0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Kızlar geçen başvuru yaptım buna kabul edildi yazdı şimdi bakayım sorgulayayım dedim internetten başvuru bulunmamaktadır diyor neden acaba doğrulama kodu fln mj olarak geldi ama telefonuma

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde de öyle çıkıyor canım .  Bana mesaj bile gelmesi daha
(74 puan) tarafından
İnternet bankacılığı lazımmış sanırım aradım öle dedi yani kart olması lazımmış
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Başvurun onaylandığı için başvuru bilgin çıkmaya bilir canım hesabını kontrol ettin mi 
(74 puan) tarafından
Hesabım yok ki eşimin orda hesabı var ama kartı kaç sene kullanmadı biz onun adına başvuru yapmıştık Bi hareket yokkende onaylanır mı acaba yani direk İnternet sayfasından başvuru yaptık biz
(2,447 puan) tarafından
Benim esimde internetten başvurdu onun hesabına yattı canım bi arayın müşteri hizmetlerini
(74 puan) tarafından
Normalde hesabı varmı kartı falan ziraat ta bizim yok hiç Bi bilgimiz ondan mı olmadı acaba
(2,447 puan) tarafından
Var canım kartı.  Hesabınız varmış ya kart olmadığı için Müşteri hizmetlerinden tc den sorgulayin belki o kullanmadığınız hesaba yatmış olabilir.
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende baktım kampanyasina 10 bin veriyor ertelemeli ödüyorsun ama geri ödemesi 13500 oluyor yani çok faiz ödüyorsun araştırmadan karar vermeseydin
(2,679 puan) tarafından
Canım 13500 değil 11300 ödüyorsun 1300 faiz grliyor sadece
(4,668 puan) tarafından
Haa o zaman iyiymiş :) acaba şartları ne?
(75 puan) tarafından
Meryemiray aylık 376 TL 36 ay vadeli çarpınca 13536 TL yapıyor
(4,668 puan) tarafından
Acaba arkadaş vadeyi 12 aydan mı hesapladı öyle ise faizi az olur.
(2,679 puan) tarafından
Canım 30 aydan hesaplanıyor diye biliyorum belkş de ben yanlış anladım
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Canım nasıl başvuru yaptın
(74 puan) tarafından
Ziraat bankasının sayfasından googleden ama bankaya ait kredi kartı vb hesabın olması lazımmış yoksa onaylanmıyormuş canım İnternet bankacılığıyla yapsan daha iyi olur
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Krredi isini bilmiyomda ziraat bankasina cok pis ayar oldum 
(74 puan) tarafından
Nedenki
(2,840 puan) tarafından
bende bendeee sevdos ben 7bin istedim bunlar bana 3bin yatirmis dalacam bunlara
(119,338 puan) tarafından
Takilarim icin kasa actirdik dedikki biz belcikaya gidicez ne zaman gelcemiz belli olmaz senelik parayi esimin hesabi var ordan cekin tm dediler cekmemisler adreste babamin eviydi parayi idemediniz mahkemeye vericez diye kagut gondermisler pislikler bi gitsem kapatcam
0 oy
(2,840 puan) tarafından
onaylandi diye gelen mesajdaki link tikla kuzum ordan senin sozlesmeyi onaylaman lazim yoksa olmuyi yatmaz
0 oy
tarafından
Belki başvuru kabul edildiği için sistemde görünmüyordur bi kaç gün bekle belli olur
0 oy
tarafından

Eşim adınada yaptık bir ton ödenecek fatura var daha ne sayayımki İşte henüz belli değil verirlermi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 596 göst.