,822 puan) tarafından
Sen dedigimi anlamadin galiba canim. esim baska sehirde ben annemlerin yanindayim onlarla birlikte herkesin kendi e devletinden yaptim basvuru ama sifre ayni geldi eczacida ayni sifreyle veremem diyo
0 oy
tarafından
bizim eve geldi bu sabah 2 paket canim oyle şifre felan gelmedi 
(2,011 puan) tarafından
ptt mi getirdi
tarafından
zile basildi gormedik sesi actik maskenizi biraktim alin dedi biri gitti esim indi aldı canim
(1,822 puan) tarafından
Allah allah bize sabah sifre geldi evede gelen giden yok
tarafından
baktim kuzum maske paketlerinin uzerinde ptt kargo yazıyor
0 oy
(2,159 puan) tarafından

19 yaşındayım bana şifre bile gelmiyor :(

(1,822 puan) tarafından
Sen cikma zaten kuzum ceza falan yersin bosver bizde cikmiyoruz zaten onlem amacli ama hastaneye gitmek zorundayim ben malesef
(2,159 puan) tarafından
Bende hamileyim onun için mecbur çıkıcam ağzımı burnumu başörtüyle kapatcam bana vermediler çünkü:D
(1,822 puan) tarafından
Ciktigin zaman disarda polislerden iste canim hamileyim 19 yasindayim ama doktora gitmek zorundayim maske vermiyorlar yasimdan dolayi de verirler polisler maskesi olmayanlara veriyorlar kutularla var onlarda
(2,159 puan) tarafından
Tamam canm teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
Hatlar tek kişi üzerine olduğu için tek şifre verir tabikisi
(1,822 puan) tarafından
Canim bu isin hatla ne alakasi hat babamin uzerine ama sonucta kullanici benim.ve ayri ayri tc kimlik numaralarimiz var 3 ayri tc kimlik girdik 3 kisiyiz demek buda. Herkesin hatti kendi ustune degil ben hattimi aldigimda 14 yasindaydim 13 yildir kullaniyorum bu hatti ustume alma geregi duymadim ustume degil diye maske vermesinler var mi oyle sacmalik
tarafından
Tamam da bir kişinin birden fazla hattı oluyor böyle şeylerde resmiyette neyse ona bakarlar babasınin üstüne ama kızı mi kullanıyor oğlumu diye tek tek bakamazlar ki hattın yasal sahibi kimse onu esas alırlar .benimde üstümde 3 hat var hepsine ayrı şifre gelirse benim 15 tane maske almam lazım hattın birini oğlum kullanıyor biri boşta .
(1,822 puan) tarafından
Hayir canim demek istedigimi anlamadin. Sonucta biz bu e devlete telefon numaramizla basvurmuyoruz degil mi tc kimlik numaramizla basvuruyoruz yani tc kimlik numaralarina gore vermeleri gerekir telefon numarasina gore degil anladin mi
tarafından
Telefona gelen şifreyle sen gidip alıyorsun zaten TC ile e devletten başvuru yaptığında o eve geliyor ikisi farklı uygulama
(1,822 puan) tarafından
E eve de gelen giden yok daha
0 oy
(119,365 puan) tarafından
Kiz ben anneme basvuru yaptim ne maske gelmis ne mail 3 gun oldu
(1,822 puan) tarafından
Bizimde 3 gun  veya 4 gun oldu basvuru yapali iste sifre geldi oda pek ise yaramadi anlamadik
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben e devletten başvurdum eşimle kendim için ama şifre gelmedi çok oldu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 900 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 478 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Emmine1 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 84 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,618 cevap

34,895 kullanıcı

...