0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
Kızlar yaklaşık.3haftadir boğazımda sanki bir yumru var gibi yutkunamiyorum rahat nefes alamıyorum sanki.kafayi.yicem.virusten doktora.da.gidemiyoru psikolojik mi diye çok dusindum ama değil.daha önce yaşayan başıma gelen var mi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bi doktora gitsin virüsten korkub gitmiyorsun Allah korusu belki vurus bulaşmıştır 
(398 puan) tarafından
Yok cnm.koronayla alakalı bişey değil evden çıkmıyorum zaten bu çok farklı ya ne oldu anlamadım boynumdaki kaslar fln geriliyor sanki
(7,187 puan) tarafından
Kas ağrısı da bir belirti korkutmak istemem ama .. geçmiş olsun
(3,274 puan) tarafından
Sen çıkmamış olabilirsin ama eşin çıkıyordur marketten bsy almişsinizdir poşetle gelmiştir vs. Bence bi git testini yaptır geçmiş olsn
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gidip test yaptır canım çok uzun süre olmuş önlem amaçlı 
(398 puan) tarafından
Cnm koronayla alakalı degil.bu boğaz ağrısı değil boynumdaki kaslar fln geriliyor sanki çok gergin
(12,856 puan) tarafından
Ters Bi hareket yaptıysan sinirler zedelenmiş olabilir belki canım
(398 puan) tarafından
İns geçer cnm.ya tüm.gun rahatsız ediyor napcam sastim
(12,856 puan) tarafından
Eşin masaj yapsın sonra ütüyle havluyu ısıt boynuna sar canım inşallah geçer
0 oy
(13,887 puan) tarafından
sıcak seyler ictinmi usutnussundur
0 oy
tarafından
Hiçbir fikrim.yok canım covidden dolayida git demem gitmede demem istersen 184 ü ara belirtilerini söyle onlar daha iyi yonlendirir
0 oy
(901 puan) tarafından
Evet cnm bende 15 gündür hele de geceleri yutkunamıyordum boğazda bir şişlik sadece onun dışında bir şey yoktu yeni geçti benimki 
(398 puan) tarafından
Canım ya çok kötüyüm ama artık boynum uyuşuyor gibi oluyor sendr de oluyor mu hiç geçmiyor tüm gün rahatsız ediyor beni
(76 puan) tarafından
Canim sen suan panik atak geciriyorsun biraz cama cik derin derin nefes al sakin olmaya calis bebegini dusun
(398 puan) tarafından
Canım.ya ama.hic gecmiyorki bu
(257 puan) tarafından
Panik atakla alakası yok canım bu mideyle ilgili bi sorun bence şu içiyorum aşağı doğru iniyo sonra geri cikiyo yukarı baya rahatsz  ediyo  benide
(257 puan) tarafından
Balgamada benzetiyorum bazen sanki çıkarsam rahatlasam gibi ama olmuyo
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Aynisi bendede vardi yutkununc sanki hareket ediyo gibiydi reflun yada ülser yani mideyle alakalı bir sorunun varmi? Benim gırtlak iltihabi çıkmıştı ama reflu ve gastrit var bende o yüzden olmuş 
(398 puan) tarafından
Canimmm normalde yoktu ama bu aralar çok gegirmeye basladim ve ben hiç gegirmezdim kuzum ne olur şöyle nasıl.gecti naptilar bu saat oldu uyuyamıyorum sanki boğuyorlar deli olucam
(3,595 puan) tarafından
Nexium diye bi ilaç verdi beni pamuk gibi yaptı valla dünya varmış dedim ilacın yat etkisi yok araştır sende öyle geçti işte gastrit mide asiti yemek borusuna kaçtıkça tahriş edip iltihaplanma yapıyomuş canım
(3,595 puan) tarafından
Bende de sanki boğazım buyuyo gibi garip bisey hissediyordum çok rahatsız edici
(398 puan) tarafından
Canım böyle tüm gün seni rahatsız ediyor muydi peki bu durum ve boynumun yukarılaro sanki uyuşuyor gibi oluyor sende başka ne belirtiler oldi çok sordim.kusura bakma doktora gidemiyorum inan almayı düşünüyorum ilacı ondan soriyoru m
(3,595 puan) tarafından
Yok canım estağfirullah boynumu rahatsız ediyomuydu tam hatırlamıyorum yalan olmasın.ama tüm gün rahatsız ediyodu dediğin gibi sanki yumru gibi bisey yutkundukca hareket ediyodu benimki ilaçla geçti doğal tedavisi varmi bilmiyorum
0 oy
(701 puan) tarafından
Bademcigin mı acaba şişti içerde 
0 oy
tarafından
Kendini kasıyisan omdamdir canim banada oluyo pisikolojik bi durum bende dislerimi sıkarım farkinda olmadan cenem agrir sonra
0 oy
(2,100 puan) tarafından

Bnimde nerdeyse 1 aydır ya boğazıma vuruyor ya bademciklerime yada dilime vuruyor anlamadım gitti bnde hiç olmazdı boğaz ağrısı yutkunamıyorum bnde bademciklerin sürekli sis gibi dilimim kenarları hep yara gibi oluyor korktum vallahi bnde gidemiyorum hastaneye :(

0 oy
tarafından
Bı doktora gitmekte fayda var uzun sürmüş çünkü 
0 oy
(230 puan) tarafından
Benim aynı dediğin gibi oluyor nane limon içiyorum birde iltihap kurutucu var onu kullanıyorum öyle geçiyor 
(398 puan) tarafından
Cnm iltihap kurutucu dediğin ilaç. Mi acaba nedir
(230 puan) tarafından
Evet hap cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 407 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 2,488 göst.
21 Kasım 2019 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu

379,360 soru