0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Kizlar cuma aksami eşimle kavga ettik ailesel sebeplerden. Ailesi surekli ara bozmaya calisan viri vs esim onlara düşkündu snra anladi falan bzde evimizi sattik uzaktan ev aldk tasindik ayni sehir ama sehrin diger ucu sayilir. Esimde artk onlari farkinda sozde aradiklarinda artk kendisi diyodu ne cikarlari var acaba yine ne oyun dönüyo acaba diye. Neyse persembe cuma bunlar arka arkaya aradi bende duymadim knustugunu arama gecmisinde gördüm esime dedim noldu aramislar ne diyolar ben hc duymadim falan  basladi bagrmaya cagirmaya bana agiza alinmicak sozler hakaretler ustume yurumeler. Normalde tartisinca gelirdi uzatmadan ne bileyim durmazdi boyle bu defa 3 gun oluyo hala zit gidiyoruz surekli herşeyden kavga az once meyve koy dedi dedim sabahtan beri ayaktaym bir kez sen koy basladi babanin evinde baban mi getiriyodu falan bin tane laf soyledin gecen  dedm unutulcak seylerde degiller ozaman soylediysem sus otur bidahada benle knusma dedi knusmuyrm ztn seninle dedm. Okadar cok icime dokunuyorki uzuluyorum sinir oluyorum gece gelirdi sarilirdi falan yok smdi ne bileyim durmazdi illa yanaşirdi smdi sallamaz hareketler ve haksz olmasina onca lafi soyleyp ustume yurumesine ragmen ne yapmam lazm kizlar  takmicam diyorum başım agriyo sinirden 

4 Cevaplar

0 oy
(114 puan) tarafından
Canım hiç umursamamış gibi davran hiç belli etme hatasını anlasın senin bir suçun yokki burda 
(139 puan) tarafından
Evet inada bindi suan napayim kafama gore takilayim mi böyle sizin nasil son buluyor
(114 puan) tarafından
Genelde ben gidip yalakalik yapiyordum ama artık yapmıyorum 2 hafta küs kaldığımızı biliyorum  sonunda o barışıyor
(139 puan) tarafından
Gelip anca laf atar hatasini anlayip mi gelcek hc sanmiyrm
(114 puan) tarafından
Elbet gelicek
(139 puan) tarafından
Bakalim canim gorcez cok zor sabretmek ama
-Reklam-
0 oy
tarafından

:ermm:sadece neden aramışlar demene mi kavga  ettiniz

(139 puan) tarafından
Evettt sebep bu  normalde neler derim ailesine hak verir falan smdi resmen bahane cikardi . Normal kavgalarimzdada soylerim herseyi ozaman bile bana boyle yapmazdı
tarafından
rabbim yardımcınız olsun cok kırıcı olma sen
(139 puan) tarafından
Amin canm bilmiyrm valla nolcak ya
0 oy
(7,174 puan) tarafından
İnsan ne kadar takmayacagm dese de takar haksız değilsin çünkü . Ama ne denir bilemem Allah iyi etsin aranıza giren herkesi ... Yanlarına bırakmasın 
(139 puan) tarafından
Amin ya insallah
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Yanında oturup aglasan gelip sarilmaz mi ?
(139 puan) tarafından
Bilmiyorum normalde aglatmadan gelirdi ztn suan aglasam bile ters tepebilir gibi aramzda cok degisik bi zitlasma var
(7,174 puan) tarafından
Sen kocanın yüzüne muhabbet ayeti oku üfle sürekli.
(139 puan) tarafından
Netten bakayim bi canim sagoll

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 364 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (208 puan) tarafından soruldu