0 oy
760 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Aranızda kadın sığınma evinde kalmış olan var mı hiç merak ediyorum orası nasıl bir yer

6 Cevaplar

0 oy
(119,287 puan) tarafından
Gitmeyimi dusunuyon 
(2,891 puan) tarafından
Hayır merak ediyorum nasıl Bi yer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama Rabbim kimseye nasip etmesin herkes evinde huzurlu mutlu olsun 
(2,891 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(217 puan) tarafından
Bazi sorunlardan dolayı annem gitti bir hafta kaldı 
(2,891 puan) tarafından
Nası Bi yer ki anneler Bi arada mı kalıyo nasıl oluyo kötü Bi yer mi
(217 puan) tarafından
Annem malatyada kaldı.  Cok iyi korunup gizleniyor bulunman cok zor.  Her istediğin karşılanıyor doktora götürüp ilaçlarını alıyorlar.  Tlfn yasak elinden alıyorlar akşamları belirli saatlerde veriyorlar.  Ev gibi düşün herkes odasını temziler . Yemek çokmus çeşit cokmus . Yemekten sonra sofra toplanır bulaşık yikanir gibi gibi
(2,891 puan) tarafından
Çok sorunlu kadınlar var demişti birisi
(1,713 puan) tarafından
Benim kuzenim kadın sığınma evinde güvenlik görevlisi bayan. Her telden insan geliyor. Uyuşturucu kullanan sorunlu hep bayanlar diyor. Onları bazen il dıslarına görevli olarak gönderiyorlar o kadınlarla. Agızları cok pis diyor. Cok nadir bizim gibi gelenler diyor. Günde 3 ögün yemek veriliyor özel yemek sirketlerinden. Hatta yemek dagıtan kızda benim arkadasımdı. Bazen cok kavga ediyorlar kadınlar anlasamıyor lar DİE anlatıyordu
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Arkadaşım kalmıştı 2 çocuğuyla 3 gün zor dayandı :) geri geldi barıştı kocasıyla dedim nasıl yer die onca skntili kadınlar var ji piskolojin bozulur dedi bide herkes birbirlerine kocasına sovuyo dedi lanet okuyo dedi ...

Arkadaşım kocam çocuklarına iyi ailesi yüzünden kava ettim vs demis bi kadın kavga etmis.
(2,891 puan) tarafından
Kavga kaos çokmuş diyolar
(3,617 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Ben gitmedim kalmadım 

Ama çok iyi biliyorum 

Giriş yaptığından itibaren elinden tlfn alınıyor kimseye kesinlikle bilgi verilmiyor hakkında arama vs olmadıktan sonra 

Çocuğun varsa 5 yaından büyükse sıkıntı 

Küçükse sorun yok bütün ihtiyaçları karşılanıyor şevkatli yaklaşıyorlar 

Kimseyle kişisel bilgilerini paylaşmana izin vermiyorlar daha doğrusu rica ediliyor senin iyiliğün için 

Piskologla görüşmek istersen imkN sunuluyor büroya gidiyorsun boşanmak istersen sana yardım ediliyor iş imkanı istersen servisle gidip geliyorsun dışarıyla kesinlikle irtibatın olmuyor yasak!!!

Dışarıda bi ihtiyacın varsa sen istiyorsan onlar sana getiriyor internet vs yasak tv var sadece 

Başka merak ettiğün varsa yardımcı olurum 
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Insan boşanınca baba evine sığamıyor oraları hiç düşünemiyorum bile

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 617 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
+2 oy