0 oy
708 göst.
Aile kategorisinde tarafından
arkadaslar erkek bebek ultrasonda erkenden gosterirmi kendini kiz biraz gecmi gosteriyor

27 Cevaplar

0 oy
(447 puan) tarafından
Benim oglum 12 haftalikken gosterdi
tarafından
kuzum 21 haftaligiz bizde doktor 13 haftadan beri bakiyo kiza benziyo narin diyo her gittigimizde kontrole kiza benziyo ama yuzde yuz diyemem sen alisveris ypma gostermiyo diyo iyice sasordim kaldim
(447 puan) tarafından
Kuzum valla oyle olanlar hep kiz oluyor allah gonlundekini versin baska doktora git bide olmadi
tarafından
kemik yapisi narin dedi yani bide her gittigimde kiza benziyo dedi doktor bilir yani degilmi okadar kontrole gelen var
tarafından
Benimki 14. Haftada öğrendim
Yani 12 de randevuya gidedim yoksa o zaman öğrenecektim
Suan 32+1
-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Oğlum 14.hafta da gösterdi pozisyon ile alakalı canım 
tarafından
kuzum 21 haftaligiz bizde doktor 13 haftadan beri bakiyo kiza benziyo narin diyo her gittigimizde kontrole kiza benziyo ama yuzde yuz diyemem sen alisveris ypma gostermiyo diyo iyice sasordim kaldim
(12,854 puan) tarafından
Bitter çikolata ve vişne suyu iç hareketli olur belki gösterir çok nazlı olucak desene :)
tarafından
tamam kuzum:))
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Evt cnm gosterirdn kasıt erkek olduğu için çıkıntı oluyo malum daha kolay anlaşılıyor :)

tarafından
0 oy
(333 puan) tarafından
Devlet hastanesi soylemiyor diyorlar cnm ama ben ozelde 12 haftalikken öğrendim erkek oldugunu 16 haftada da doktor kesinlestirdi. Kiz daha gec belli oluyor diyorlar ama.
tarafından
(333 puan) tarafından
Gostermiyorsa kesin kizdir cnm edepli kiz masallah :)
0 oy
tarafından
12 haftada doktor yapısı yüzde 80 kıza benziyor kemikleri dedi .

Ve öylede oldu şuan kızım.var 9 aylık:) 
tarafından
banada benziyo kiza dedi kemik yapisi ama yuzde yuz diyemedin21 hafta olduk cinsiyeti bilmiylruz gostermiyo:)
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Oglum 13 haftalık gösterdi kızım 20 haftada
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben oğlumu 14 haftalıkken öğrendim :) 
(583 puan) tarafından
Benim bi tanidigim 25 haftada cinsiyetinin erkek olduğunu ögrendi. Yani degisebiliyor doktordan doktora degisiyorda siz erkekmi istiyorsunuz
tarafından
kiz denildi ya kiza cok sevinmistk kuzum hYirlisi yinede
tarafından
ve iki ayri doktor bakti ikiside kiz gordu ama yapi olarak
(583 puan) tarafından
Tabiki de sağlıklı olsun ne farkeder kız erkek ikisinde evlat
(583 puan) tarafından
Seninki kız o zaman canım :) hayırlı olsun
0 oy
tarafından
Kiz erkek gösteriyor  kiz göstermiyor  diye bişey  yok. Her ikisi de gösteriyor  ama erkekteki organ yaradılış  gereği  ben burdayim  dediği  için  doktorlar  daha çabuk  görebiliyor. Kız organı  düz  olduğu  için  yanılma  payı  daha fazla 
0 oy
(8 puan) tarafından
kızım da ilk zamanlar erkek dediler sonra göstermedi 5 ayı geçiyodu kesinleşmişti şimdi kısmetse oğlum olacak 12 haftalıktı erkek dedi tabi ben onada inanamadım sonra detaylı gösterince ikna oldum ama şuda var ablamında oğlu geç göstermişti nasip kısmet Allah gönlünüze göre versin inşallah
0 oy
(1,822 puan) tarafından
12 haftalikken ogrendim oglum olacagini. Bilmiyorum ki kiza hamile olanlar kacinci haftada ogrendi diger yorumlarla karsilastirmak lazim
0 oy
(449 puan) tarafından
Benim oğlum 5.ayda gösterdi
0 oy
tarafından

Bence pozisyon ile alakalı , eğer ki kendini gösterirse doktor görür eğer gostermezse de uğraştırir...

0 oy
(471 puan) tarafından
Benim oğlum 11+3 te gösterdi. Kizim yok bilmiyorum 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben 12 haftalikken net ogrendim bacaklari hep acik tutuyodu kizlar erkek gibi surekli acmazmis ama benim oglusum ne zaman ultrasonla bakilsa hep bacaklari ayrikti
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ikisini de 13. Haftada gorduk
0 oy
tarafından
20 haftalık tı gösterdi kendini oğluşum detaylı ultrasonda tam belli olur sizinki 
0 oy
tarafından
Benim oğlum göstermedi ayrıntılıda 21 haftalıkken öğrendik canım ondan sonra da erkek dediler hala :) 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
12 haftada gorduk biz ☺️
0 oy
(470 puan) tarafından
Benm erkekmis 19 .haftada anca öğrenebildm çok inatciydi sürekli bacaklarını kapatıyordu sırtını dönüyordu
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Alakası yok bence pozisyona bağlı 

İlgili bir soru bulunamadı

378,267 soru

11,321,698 cevap

34,767 kullanıcı

...