+1 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Eşiniz kendi ailesini mi yoksa sizin ailenizi mi sever saygı duyar? Benim eşim çok tuhaf şekilde benim aileme daha düşkündür kardeşlerimi çok sever ama bizim ailede eşime aşırı düşkün sanki kendi oğulları gibi severler kaynanam biraz eşime alınıyor sen kaynana yanlısısın seni o mu doğurdu gibisinden ama eşim pek takmaz ailesine karşı neden böyle ben çok iyi biliyorum ama beni ilgilendirmez misal izine gelir hep hadi annenlere götüreyim seni kayinbabami özledim der babamı çok sever falan bu çok hoşuma gidiyor :)

28 Cevaplar

0 oy
(9,173 puan) tarafından
Benim aileme daha duşkun cnm.. hatta aynı anlattığn gbi benim eşim de diyebilirm.. alışverişe gderz mesela anneme şunu alalm der annemden için.. bbam şunu seviyordu alalım mı der.. kendi ailesine boyle değildir duşkun de değildir 10 sene gtmesek gidelm demez :) 

geçen babamlarla da goruşemiyoruz ne zamandr diyor bizimkilerden için :) ama dediğn gbi kendi ailesine boyle olmasının sebebi var.. bizimkiler eşimi çook sever. Annem hep der 2 oğlum vardı 3 oldj diye.. oyle yani
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Babasını ayrı bı yere koyarsak işin içine koymazsak kesinlikle benim ailem. Özellikle annem. Gider sürekli alisverisini yapar merdivenden çıkarır her ihtiyacinda mutlaka gidermeye çalışır. Daha çok saygı duyar. Çünkü benim ailemde kendisine aynı şekilde.hem tek damat hemde abimin burda olmaması sebebiyle hep eşimi yanlarında isterler.cok şükür çok severler iki taraflı birbirlerini.
0 oy
(236 puan) tarafından
Tabiki 1ci kendi ailesi sonra benimki benimde oglum var bende oyle istiyorum olsun ilk bizi sonra karisin ailesini 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
kendi ailesine tabi ama saygısı iki tarafada aynı
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benim ailemle daha çok görürürüz ayni sekil piknik falan da benim ailemle gidilir ama kendi ailesi ile pek gitmez
0 oy
(106 puan) tarafından
Benim de eşim çok saygı duyuyor sürekli arar annemin babamı memnunum 
0 oy
(43 puan) tarafından
Annemi daha çok sever bi dediğini iki etmez 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 433 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 670 göst.