0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kimler erkenci görelim nasılsınız napiyorsunuz :) ben kızımı uyutmaya çalışıyorum 5 buçukta uyandı ve saat şuan 7 hala uyumuyor ))

19 Cevaplar

+1 oy
(3,695 puan) tarafından

Günaydın canım aynı dertten muzdaribim ben de.:) kemal sunal gibi hissediyorum kendimi bazen bi sahnede çocukları susmayinca kendisi de ağlıyo ya hani :angel:

tarafından
Benimki en fazla 2 saat uykusuz kalıyor allahtan çok uykucu normalde ama erken kalkıyor işte :D ay o sahne efsane zaten :D
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Gunaydin canim bende eşimi gonderdim ve tekrar uyuycam bu gunlerimde bol bol uyuyayim yakin uykusuz geceler :)))))))
tarafından
Aynen öyle canım zaman buldukça uyu :D
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Günaydııın 

Bende uyandırmaya çalışıyorum altını falan aldım da. Taş taşımış gibi yorgun kızım :D 

Karnını doyurmam gerekiyor ama tık yok 
tarafından
Benim kız altı açılınca uyanıyor hemen allahtan :D
(1,048 puan) tarafından
Yok bak şimdi olacak olan şu.
Ben battaniye alıp uxanıcam. O zaman uyanacak :DD
Yada kendim yemek hazırlayım. Direk uyanır . çünkü bana garezi var :D
tarafından
Benimkide gündüz öyle yapıyor yemeğe oturuyorum ingaaaaaaaaaaa diye başlıyor:D
(1,048 puan) tarafından
Niye böyle bu çocuklar ya :D
0 oy
(643 puan) tarafından
Günaydinnn brnf4 aynı dertten muzdaripm :))
0 oy
(88 puan) tarafından
Gunaydn bizim bebis olmadan daha geceden uyandirio alistrma yapiyoriz
0 oy
tarafından

Günaydın balım Allah kolaylık versin bende eşimi ise yolluyorum geri yatıcam :)

tarafından
Ay ne güzel uyu bol bol )))
0 oy
(576 puan) tarafından

Gunaydn canm bende esime kahvalti hazrldm o cikti yolculadm bende buraya takilip uyucam tekrar:silly:

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Günaydin canm kocayı işe yolladim tekrar yattim 20 gün sonra bu günleri ariycam anlaşılan:)<3

0 oy
tarafından
Bnm oglumda 3 de uyandi hala uyumadı :)) 
tarafından
Oğlun çok erkenciymis)))))))
tarafından
Her zaman öyle teyzesi :))
0 oy
(373 puan) tarafından

Kocami yolcu etdim sindi de uyuyorum nede olsa 9 gun var sonra uyuyamiycam:D:sleeping:

0 oy
(365 puan) tarafından
Günaydın canım bende eşimi ise gönderin oglusumun karnini doyurdum şimdi tekrar uyumaya gidiyorum ☺
0 oy
(271 puan) tarafından
Günaydın canim. Işe gittiğim için mecburen uyanıyorum. :(
tarafından
Ah kıyamam yaaa
(271 puan) tarafından
Yarın da gidip doğum izni alacağım neyse ki :)
0 oy
(393 puan) tarafından

Günaydınn :) bende eşimi işe gönderdim uykuya geçemeden bebişim uyandı onunla takılıyoruz 

0 oy
(10,046 puan) tarafından

Günaydın canım, eşime kahvaltı hazırladım işe yolladim şimdi tekrar uyumaya ben :D

0 oy
tarafından
Günaydn Arzucum ben kizimi serwise hazrliyorum nasl bebisin artk pek aktif degilsin
tarafından
Kız beni çevrimdışı yaptı)))) biraz gazimiz var)
tarafından
İlk 3 ayi atlatinca gecer insallah. Olsn canm bebisinle ilgilen o kdar dört gözle bekledin:):)
tarafından
Öyle yapıyorum zaten ))) ona bakmaktan uyumuyorum bile aklım hep onda ) o kadar güzel bisey ki minicik)))
tarafından
Ben 2. Kez bu duyguyu tadicam ama kzim buyuk oldgu icin aradan cok gecti yne heycanla o duygulari yasamayi bekliyorum:)
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Günaydın canımcığım :) Doğum heyecanından uyuyamıyorum ki :D Kaç saattir ayaktayım son 5 günümüz kaldı ama yarın yatışım yapılacak heyecan dorukta :D
tarafından
Oooo gözün aydın Beyzağğğ :)
tarafından
Hadi hayirli dogumlar canim bi avazda rabbm kurtarsin yawrunla kawustursun♥️
(4,994 puan) tarafından
Sağol canımğğ❤
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim❤
0 oy
tarafından

Günaydın. Bizim de kontrolümüz var bugün , heyecanlıyız. :)

tarafından
Bizde 1 aylık olduk aşıya gidicez ))))
tarafından
Oyy kıyamam ben ona ya. Aşı mı olacak o. ❤
tarafından
Bende kıyamıyorum nasıl olcak bilmemm((
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Günaydın. Eşim kızımi dis kontrolüne götürdü  saolsun izin almis bugun .bana da biz gelene kadar uyumuş ol bozuşuruz dedi  ama ben uyumadim:)) uyuyamadım eşim pazartesi göreve gidiyor aklıma geldikçe ağlıyorum. Bu hamilelik beni çok değiştirdi ya :(
tarafından
Allah kolaylık versin canım yat dinlen) hamilelik öyle karınca bile görsem ağlardım bende )))
(7,118 puan) tarafından
Uykum yok ki canım.  Anlamadım önceden uykuya doyamazdım şimdi uyuyamiyorum.  Bilmiyorum ki valla Allahtan sonra ki en büyük dayanağım o benim belki de bundan çok zoruma gidiyor . Dün ağlarken görmüş yanıma geldi. Ama sen böyle yaparsan ben kendimi işe veremem ki dedi .hakli adam kendime kızdım cocuk gibi ağlıyorum diye. Gittikten bir iki gün sonra bu durumu atlaticam inşaallah ama işte gel anlat bana :)
tarafından
Benim eşim şuan çalışmıyor arada dışarı çıkıyor 10 kere arıyorum canım çok iyi anlıyorum seni)
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Günaydın canım bende temizlik yaptım yoruldum uzanıyorum şuan canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 180 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 300 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Defne defo (154 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap