0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından
1 haftadır makinam bulaşıkları nasıl koyduysam öyle çıkarıyor. Beko servisini aradım Domestos kullanmayın makinayı yıpratır dedi zaten kullanmıyorum. Eşim gider borusuna baktı belki tıkanmıştir diye yok tıkalı değil. İçindeki pervaneyi çıkardım yikadim geri taktım ama aynı. Bardaklarim hep buğulu deterjan kalıntısı var. Kaşıkları m aynı şekilde. Bı fikriniz varmı hanımlar. Tuzu ve parlatıcısıni yeni koydum zaten olmasa ışığı yanıyor deli olacam bu halde bulaşık yıkıyorum sürekli bana çözüm yolu bulun

7 Cevaplar

+1 oy
(119,461 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kirli kalsin bozulsun emiiii
tarafından
Ahaha manyak bu sevdoş ☺
Sagol örtmenim lan dilek en iyi cevap sec beni cabuk egomu tatmin et bakim
(2,575 puan) tarafından
:D:D:D akşam akşam güldürdün beni . Kocaya sinirliydim geçti sinirim. :d
Dilekk cezani kesdim onumuzdeki 1 ay tum postlarda beni sececeksin yoksa linclerim seni ☺️☺️☺️☺️
(2,575 puan) tarafından
:D tamam seçerim tamam zaten kimseyi secmiyom ilk ol bari :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alttaki filitreyi cikardin mi peki
(2,575 puan) tarafından
Evet onuda çıkardım yikadim dün tertemiz yine aynı bugün. Deli olacam ya
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Ben deterjan gözüne sirke doldururuorum boş çalıştırıyorum 
(2,575 puan) tarafından
Onu deneyim bir . Gelmiyor da servis dediklerimizi yapın eğer çözüm olmazsa geliriz diyolar
0 oy
tarafından
Bn ben her türlü şeyin eksik etmiyorum gene temiz yıakmıyor genel bu markanın heralde bnşm de beko az şey koyuyorum birde iyide suya tuıtp koyuyorum anca öyle yıkıyor yoksa giridğin den daha kötü çıkarıyor sana tavsiyem Bn yaptım biraz temiz yıkadı makine içini boşalt 1 paket karbonat 1 paket kabartma tozu sertp kapat kıs program da çalıştır o mzn bir kaç yıkamada temiz yıkıyor 
(2,575 puan) tarafından
Sürekli böyle mi oluyor peki daha bir sene olmadı alalı ya. Ekimde 1 senesi olacak kafayı yedim kırıp atacam az kaldı
tarafından
Bnim 1 senedir öyle yıkıyor 5.yılım önceden temiz yıkıyordu bin pişmanım valla aldığıma takım olsun gri buz dolabıyla diye aldım almaz olaydım sefillij başka biwşy değil
(2,575 puan) tarafından
Annem çok uyardı Profilo al diye dinlemedim. 7 senedir kullanıyor ne parlatıcı ne tuz kullanmıyor. Makinası pırıl pırıl çıkarıyor benimki daha senesi dolmadan bildiğin çöp yani. Şikayet edicem y
0 oy
tarafından
Canım tuz koyma makinene . Annemin makinesi de aynısını yaptı herseyine baktık olmadı servis çağırdık suyun kirecini ölçtü kireç derecesi az dedi tuz kullanmanıza gerek yok dedi . Tuz haznesine hortum sokup su bastı ve içindeki tuzu temizledi sonra annem artık öyle kullanıyor tuz koymuyor ve yeniden güzel yıkmaya başladı. 

Bende servisten rica ettim o kireç ölçen cubuktan evlenince kendi evimde yaptım kireç az çıktı ölçüde bende hiç tuz kullanmadım bir buçuk senedir bardaklar falan pırıl pırıl çıkıyor 
(2,575 puan) tarafından
Kuzum ben koydeyim buranın suyu hep kireçli. Biz çamaşır makinamizda bile kosla kullanmadan calistirmiyoruz bana servis bastıra bastıra tuzsuz çalıştırma dedi suyumuz çok kireçli hazır su kullanıyoruz çeşme suyu icemiyoruz
tarafından
O zaman başka bir sebebi vardır bilemedim
0 oy
tarafından

Yanlış insana çattın dilek :) du yine de sana bi fikir vereyim benim de makinem öyleydi filtreyi aç bak bir şey olabilir yoksa eger limon tuzu ve sirke.

Detarjan gözüne limon tuzu bir bardağa da sirke koyup üst rafa koy boş çalıştır inşallah duzelir

(2,575 puan) tarafından
Yarın bunuda denicem. Olmazsa herifi katlayıp koyacam makina duzelene kadar yikicam. Ulan ne güzel ortaktik şimdi bildiğin seferogullariyla telliogullari olduk:)))
tarafından
Ahaha manyak seni ☺ öyle yap kuzum insallah ise yarar benim makine de bosh ise yaradı onun haricinde naptiysam gecmedi
(2,575 puan) tarafından
Beko al diye biyerini yırttı çamaşır makinesi yeni düzeldi bu sefer bu cikti. Buzdolabı da arıza verirse hepsini tek tek özenle onun neyse sakinim :D
tarafından
Ahaha sus kiz manyak ben anladim onu ☺
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Deterjanı değiştirmeyi denedin mi Bi kez bende deterjan değiştim öyle oldu 
(2,575 puan) tarafından
Yok hiç değişmesin fairy kullanıyorum değişim mi ki ne kullaniyosun şuan canım
(12,513 puan) tarafından
Hiç değişmedi isen daha öncesinde olmuyorsa ondan değildr canım o zaman aklıma bu geldi :/ finish kullanıyorum genelde
bazen fairy de kullanıyorum
Finishin Bi tane tableti var o mahvetmisti benimkini ondan mı acaba dedim de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (567 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu