0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Denenmiş olan şeyler varsa bilginize muhtacım eskisi gibi dolu dolu değil gogsum dahada yeniyiz ne yapmalıyım

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bulgur pilavi yesillik tatli acaip süt yapiyo 

(326 puan) tarafından
Pilavı sever ve yerim cnm ama ne sıklıkla yemeliyim
tarafından
Yiyebildigin kadar ye :))) bikana kadar
(326 puan) tarafından
Teşekkürler guzelim
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Keci boynuzu istersen tarifini yazarim
(1,964 puan) tarafından
Bende seni yazdımdi :) kiz cok iyimis bu keci boynuzu ya ictigim gece nasıl sisti goguslerim bebis uyuyordu zorla kaldrip emzirdim dolluktan aciyodu :)))
Kiz bana esmin yengesi dediydi allah razi olsun turkiyeden getirirmisin dedim getirmisti yarina son bitiyo napcam bilmiyom burda yok :((
(1,964 puan) tarafından
Yaa bilmiyolar mi orda.. simdiye kadar hep onu mu ictn canm ya inşallah bulursun
Esimin yengesi getirdi valla hergun yaptim.ictim faydasinida gordum yabamcilar bilmiyo tüm turk marketlerimi dolasti esim hepsi yok demis :(( siz icin benim yerimedde
(1,964 puan) tarafından
Ya anladım kuzum neyse türkiye ye gelirsen stok yap :)
0 oy
tarafından
Kısır çok güzel artırır için de hem bulgur var hem yeşillik var ben faydaisni görüyorum 
(326 puan) tarafından
Denicem güzelim tşk ederim
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Lactamil anne çayı. Süt arttırıcı bir çaydı. 2 ay boyunca kullandım. Gayat iyi sütüm olmuştu. Ama bi çaya bel baglama tabi 3 ogun yemek ye hoşaf iç. Bol su bide
(326 puan) tarafından
İşte suya bı alissam herşeye fayda edecek te cnm
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Hurma ye ve bool bol su iç bide bnm kardeşim çocuk emziriyo çocuk emse emmese süt pompasıyla sağıyo öyle daha çok sütü oluyo 
(326 puan) tarafından
Tşk ederim cnm cevabın için
0 oy
(333 puan) tarafından
Oncelikle bol bol emzir canim sonra su ic bol bol. Yesillik ye tahin ye bi de caylardan alabilirsun sut yapan caylar var 
(326 puan) tarafından
Tşkler cnm
(333 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bol su

Çörekotu, dereotu, komposto 
(326 puan) tarafından
Dere otunu da çok duydum
0 oy
tarafından
Canım ben tesadüfen pırasanın bana süt yaptığını anladım canım. Aniden göğüslerim şişti sonra farkettüm 3 gün boyunca yedim 3 gün göğüslerim süt doldu 
(326 puan) tarafından
Olabilir tabi bende haftada yerim ama farketmedim galiba bende etkisiz oldu sağol canım benim
0 oy
(442 puan) tarafından
Salep mükemmel artriuor ben marketten tozunu alıyorum evde sütle karıştıra karstira pişiriyorum içiyorum boza dere otu soğan tahin helvasi 
(326 puan) tarafından
Helvayı denicektim ama çocuğa dokunur dediler yiyemedim çokta severim ya
(442 puan) tarafından
Ben hep yerdim bi de yaza denk geldi ama yana yana yerdin
(326 puan) tarafından
Tamam cnm tşk ederim sagol
0 oy
(13,887 puan) tarafından
bulgur sut yapar ama gazda yapar olculu ye bol su cay yesillik
(326 puan) tarafından
Yeşilliği arttirmayi düşünüyorum cogunluk yeşillik dedi
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben halka  tatlısı yapıyorum bazen normalde sütum  az ama onu  yiyince  çoğaltıyor

Tavsiye  ederim 
(326 puan) tarafından
Tatlı arttırıyor desene denicem cnm
(191 puan) tarafından
Irmik  var ya canım ondan olabilir
0 oy
(268 puan) tarafından

Canım vişne hoşafı iciyodum cokkk faydasını görmüştüm ben ilk doğumumda ikincide yine kullanıcam vişne hosafini yapıp kola şişesine koyuyodum masanın üstünde duruyodu günde yada iki günde 2.5 litrelik siseyi bitiriyodum :Dçok ta faydasını gormustum

0 oy
(701 puan) tarafından
Tam sütüm gidiyordu bestlak damla aldım faydasını gördüm. Marketten kayısı suyu alıp içince goguslerim doluyo hemen. Lactamil sütlü içecek içiyorum gece yatmadan evvel. On beş bardak toplam sıvı tüketmek lazım. Ve kahvaltı da yemekte faydalı şeyler yemelisin.
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Kuzum ben isirgan kurusu

rezene kimyon anason bu ucu gaza da iyi gelirms

Humana still tee iciyrm sütüm iyi

Gecen sevda yazmıştı sanirim keciboynuzu kaynat sutunu ic diye onu denedim o gece gogsum cok şişti bebegi emzirmek icin tutuyorum ya gogusumu sut fışkırdı bi kac kez kizimin yuzune :) suana kadar en etkilisi oydu yani:) ama tabiki ilk olarak bol bol su.. bnde yeni yeni öğreniyorum

0 oy
tarafından
Yeşil sogan ve dere otu yeşil mercimekli bulgur pilavi yaninda taze yesil sogan ye 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde brvnhan (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde brvnhan (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,001 göst.