0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Ne yapıyorsunuz canım sikisık biraz

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

TV izliyorm sen napysn canım ne oldu:ermm:

(507 puan) tarafından
Canım sıkın biraz kuzum aileme uzagim kardeşim lösemi bugün biraz fenalasmis  onu istediğimde göremiyorum annemin içi parçalanıyor ciğerim yanıyor 2 sene oldu evliyim ama hala alisamadm
tarafından
Ayy canım bnm ya kaç yaşında
(507 puan) tarafından
17 oldu 3 senedir o hastalığı biturlu gecmedi
tarafından
Allah'ı şifa versin. Kansızlık dan mi oluyor bu hastalık
(507 puan) tarafından
Kanında pirtilasma var canım kanı pis temizlenmesi lazım çok canım yandı rabbim kardeş acısı yasatmasn çok zor
-Reklam-
0 oy
(164 puan) tarafından
Oğluma isim bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum 3 ayımız kaldı
(507 puan) tarafından
Bulursn ya bizimkiler hiç bize sormadı kendileri koydu
0 oy
(571 puan) tarafından
Ben ve eşim çok acıktık çorba yapıp içtik valla gece yemeğini çok seviyorum 
0 oy
tarafından

Noldu canım niye sıkıldin .

Ben koltugun tek kosesini yamulttum oturuyorum kıpirdamadan esimde arkadaslariyla cikti saatlerdir yok piyasada sıkıntıdan bi agladım ama atlattımm simdi sadece oturuyorum :D
(507 puan) tarafından
Canım ya dünyanın derdi bitmiyor ki rabbim sağlık versin kardeşim lösemi ona canım sikin
tarafından
Rabbim safi ismiyle sifa versin canim tez zamanda iyilesir insallah
0 oy
tarafından
Dizimi izliyorum cnm 
0 oy
tarafından
benimde canım skkn neblm boguluorm evde dört duvar üstüme glior sanki ve geçmiş olsun canım allah şifa versin kardeşine ve uzak da olmak berbat bisidir aileye blirim 
(507 puan) tarafından
Daha alışamadım çok zor içim yanıyor keşke uzakta evlenmeseydm o kadar pişmanım ki
tarafından
zamanı geri almayı istiyor insan elinden gelse neler yapick insnda yapamior takılıp klior olduğu yerde bazen boğuluyor gibi oluor pismnlklrnda ama fayda etmiyor gbi mi oluyor ?
(507 puan) tarafından
Aynen canım bide şans olack bende oda yok annemin şanssızlığı kızlarına kalmış  canım annem ne kadar üzülür evler acısı rabbim kimseye yasatmsn
tarafından
amin inşallah canım inş
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bende gün boyu iki çocukla hiç bir iş yapamıyorum eşim çocuklara baktı bende temizlik yaptım :unsure:

0 oy
(351 puan) tarafından
9 aylık evliyim annemler oturmaya geldi gitti eski bekar hallerimi özlediğimi fark ettim.. ve bundan sonra hiç bişey eskisi gibi olmayacak bu da bir gerçek .. sorumluluklar arttı iş bir yandan eş bir yandan derken bunaldım .. gerçekten ev hanımı olmak ne kadar zormuş daha doğrusu hem ev hanımı olmak hem de çalışmak ...
(507 puan) tarafından
Valla canım bende çok özlüyorum bekar halimi
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Allah kardeşine acil şifalar versin insallah canm benmde 17 yasinda bi erkek kardeşim var gecen sene 1 ay hastanede yatti kanında iltihap varmiş iltihapli romatizma gecirdi seni cok iyi anliyorum şuan hala takiote 2 ayda bi kontrollere gidiyo ama gözümüz hep üstünde kardeş bambaska bisey bide senden kücükse insan daha cok üzülüyo Allahim en kısa zamanda şifa versin insallah 
(507 puan) tarafından
Amin canım bide kardeşim çok çekti çok üzüldü  o günleri gözümün önüne geliyor bitiyorum rabbim şifa versin tüm hastalara hayata sağlıktan başka önemli bişi yok birbirimizi kirmayalim insan başka türlü anlamiyor
(3,798 puan) tarafından
Evet canm kesinlikle öyle hayat o kadar kısaki aslında sağliktan önemli başka hic bisey yok
0 oy
tarafından
yorumlardan okudum canm kiyamam yaa duadan baska caremiz yokk bnm de erkek kardesim de kan pihtilasma sebebiyle damar tikandi bu sebebple karacigeri btti ve karaciger nakli oldu o surec ole zor gectiki karacigeri calismadgi icn karninda hep divi brikti nakil icin ameliyata alindgnda karninda tam 17 kilo sivi brikmisti icimiz yaniyodu kahroluyoduk ama duadan baska caremz yoktuki kardesimin piskolojisi tamamen btmisti :( ama elhamdulillah basaryla gecti nakil dayim hic birimizin uymadi ama dayimin uydu karacigeri ondan da rabbim bin kere razi olsn gonullu olarak verdi suan ikiside iyi sukur oolsn rabbim tekrardan yasatmasin  nolurr ;( saglimizn kiymatini hic bilmiyrz bnm kardesimde suan 17 yasinda bir yil kkadar once oldu nakil.. senin o canim kardesinede rabim inss tez vakitte sifalar versin inss  sagligina geri kavussun yavrummm aminn  
(507 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(373 puan) tarafından

Alllah kardesine Safi ismiyle sifa versin kuzum:(

(507 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 756 göst.
0 oy
10 cevap 472 göst.