0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kadın çamaşır Suyundan ölmüş temizlik yapacağım diye sakın abartmayın bakın sonucu kötü oluyor (:

15 Cevaplar

0 oy
(701 puan) tarafından
Bende bir gün ölecek gibi oldum ama inatla çamaşır suyu ile temizliğe devam ettim o sırada duşa kabinin kapısı kırıldı ve onla ilgilenirken ölümden döndüm gerçekten abartmamak lazım
tarafından
Bende wcyi yıkarken gözlerimr kan oturdu ve bogazım kapandı sandım dikkat edilmeli gerçekten.
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile başka bir malzeme karıştırmıştır kesin o balım 
tarafından
Bursada olmuş canım sade çamaşır suyu yazıyor ama bilmiyorum
0 oy
(417 puan) tarafından
Inanirim cunku bende ölüme ramak.kala kurtuldum denilir yasadim kizlar ve uzerinden 5 sene gecti 
tarafından
Eşim farklı bir ozon almış sünger döktüm süngeri eritmiş
0 oy
(43 puan) tarafından

Çamaşır suyu niye kullaniliyorsunuz ki nenemin zamanin da kaldi onunla temizlik yapmak :D

KIz ace köpük sprey alın 

Yada domastos bunlar ile saatler ce temizlik yapsan hiç birşey olmaz aynı görevi görüyor zaten 

Ama sakın krec sökücü ile aynı anda hiç bir çamaşır suyunu kullanmayın ölümcüldür:)

(413 puan) tarafından
Ben döktüm birkere döker dökmez nefesimi kesti banyodan kendimi zor attım ayranla, falan ayıktım :)))
tarafından
Yanılıyorsun domestos wcde kullandığımda öleceğim sandım hepsi aynı
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kız ben marketten aldıklarımı ozonla yıkadım makarna paketlerinin içinde ozon kaçmış ahahahahajaj:D

tarafından
Canım kolonyalı bezle sil bence dikkat et
(94 puan) tarafından
Ozon ney canm
(2,159 puan) tarafından
Ozon evlerin vazgeçilmez bir temizlik ürünü.
0 oy
tarafından
Evet bende ilk evlendiğinde abartmistim biraz banyoyu temizlerin boğazı yaniyo  insanın 
tarafından
Hemen sarıyor öksürüyorsun
0 oy
tarafından

Bi kere porçöz le domestosu karıştırmışım öksürük boğulma geniz yanması olmuştu hemen çıkmıştım banyodan tüm penceleri açıp havalandirmistim banyoyu zor durulamistım :D

tarafından
Temiz ölürdük ozaman :D
0 oy
tarafından
Çamaşır suyuyl başka maddeyi karıştırmış tır kuzum o bende öyle yaptım hastahanelik oldum
tarafından
Şakaya gelmez sağlık ya
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Artik abartmistir cok kullanmaktan ben bile bello bir seybsonra nefes alamiyom
tarafından
Çok abartmış ya 3 çocugu varmış hey Allahım
(3,024 puan) tarafından
Bazi insanlarin var ya camasir suyu takintisi ben ne yalan soyliyim pek fazla kullanmiyom haftada 3 sefer mutfak lavabosu banyo ve tuvaletlere kullaniyom onuda dokuyom fircaliyom sonra hemen yikiyom kotu oluyom ben hemen
tarafından
Hergün yapmış delice ecele kafa attı sanırım=)
(3,024 puan) tarafından
Heudheu  amaan ne diyim topragi bol olsun
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ayy benim sonumda öyle olmasa bari 

Camasir suyu ile tuz ruhu karissimi yapmışsa belki ondandir . Çok kucukken ablamlara yardım ederken oyle yapmıştım. Sonuc 1 ay ses tellerimi kaybetmiştim 1 ay dilsizdim resmen 
tarafından
Sade çamaşır suyu yazıyor Allah korusun şakaya gelmez dikkat edin kuzum
0 oy
tarafından
İcmis mi ki ölmüş 
0 oy
(119,561 puan) tarafından
Ben onu tuz ruhuyla karistirdim ölümden döndum cok tehlikeli
0 oy
tarafından
Bnm sonumda bugün oyle olabilee 
0 oy
tarafından
Bende geçen gün lavaboya çamaşır suyunu fazla kaçırmışım kokusu bütün evi yaydı başım falan döndü gerçekten herşeyi kararında yapmak gerekiyormus 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Tovbee estafurullah... :/ başka bisiler demi karıştırdı ki naoto öyle mikropları öldüreyim derken intihar etmiş resmen..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
0 oy
13 cevap 401 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 388 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.

381,504 soru