0 oy
1,027 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar daha ben 3 hafta 1 gunluk hamileyim. Nasipse 6 7 haftada doktora gitmek istiyorum kontrol için ki kalbini de duyayim Allah c.c izniyle hayirlisiyla..

Eşim 2 dakka bir aman ikiz.olmasin diyo. InsAllah tekizdir diyo. 

Diyorum ki ilkte ikiz hamileysem buda ikiz olucak anlama gelmez ve ya bunuda kaybedicem anlamina gelmez yani hamilelik farkli bisey. Ben bilmem insAllah tekizdir diyo.

Kalbimi kiriyo farkinda mi bilmiyorum ama zoruma gidiyor. 

Allah c.c nasibi kismeti diyor, ama ikiz olmasin taşiyamiyosun diyo :ermm: (kotu yorumda bulunmayin lutfen zaten canm skiliyor) sizce ben mi abartiyorum..

27 Cevaplar

0 oy
(4,887 puan) tarafından
Ikiz gebelik mi geçirdin? Neden kaybettin. Rabbim bunu nasibinde bıraksn. Ben de ikiz gebelik geçirdim evet çook  zor gerçekten. Kırıcı olmuş ama art niyet yok bence söylediğinde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Skma canini canm bebegini dusun esin de belki ilki kotü sonuclanmis diye oyle dusunuyo
0 oy
(1,567 puan) tarafından
O nasil lafmis oyle. İkizlerde yavrunuzdu . Ben olsam bnde kirilirdim.
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım Allaha büyük konusursa Allah verecek oldugunu da vermez Allah ne verirse hayirlisindan versin diyecek ki Allahin zoruna gitmesin 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Tovbe tovbe esin gunaha giriyo canim Allah ne nasipe derse o olur o olmasin bu olmasin demek olmaz en azindan dogru cumleler kursun Allah hayirlisini versin ama tekiz olursa iyi olur falan desin bari 
0 oy
tarafından

Allahim ney hayilisiza onu versin öncelik le eşini anlıyorum garibim seni düşünüyor bence korkuyor senin sizin aynı durumu yarasanızdan bu sefer kaldıramayız diye düşünebilir seni kirdini üzdüğünü fark etmemizdir bile belki o yüzden kizma ona rahat ol birtanem:)

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Boşver canım kafaya takma inşallah üçüzdür de sen de. Cahilce konuşmuş ikizi taşıyamıyorsun diyerek saçmalamış o senin elinde birşey değil ki :( 

Vur odunu ağzına acıma :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,991 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 906 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Dertlikerime (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 382 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 597 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (648 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,122 cevap

35,176 kullanıcı