0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar 28 günlük bebeğim var hiç uyumuyor hicccc  uyuduğu 30 dk geçmiyor  emiyor bazende memeyi bırakmak istemiyor orda uyumak istiyor.yere bırakınca nasıl ağlıyor.ne yapmam lazım ya gazını falan da cikariyorum. Neden uyumuyor yaaa ben anlamıyorum çok caresizim

8 Cevaplar

+1 oy
(373 puan) tarafından
Bazen gazindan dolayi duysuz oluyorlar haz ilaci veriyormusun? Gazini cikarsakda altini batirsada hep gaz oluyor sonucda.elinle karnini ovala daha şiddetli aglarsa karni agriyordur.kulaginin dibimede hafifce bastir belki kulagi agriyor?doymuyorda ola bilir mama ver dene belki acdir yavrucak
-Reklam-
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Ikiniyormu bacagini kendine dogru çekiyormu cok gazli olablr canim genelde gazdan dolayi huysuzlanp uyumuyorlar 
(1,424 puan) tarafından
Canım doyurdukdan  sonra gazını çıkarıyorum ve kakasini da yapıyor altını değiştiriyorum ama bir türlü uyumuyor gözünden uyku akıyor şuan en son çare ayağımda sallıyorum. Biraz daldı ne kadar doğru bilmiyorum sabah 07:40 dan bu yana ikimizde ayaktayız çok yorgunm
(1,064 puan) tarafından
O gunlerde benmde oyle olmstu sabh 6 buckta uyanrdi gece 2 de uyurdu. Gazliydi bnmki ne kadr gazi cksada yinede birikmis bnmki ondan huzursuzmus aglamyorsa normaldr bazen hic uyumuyorlar aglyorsa gaz sorunu olblr cognlkla gaz goruluyor bebklerde birikebilyor
0 oy
tarafından
Benim de öyleydi ben de bebeğim emerken uyuyakalıyordum çok zor oluyor
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Canım bebegın dunyaya geleli daha 28 gün olmus tek tanıdıgı bıldıgı sen ve senın kokun var.Senden ayrılmak ıstememesı cok normal rutın olusturmaya calısıyor dunyaya alısıyor can sıkıcı yorucu ama bırazcık daha sabretmen gerekıyor.
0 oy
(213 puan) tarafından
Görümcemin kizida yasina girdi hala senin tarif ettigin gibi insallah o huyunu seninki cabuk unutur canim 
0 oy
(929 puan) tarafından

Bizde 29 günlüğüz benim kızımda öyle canım. Çok şükür benimkide geğiriyo gazını çıkartıyo kakasınıda yapıyo ama yinede gazlı . Gaz ilacı kullanıyorum 2 tane onlarda işe yaramıyo. Oturup ağlıyorum onunla bazen :D değişicek canım huyları normal böyle olmaları. Çok zor biliyorum ama yapıcak bişey yok :)

(929 puan) tarafından
Ben rezene içtim ama kakasını yeşil yaptı kızım bıraktım. Kimyon kullanıyorum şimdi bakalım
tarafından
Bizim ilk zaman gaz acayip coktu hem ona veriyodum hem kendim iciuodum yavrum sucuk gibi kokuyodu :D
(929 puan) tarafından
:D bende yiyorum ama ondan korkuyorum. Malum çocuklarla ilgilenirken kanter içinde kalıyosun :D
tarafından
Saglikli olsunlarda canim gerisi olur hayirlisiyla
(929 puan) tarafından
Öyle tabiki :)
0 oy
tarafından
Benimkide 29 gunluk ayni anlattigin gibi  gece uykusu hiic yok gunduzde oyle boyle uyuyo surekli agliyo bende ayakta salliyorum ama ben emzigede alistirdim memeden aldiktan sonra onu veriyorum biraz faydasi oldu 
tarafından
Benimki koltuga oturuyorum bacagima yuz ustu yatiriyorum oyle rahatliyo ben cok faydasini giruyorum oyle bide oyle dene istersen
0 oy
(355 puan) tarafından
Emzik wer annesi bnm oqlumda oyleydi butun qun memede duruyordu afedersin wcye qidemiyordm emzik werdim basta almadi tabi ama bn israrla werdim uyudu birde ben bas ortumu besiqin yanina koyuyordum uyuyordu. Smdi o dis dnya ile uyum saqlamaya calisior we tek tadiqi koku we quwendqi insan sensin annesi senin kucaqinda olmayinca korkuyor.. Kokunu yanina ooy aqzinada emzik wer bak nasl uyucak

İlgili bir soru bulunamadı

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...