+1 oy
1,471 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aranızda hiç cocuguna vuran varmı. Nebilim sinirlenip falan

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sinirlenince genelde sesimi yukseltirim yada biseyi yapma dedigimde yaparsa hafifce eline vururum
tarafından
Olması gereken :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım 5 aylık  asla vurmadım çevremdeki sevenler poposuna vurunca bende onlara vurasım geliyor dizime yatırıp 
tarafından
Oy daha çok küçük annesi
tarafından
Evet canim bazen illaki uykusuzluk yorgunluk sesimiz yükseliyor ama o kadar
0 oy
(302 puan) tarafından
Vurma degil de canım ses yükseltme yapıyorum 1 yasında sofra karıştıma kücük seyleri de agzına kadar katmaya calısıyor ve bende eline böle cok az vurıyorum kızıyorum o kadar başka da vurmam inş ben cok sinirli biriyim sabrım nenkadar onuda bilmiyorum zamnla görecez
tarafından
Bence uyarı olarak  ses yükseltilebilir bunda birşey yok canları yanmasinda
(302 puan) tarafından
Aynn öle
0 oy
(554 puan) tarafından
Yok vurmadım sesimide yukseltmedim içimden sinirlendigimde bile diyorum annelik bana göre değil mi niye sabredemedim üzülüyorum daha küçük ama 9 aylık olacak inşallah ileridede rabbim göstermesin 
tarafından
İnşallah inslalah
0 oy
(758 puan) tarafından
geecek anlamda vurmadim beni sinirlendiriyor  1 bucuk  yasinda ne anlar demeyin  anliyor ve hatta bile bile yapiyor yanagina yavastan vuruyorum  .. eee ama severkende vuruyorum   makasta aliyorum .. asik i bizi dovuyor ebemizi  s... kaldi
tarafından
Anlar anlar tabi :)
0 oy
tarafından

Yok canim kizarim bagiririm ama nasil kiyarim cani neki onun :(

tarafından
Doğru diyorsun arkadasim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Totosuna bezine hafiften vuruyorum canım, ama el kaldirmadim cok şükür 
tarafından
Bence olabilir yani canını acıtmak için yapılmıyor çünkü
(6,978 puan) tarafından
Ee yani herşeyine izin verirsek tepki göstermezsek sonu gelmez
0 oy
tarafından
Aslaaaaa kiyamam ki ben ona minnosum yaa☺❤
tarafından
Tatlis tatlis :D
0 oy
(605 puan) tarafından
Vuramadığım için benimkiler anne sen affedersin der qülerler :)))) ama kızarım qözümden anlarlar  bir kere büyük kızımın poposuna vurdum sonra o ağladı oturdum bende ağladım onun zoruna qitti benim daha çokk oymuş birdaha vurmadım :))
tarafından
Bak en güzelini  dur dediginde anlayıp durucak :)
(605 puan) tarafından
Yok şimdi allaha şükür kuzularım öyleler yapmayın hadi odanıza qidin ben temizlik yapcam dedim mi ya bana yardım ederler yada odalarında oynarlar birşey dedim mi ikiletmezlee yani
0 oy
(359 puan) tarafından
10 yaşında bi oğlum 6 aylık bi kızım var öncelikle ikiisinde varlığına bin şükür bide kendim büyütüğüm 18 yaşında bir kız kardeşim var hiç bir gün el kaldırmadımm ve bunun hep kötü bişey olduğunu öğrettim çünkü ben hep dayak yiyerek büyüdüm ve o travmaları atlatmam çok uzun sürdü çok sinirlenince küsüyorum hatalarını anlıyorlar ve gönlümü alıyorlar:))))) 

Tabi kız kardeşim tekvandocu artık ister istemez şiddete başvuruyoruz boğuşuyoruz sürekli:)))) 

Bende judo eğitimi aldım baya ikimizde taktiklerimizi uyguluyoruz :))))))
tarafından
Çok mantıklı gerçekden sinurlenince kusuceksin anlicak :)   kardeş kavgaları bizimde olurdu abimleee sandalyeler kirardik valla
0 oy
(119,577 puan) tarafından
Henuz vurmadim ben 
tarafından
Sevda güldürdün beni ya sanki vurmadım ama vurucam der gibi :Ddd kız  zaten daha kuzey doğalı nekadar oldu ahaha
0 oy
(151 puan) tarafından
Hiç vurmadim bu güne kadar vurmam da inşallah 
tarafından
İnsallahhhh
0 oy
(151 puan) tarafından
Hiç vurmadim bu güne kadar vurmam da niye vuriyim el kadar bebeğe ihtiyaçlarını karşılamak zorundayız çünkü biz bir anneyiz onlar bize allah'ın emaneti   
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Kıyamam ki ona. Hiç bişeyden anlamıyo ilgiye sevgiye muhtaç. Şuan bunu yazarken bile duygulandım valla. Allah yaşatmasın..:'(

tarafından
Dimi doğru diyorsun kesinlike oyle
0 oy
(21 puan) tarafından
Valla ben yasinimi bi defa iyi hırpaladım yasi 4-5 ti izaman kuzumun.ben mitfaktaydim o sozde uyuyordu.neyse ne ara kalkmis catiya çıkmış hic bilmiyorum abisi gelip anne cik kardesim spidermen oynuyo catoda deyince azraile selam vermis gibi oldum.komsu indirmişti bemde ozaman tokatlamıştım. Pişman oldun mu derseniz evet cok pisman oldum ama o anki korkudan herhalde yaptim ki suç benim yani arka kapıyı kilitlememiştim 
tarafından
Eminim ki sonradan çok uzulmussundur. Annesi dikkat et sende kitle kapıyı falan
(21 puan) tarafından
Uzerinden 6 yil gecti yemin ederim hala vicdan yapıyorum.sonucta o anlamıyor ben sorunsuz davrandim ama tokadi yiyen yine o oldu.dusundukce kendimi hala suclu hissediyorum diyer yandan da allaha sukrediyorum ki oradan düşmedi
tarafından
Gerçekden  çok sukurki hicbirsey olmamış annesi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 751 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 195 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 402 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,550 cevap

34,987 kullanıcı

...