+1 oy
1,470 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aranızda hiç cocuguna vuran varmı. Nebilim sinirlenip falan

35 Cevaplar

+1 oy
(15,717 puan) tarafından

Sinirlenince totosuna vuruyorum şiddet değil bu ama kızıyorum çünkü yürüyor ve her delikte :getlost:

tarafından
En azından o ona uyarı oluyor
(15,717 puan) tarafından
Ama sonradan pişman ve vicdanlı yaşıyorum kız o daha kötü
tarafından
Benim yengemde vururdu sonra geceleri dertten uyuyamazdi
(15,717 puan) tarafından
Evet ama Rabbim sabır versin annelere gerçekten zor
(3,274 puan) tarafından
Cnm okadarlik illa ki oluyor bizimde bi sabrımız var bi totoya vurunca kahroluyom keşke yapmasaydım diye vicdan yapıyom bukadarı olamaz yaa günah insan evladına kıyamaz ki :(
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından

6 aylık bebeğim var asla el kaldırmam nasıl kıyarım ona o bana Rabbim in en güzel hediyesi iyiki var <3

tarafından
Akraban falan mi gormus gibi konusmussun yaa ne kadar aci
(2,722 puan) tarafından
Ay bu nasil vicdanzslik ya okurkn icim gitti onlar daha ana kuzusu nasil kiymali muhtac caresiz iki cocugum var bakar bakar esime derimki n kadar muhtac caresizler rabbim kendim buyutmeyi nasip etsin kim kahirlarini ceker diye gozlerim dolar 4yas biri 8 aylik biri
(3,274 puan) tarafından
Yuh artık yaaa
(4,547 puan) tarafından
Eşimin ailesinden birileri maalesef işte herkese vicdan yok
tarafından
Sanırım yanımda birileri öyle birşey yapsa büyük kavga ederim öyle insanlarla da birdaha muhattap olmam vicdansız sevgisizler
0 oy
tarafından

Var varrr olmaz olurmuu

Annem terlikleri havada firlatiyo banaa

Benim cocugum olsun bende yazarim ama kiyamam kii annemde zaten şakayla atiyo :D sorada git terligimi getir diyi

tarafından
İyiymiş oda :D
0 oy
tarafından

Kızımı cimcikliyorum 8 yaşında :D

tarafından
Ooo kocaman maşallah
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ya kıyılır mi o kuzulara Rabbim göstermesin aslaa 
tarafından
Haklısın tabiki'de
0 oy
tarafından

ay dogursam vurmam da cok isiririm cocugumu sanirim popisinden:woot: canima okudu benim hamilelikte ebeler dogunca kucagima verince poposunu dondurun dicem

tarafından
Kız seninmi benimmi valla benliğimden çıktım ne yattığını biliyorum ne kalktigimi hele mide bulantılarım falan filan :D
tarafından
:)) bi sekilde siddet goruyor yavrular ya ama sevgiden .
0 oy
tarafından
Birkere cok sinirlenip eline vurmustum sonra onunla beraber aglamistim :(
tarafından
Ayy ya  için gitmişti dimi
tarafından
Hemde cokkk :(
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Vurmak yerine ceza veriyoruz biz bi hata yaptımi bi köşede oturuyo cezamızın kalkmican diyoruz sonra kendi hatasını anlayıp özür diliyor 5.5 yasinda oğlum. Zaten normalde bizi üzmez ama kardesi oldu biraz huylari değişti oda çevre sagolsun çocuğu dolduruyolar
tarafından
Degisiri değişir tabi aslında cevreninde dikkatli olması lazım mesela  yeni doğana çok çok ilgi gostermiceksinki o kendini boşlukta hissstmesin
(3,617 puan) tarafından
Yok kiz ev sahibi zırt pırt geldi yok kıskanıo yok sevio bebeği falan dedi yok diom oğlum kardeşini çok seviyor nie kıskansın o onun kardeşi falan o habire öyle soyledi en son tersledim oyle deme dedim ben senin icin diom kardeşini alır yastıkla boğar dio çocuğun yanında bide dio deli oldum ogunden beri cocuk değişti değişti dediğim ilgi çekmeye calisio
tarafından
Aaaaa çocuğun yanında öyle şeyler söylenir mi merak eder yapar sonra
(3,617 puan) tarafından
Kari kafadan kontak ya
0 oy
(94 puan) tarafından
Kizarken degil ama severken cani aciyor bazen dayanamayip ısırıyorummm
tarafından
Ahaha ne guzel
(9,228 puan) tarafından
Aha benden bitane daha :D kendimi tutamayp totosunu ısırıorum bazen güluyor benim cimcimem de :) kurban olurum onu veren Allaha ❤
0 oy
tarafından

Şimdi yapan yoktur ama annem az oklava ile kovalamdi yani denk geldi yerde yapıştırdı:D

tarafından
Eskiden yapılıyordu zaten :)
0 oy
(10,523 puan) tarafından
Kuzum burda yalan söylesem rabbim biliyor bir kere hızlı yapmadım tabi koluna vurdum ama kesinlikle isteyerek değil o aralar çok sıkıntıdaydım buda uyumuyor baya uğraştım uykusu var ama sonra o kadar pişman oldum ki çok yalvardım rabbime affetsin çok ağladım  ve bidaha mi asla :((((
tarafından
Olabilir tabikide ne yaşadığını bilemeyiz birdaha asla yapmicam diyorsun zaten. Bu senin kötü bir anne olduğunu göstermez bana gore
(10,523 puan) tarafından
Ahhh kuzum yazarken bile fena oldum çok şeyler yaşadım cnm normalde asla kıyamam birisi şakadan bağırsa bile zoruma gider ama yaptım bi cahillik rabbim affetsin :((
tarafından
Geride kalmış artık olsun üzülme
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bilmem ki vurur muyum yani daha dogmadi. Dogsun buyusun bakcaz :) yani buyuyunce her anne gibi terlik firlatirim heralde  yada anne cimdigi vardir bilir misiniz bacagini tutar bi buker ooo cok fena annem az mi cimdikledi kiz benii :) yani oyle seyler olur kalkip meydan dayagi atacak degilim sanmiyorum :)
(1,822 puan) tarafından
Insallah kolaylikla dogururuz canim ya artik sabir kalmadi bende tekmeleri canimi acitiyo ciglik atiyorum bazen istemsizce oyle aciyo nefesim darlaniyo aldigim nefes yetmiyo surekli bi bas agrisi var gecmiyo artik zaman
tarafından
Benimki çok tekmelemiyorya ama beni sıkıştırıyor kız mı erkekmi seninki :)
(1,822 puan) tarafından
Erkek canim aksama kadar nerdeyse hic durmuyor surekli tekmeliyo hele sofraya oturup yemek yemeye baslayinca oyle bir tekmeliyo karnim bi saga gidiyo bi sola yemegimi yemek zulum oluyo cok hareketli olacak galiba
tarafından
Benimki kiz. Niye böyle benimki bilmiyorum çok az hareket ediyor  ilk zaman korktum doktora sordum iyi dedi uslumu olcak acaba :)
(1,822 puan) tarafından
Belkide ualu olacaktie bilmiyorum ki :) benimki simdiden yaramaz galiba :) Allah saglik versin canlari sagolsunda napalim :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oğlum 8 bucuk aylık çok daralmadan bağırmıyorum bile değil ki dövmek. Allah o duruma düşürmesin 
tarafından
Çok haklısın evet
0 oy
tarafından
Şimdiki çocuklar bizi dövüyor :D
tarafından
Vallahi doğru soyledin.
0 oy
tarafından

Çok sinirlendirirse uyutmaya çalışıp da bar bar bağırırsa saatlerce en son bi tane hızlı değil kesinlikle bi tane yapıştırıyoryapıştırıyom bacağına daha çok ağlıyor sonra onunla bende ağlıyorum özür diliyorum birbirimizi sakinleştiriyoz :D

tarafından
Uyarı uyarı veriyorsun :)
0 oy
tarafından

Hiç unutmam ve unutmayacam benim yengem kız çocuklarına çok kötü vurur ,ama erkek çocuklarına kıyamaz, 

Hatta bir ara öyle vurmuştu ki yigenim kaçıp bizim eve geldi o zaman 7 yaşındaydı salonda kuran vardı kuranı eline aldı ALLAH'İM sen annemin belasını ver bizi sevmior diye :( annem oturdu ağladı , 

Abim evdeyken korkudan bişi demezdi ama abim evde olmayınca çok kotu doverdi :(

tarafından
Çok şükür büyüdüler , şimdi karışsa bile dovemiyor çünkü yetişkin olduklari için kendilerini savunuyorlar,

Ya vallahi öyle pis doverdi komşular koşup geliyordu, tek çare kızların bizim yanımızda buyumesiydi öylede oldu ,
tarafından
Hiç anasının aklına gelmiyormu acaba hiç uzulmuyormu
tarafından
Vallahi anneleri öyle bir Halle girmiş ki kendileri dönüp diyorlar Allah bizim hesabimizi sana soruyor , sen bizi nasıl dovuyordun diyorlar
tarafından
Aaaa valla tuglerim diken diken oldu
tarafından
İnşallah bizler evlatlarımız için hayırlı anne baba oluruz
0 oy
tarafından

Büyük oğlumla fena kapışırız ama öyle canını yakasıya vurmam hiç vuruncada gülüyo 6 aylık yusuf'uma asla el kaldırmadım tabi kızmiş olabilirm uyumuyo falan diye ancak ne büyük oğluma bebekliğinde nede şimdikine vurmadım hiç allah korusun ama büyükle her daim kavga ederiz :D

tarafından
Laf dalaşına giriyorsunuz sanırım :)
tarafından
Hepsi var bizde tepeme çıkıyo kız bide ben ona vurursam oda bana vuruyo sıpa
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Daha doğurmadım ama kıyamam ona kızmaya bile kıyamam diye düşünüyorum. 
tarafından
Tabi yanlış yapılınca kizilabilir :)
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben şiddetle büyümüş bir kızım Aynısını ben de evladıma yaparsam Rabb'imden tek dileğim var Ellerimi kırsın benim yaşadıklarımı evladım yaşarsa ben kendimi boşuna yaşamış sayarım eşim için de geçerli Bu şu an oğlumuz 20 aylık ona sahip olabilmek için hayatımdan vazgeçip masalara yattım hayatımın yarısını çöpe attım Bir sürü çocuk kaybettim sonunda ona kavuştum ve eğer eşim bunca emeğime rağmen bir kere olsun oğluma el kaldırırsa Şartlar ne olursa olsun Çeker giderim o kadar da büyük konuşuyorum Benim yaşadıklarımı hiç bir çocuk yaşamasın hiç kimse yaşamasın
tarafından
Canım arkadaşım rabbim çocuğunu ssna bagislasin. Bir ömür mutlu olun insallah
(2,891 puan) tarafından
Amin Kuzum benim cümlenin çocuğuna inşallah
0 oy
tarafından
Kızarken değilde severken isiranardanim mincikliorim sürekli:)
tarafından
Nekadar guzeeeel :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 727 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 181 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 393 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (496 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...