0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uyku duzenleri iyice bozuldu yaaa eskiden 10 uyuyup sabah 9 da kalkarlardiii :/

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu an aynı durum bizde de var canim eşim beşik salliyo ben de burda Fink atıyorum 
tarafından
Bizimki uyandirdi bebeleri :)))
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Bende her gece olduğu gibi bu gece de ayaktayım 
tarafından
Bizim duzen bozuldu 4 5 gundur boyleyiz ayyy
(382 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım ben doğum yapalı 2 ay olucak bende gece uykusu denen bir şey yok gündüz uyuyor gece ayakta
0 oy
tarafından
Benim bebeğim uyudu ama ben uyuyamiyorum 
tarafından
Neden canim
tarafından
Eşim yok yalnızım korkuyorum ya
tarafından
Korkma kiz 7 ayetel kürsi oku hic bisey olmaz
0 oy
(909 puan) tarafından
Nasil uyuyim cnm uzansam dert kalksam dert vucudumun uzerinden kamyon gecmis sanki
tarafından
Niye kizzz
(909 puan) tarafından
Hamilelik canim anlarsin
tarafından
Himm evet canim Allah yardimcin olsun
0 oy
(1,012 puan) tarafından
20 günlüğüz aynı durumdayız :( kayınvalidem tutturdu yukarı çıkın bize gelin diye. Kaloriferi de kapatmış ikimizde üşüttük heralde :( oğlum ayağını karnına çekip ağlıyor durmuyor ben desen karnım sancılanıyoe. Ağlayacam nerdeyse napacağımı şaşırdım. Kayınvalideme desen sinir odlum şu virüslü zamanda ne diye çocupu istedin diye
tarafından
Cok kucukmus canim benim oğlan 9 aylik olck bi haftaya senin yavru usuduyse oda gaz yapar sicak tut kalin giudir annesi sende ayaklarini sicak tut  soylesen acmazmi kombiyi vicdansz mi yaa
(1,012 puan) tarafından
Söylesen açar canımda önceki günde bikez dedim bidaha bidaha söylemeye gerek var mı da daha 20 günlüğüz düşünmeleri gerekiyor. Durumu kötü olan birileri de değiller varlıklılar hadi açamıyor mu desem.. Herşeyi geçtim şuvirüslü zamanda çocuğu özledik getirmiyorsun diye laf sokmanın hali ne daha küçücüğüz. Sinir oldum ya. Eşimede kızdım ettim bidaha çıkarmayalım çocuğu diye tmm diyor zaten zoraki çıkmıştık .alınan alınsın umrumda değil hem virüsten hemde şuan çektiğimiz sancıyı kimse bilmiyor kıvranıyor yavrum
tarafından
Cok haklisin cidden bi kez soylenir canim benim cok kucuk daha ❤
0 oy
tarafından
Kiz benim  karnımdaki  bebeğin  bile duzeni değişti  gece uyumaz oldu  gündüz  uyanmaz 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Karantina onların da dengesini şaşırttı :(
tarafından
Aynen valla bebeler bi yere cikmiyoki kiZ
0 oy
(119,817 puan) tarafından
Gunaydin          
tarafından
Günaydın canımm ❤

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 455 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 251 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
28 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 558 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,406 puan) tarafından soruldu

383,141 soru

11,467,445 cevap

35,069 kullanıcı

...