0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çok canım sıkıldı yaaa 

Napıyonuz bakalım nasıl geçti gününüz??

Benim sıkıcı geçti patlamaya hazır bomba gibi hissediyorum kendimi :D:D

7 Cevaplar

0 oy
(386 puan) tarafından

Hayırdır canım yaa :) 

Benim güzeldi elhamdülillah doktora kontrolümüze gittik bebişimi gördüm ama uyuyordu yaa :( 

Sonra biraz alışveriş yaptık yemek derken evimize geldik şimdide eşim işe gitti 2de gelecek bende sıkılıyorum şuanda :ermm:

-Reklam-
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Aman tek normal sıkıcı gecsin bir sorun olmasinda canim. :) Ben tum gun evdeydim hic sıkılmadim sıkılmamda. Aksamda misafir geldi 1saat oldu gideli oyle gecti. Simdi mutfağı toplamam lazim heryer heryerde.:ermm: Ama acıktım biseler yiyorum. InsAllah kalkabilirsem doyunca isimi görüp  yatacam:D

0 oy
tarafından

Bizde bugün oğlumun aşısını yaptırdık babasıyla sonra eve geldik öğlen gibi uyudum cnku oğlan hiç unutmadı gece ondan :) 

Sonra eşim uyandırdı hadi dışarı çıkalım yemek yeriz dedi hazırlandık aldık oglumuzu yemeğe çıktık sonra sahilden eve geldik :)) şimdi de TV izliyorz dirilis var :)

0 oy
tarafından

Dizimi izliyoruz 1 sezon bitirdim sıkıntıdan yarın civile fln gidicz ne ekşınlı hayat ama :getlost:

0 oy
(351 puan) tarafından
Misafir geldi temizlik çay ikramları derken yoruldum baya tetanoz aşısı yaptırdım bugün o da ağrı yaptı :/
0 oy
(571 puan) tarafından
Evlendigimden beri ilk defa eşim beni parka görürdü bugün hava temiz sıcaktı ise de gidemedi baktı benim midem bulanıyor ogurup duruyom dedimki yürüyüş yapalım canım çok sıkılıyor ve 1 haftadır evden adımımı atmadım dışarı zaten kötüyüm temiz hava iyi gelir yok dedi hergün işe gidiyorum bari bugün evde oturayım dedi temiz hava istiyorsan balkona çık dedi bende balkona çıkamıyorum alt kattayim üsteki ler çamaşır asiyor hali sirkeliyor bütün kıllar balkonuma geliyor dedim öyle deyince gözümün önüne geldi bütün kıllar öğür meye başladım lavaboya koştum sonra odaya geçtim birazda trip attım oda dayanamadı hadi hazırlan da parka gidelim dedi bende kalp kırdıktan sonramı isteğimi getiriyon dedim bişey demedi hadi kal gidelim deyince gülerek dayanamadım hazırlandım çıktık parkta güzel ağaçlı oturma yerleri var millet piknik yapıyor bizde meyve suyu çekirdek aldık oturduk valla çok iyi geldi :)
0 oy
(365 puan) tarafından
Valla arkadaşım geldi mahalleye çıktık parka gittik orda oturduk biseyler aldık yedik eve geldik bir kahve içtik tabi bol bol fotoğraf cekindik sonra onu ugurladim eşim aradı bugün yemekler benden bisey hazırlama diye allah bir sevdim bir sevindim sorma çok makbulle geçti valla çok yorulmustum zaten  ☺ eşim geldi yemeğe çıktık sonra hemen eve döndük çünkü diriliş vardi hemen onu izlemeye koyulduk  ☺

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
0 oy
21 cevap 587 göst.
14 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,208 cevap

34,818 kullanıcı

...