0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
kizlar 1 bucuk senelik evliyim esimle severek evlndm esim benden daha olgun ben 19 o 33 yasinda ama gorunurde o kadar gorunmuyor nisanli iken sevgili iken aramiz cok iyidi onu iyi tanimadan evlendim evlendim gun ogrendim ki evlenip bosanmis ve 2 de kizi var ama bunu hic bi sekilde soylemedi ne kendi ne ailesi bosanmk istedm beni kandiridi ici bi sekilde ikna oldum onu ve kizlarinj kabul ettim kizlara da ben bakiyorum ama esim bana karso cok ilgisiz alakasiz ne bi tatli dil ne bi guzl cümle benimle bile oturmuyor ve bu benim artk cok canimi skiyor anlasamiyrz her bsy dedimde beni tersliyor ne zmn onunls sohpet etmek istesem tersliyor ayrilmak istsem bi oglum var 10 aylik gideck yerim de yok anne babam rahmetli 

15 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Genceciksin niye kabul ettin yaa 

Allah yardimcin olsun insallah
(5,519 puan) tarafından
O kadar uzuldum ki :( rabim yardimciniz olsun oglunla senin:(
tarafından
Mesosummmmm arada bir de olsa seni görmek çok güzel ❤❤❤
(5,519 puan) tarafından
Buketimmmmmm askim canim bitanemmm arada gorunuyorum ☺️❤❤❤❤
tarafından
Kuzum benimmm❤❤❤ kalp kalbe karşı ya az önce aklımdan geçtin yine ❤❤❤❤ çok özletme kendini ❤
(5,519 puan) tarafından
Inan bende cok ozluyorumm❤❤
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım. Senin için dua edeceğim 
0 oy
(328 puan) tarafından
Basdan yanlis olmus ya guzelim. Keske evlenmeseydin. 
0 oy
(119,370 puan) tarafından
O kadar yas farkina ailen bisi demedimi
(4 puan) tarafından
anne babam yk amcalar var onlarda basilarina kaldm.diye bsy demediler
0 oy
(653 puan) tarafından
Bütün bunları önceden  dusunseydin keşke keşke lere malesef yer yok hayatta  elinden gelen tek şey umrunda olmyck
0 oy
(996 puan) tarafından
Bazı insanlar var ne yaparsan yap düzelmez ler cünku  bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odurevlenip boşandığını söylemesinin sebebi kendi suçlarından dolayı olabilir ve bunları öğrenmen den korkmuş olabilirzaten yalan söyleyen bir adamla da ömür geçmez Allah yardımcın olsun ne diyebilirim keşke çocuğun olmadan önce öğrendiğinde kabul etmeseydin
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Uzuldum kuzum gulup eglenicegmiz yasta neler cekiyoruz be hayat ne zalim 
0 oy
(555 puan) tarafından
Kızlar buyukmu cnm
(4 puan) tarafından
biri 9 biri 10 yasinda
(555 puan) tarafından
Hıım. Allah yardımcım olsun. Gunahın gırmişler. Allha havale et.
0 oy
tarafından

Ne zaman böyle bir hayat hikayesi okusam gencecik kızların kararan hayatını görüyorum yaş farkı önemli değil gibi görünse de ne kadar önemli olduğunun kanıtı hep benzer hikayelerde yaş farkı görüyorum ve gerçekten fidan gibi kızlara yazık oluyor üzülüyorum. ..

Allah yardımcın olsun bu saatten sonra ne yaparsan yap değişmez....

0 oy
(7,199 puan) tarafından
Rabbim imtihanıni kolay eylesin üzüldüm açıkçası
(7,199 puan) tarafından
Sürekli suratına muhabbet ayeti oku ufle
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ne deyeyeimki canim allah yar ve yardmcin olsun
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canim
0 oy
(820 puan) tarafından
Bildigin seni kandirmis Allaha nasil hesap verecek acaba Allah yardimcin olsun canim cok uzuldum:( hani cocugunada bakiyormussun neden boyle yapiyor acaba
(4 puan) tarafından
evet cocuklarina bakiyrm ve bakiyor dmk icn dgl annelerindn cok bakiyrm anneleri sadece 15 gunde bir aliyor
0 oy
tarafından
Bilerek evlenmiş olsaydın yorumum çok farklı olurdu ama bilmiyormuşsun öğrenince bile iyi dayanmışsın ona rağmen böyle yapıyorsa allah ıslah etsin onu
(4 puan) tarafından
bilsem kabul etmezdm kaldrmasi zor olurdu benim icin suan zor.oldu gibi
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum benim allah eşine akıl fikir versin onun için yaptıklarının kıymetini bilir inşallah
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Denizden kaçan yılana sarılır ya senin de o mesele işte . Eşin çok yanlış yapmış böyle bişey saklanir mi
(4 puan) tarafından
malesef sakladi kisa surede evlendim diye de anlamadim duymadm da oyle bsyi ta ki evlenene kadar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 160 göst.
2 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,419 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...