0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (76 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Öncelikle kızlar ben 4 aylık hamileyim ve 2 yaşında bir kızım var eşim işten geldi yorgunum felan dedi yemeğini indirimdim çayını demledim ve baya ilgi gösterdim. Benimde gece ağrım oldu biraz rahatsızim dedim dayanamadım acıya ağladım. Kiziminda uyku saatiydi eşim bağırmaya başladı ben sabah işe erken gitcem hep geç kalıyorum bıktım artık kafamı nerele vurim dedi. Neyse ben hiç ses etmeden bı kenarda ağlarken acidan o kızı uyuttu sonra gel yatalım felan dedi bende Yok rahatsızim dedi benimle hiç ilgilenmedi bile niye ağlıyorsun niye naz yapıyorsun arkasını dönüp uyudu ve hala suçlu benmişim gibi davranıyor asla kendinde suç aramıyor ya benim hormonlarim var ağlıyorum suç mu gelip bı öpsen sarilsan dedim yok yapmadı uyudu sizce kim suçlu yani önce böyle biri değildi işte senin işin buymuş gibi dyo bana 

13 Cevaplar

0 oy
(3,328 puan) tarafından
Hep boyle mi ? 2. Cocuk dogunca napacak yada sen böyle agirlasinca
(76 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum hep evde kalacağım kesin
-Reklam-
0 oy
(761 puan) tarafından
Bu erkek zihniyetlerine bir el atmak lazım. O çocuk yanlizca bizim değil babamızın evinden de getirmedik ama neden tüm yükü bizde anlamıyorum zaten karnimizda taşıyarak yeterince zorlanıyoruz 
(76 puan) tarafından
Söylüyorum ama anlamıyor bu çocuğa yeri gelir sen bakarsın yeri gelir sen ama yok
0 oy
(76 puan) tarafından
Kızlar bı yorumunuz yokmu ya
0 oy
(600 puan) tarafından
Çok haklısın, akşama yemek yapma. Çocuk durmadı benimde ağrım var de yat. 
(76 puan) tarafından
Kız daha kötü olmasın sonra aradı baktım üstüme hala geliyor yüzüne kapattım teli
(600 puan) tarafından
Eşinin huyunu sen daha iyi bilirsin. Ben öyle yapardım
0 oy
(1,665 puan) tarafından

Canım her zaman mı böyle arada benim adama da gelirler ben derim tamm senin adet dönemin gelmiş pedler cekmecem de diye geçer döner kıçımı uyurum sürekli böyle değilse takılma birşeye sitres yapmıştır canı sıkılmıştır ama sürekli böyleyse oturup konuşmayı dene belki faydası olur 

(880 puan) tarafından
Başak burcumu eşinn
(1,665 puan) tarafından
Kusura bakılacak birşey yok cnm ben buna inanıyorum erkeklerinde sitresli oldukları dönemler oluyor
(880 puan) tarafından
Komik güzl birsey soylemısn anlasa esın barıı susar belkı:)))
(1,665 puan) tarafından
Öyle diyince arkasından kahve tatlı getiriyorum tatlıya bağlıyoruz cnm o seylendimi ben susarım ben söyleniyorsam eşim susar gel bı kahve içelim der çok şükür uzatmayız
tarafından
Ay tek değilmişim:D ben de derim senin aybaşın gelmiş dokunulmaz sana diye :D
0 oy
(231 puan) tarafından
Aslında canım O senin kalbini kırmak istememiştir Evet kırmış ama belki farkında bile değildir Çünkü işten geldiyse yorgundur yorgun olduğu için de uykusuz Zor Bu sefer sana patlamıştır bu yaptığı şey hiç doğru değil ama hiçbir şey deme olur böyle şeyler ben de ikinciye hamileyim Benim de bazen öyle duygusallığım tutuyor ağlıyorum Ama çoğu zaman eşim görmez yani ağladığımı her şey akışına bırak bakalım gelip özür diler bence Tahminimce
(76 puan) tarafından
İnşallah özür diler yapmazsa o sorun
(231 puan) tarafından
İnşallah canım buradaki yorumları da fazla takma Neden diye sor burada sana akıl veren çok olur sonra sen gaza gelirsin eşinin üstüne gidersin Mutsuz olursun
(76 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,662 puan) tarafından

Gerçekten suçlu yada haklı önemli mi böyle bir konuda :woot: oturup adam akıllı konuşup birbirinizi anlamanız gerekiyo karşılıklı.  Trip atarak arkasını dönüp uyuyraka hal olacak Bi şey değil 

0 oy
(13,030 puan) tarafından
Onun yanında niye ağlıyorsun ki 
0 oy
(880 puan) tarafından
İşten dolayı belki streslıydı o an sana patladı cnm cay içerken otur yanıba konus dekı bende yoruluyorum sende Bn senin yorulduğunu gorüyorum bırsey demıyorum ama sende benm yorulduğumu gormene ragmen terslıyorsn bagırmadan terslemden sqygı sevgı cercevesınde konusalım alıp karsına konusmadan bıebırnızı anlayamazsınız cnm
0 oy
tarafından
Çok fazla ilgi gösterme kendini biraz geri çek Elbet o da bir gün hasta olacak Sen de o zaman umursamazsın
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Oda ilgi beklemiş sende ilgi beklemissin e böyle olunca huzursuzluk olmuş oturup adam akıllı konuşun 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Canm benim herifte yorgun olduğu zamanlar çok agresif oluyor ama illa gönlünü alması lazımdı esinin 
0 oy
tarafından
Eski ben olsa küs tavır yap kız falan derdim herhalde ama zamanla o kadar alışıyor ki insan eşini en iyi sen tanırsın büyük ihtimalle yorgunluk uykusuzluk sabahki iş temposundan öylece sana gücü yetti o an iyi bişi mi asla değil hamileyken insan çok farklı oluyor erkekler o psikolojiyi asla anlamıyor anlayan varsa helal olsun yani  o yüzden üzülme kafana takmamaya çalış bebeğini düşün bir evlwdin daha var onlarla vakit geçir  eşine de düzgün bir dille anlat o da sakin olduğu zaman baktın dinledi seni konuş hiç tinlamiyorsa sen hiç tinlama ama kavga çıkarmanın üstüne gitmenin bir anlamı yok gene üzülen sen olursun

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 625 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 386 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 547 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 589 göst.