0 oy
1,305 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar ikizlerime hamileyken 28haftaliğa kadar bi çop dahi alamadm. Baka kaldm. Ne istersem kaynvalidem karişti alma alma goturme niyet etme. Sen doguncaya kadar bi sey almiyacagiz dogurdugun gun alariz 5 dk icinde falan. Daha cok var doguma kalbini kirmayayim sustum derken ikizlerim dogdular. Kaybettim nasip olmadi zaten hicbisey.

Şimdi hamileyim ya şimdide başlayacak. Ama dinlemeyecem hep ne istersem alip koyacam, belki nasip olur belki olmaz ama ben yinede o hayalimi kalbimde koymayacamm..

Keske ikizlerimdede oyle yapsaydm diyorum. Ay niyet etme kotu bisey deyip yedi basimin etini. Bazen nefret ediyorum duşundukce..

Bakiyorum herkes burda aliyor bi seyler hörgu falan yapiyor. Ben neden yapmayayim bana neden olmaz? :ermm: qaynanamdan zehlem gedir :getlost: heqiqeten bezen nifret edirem bu sozleri yadima dusdukce :'( linclemeyin lutfen haksiz değilimmm içimdr kaldi :(

26 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Kiz bende bi heves öğrenir öğrenmez tulum almıştım gelişmedi kürtaj oldum şimdi hamileyim bu bebeğin için yıkadım doğarsa kullanıcam inşallah dinleme kimseyi aldıklarında göstermek zorunda değilsin herşeyi gönlünce yap
tarafından
InsAllah Rabbim kucagimiza almayi nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından

Allahım bu sefer bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin insallah <3

tarafından
Amin kuzum aminnn
0 oy
(742 puan) tarafından
Şom ağızlı  şirret  karı  die die  olacağı olmus sakinlikle dinleme  git al ay bu ne be  ne karışıyor  senin ertana sen git al bacım 
0 oy
(583 puan) tarafından
Basın saqolsun eminim çok üzücüdür Allah yrdimcin olsun. Sen içinden geleni yap kimseye fikrini sorma imkanın varsa ne istiyorsan al. Ayrıca bu kötü olay yaşadım diye hep yaşayacak değilsin insAllah bu bebeqine hicbise olmayacak.. pembe düşün pembe olsun :)
0 oy
tarafından
Iyikide aldrmamslr cnm bende kaybettm ikizlrmi onlara birkac sey almstm simdi onları gördükçe psikolojim alt ust oluyor kimseye vermeye kiyamyorum onlari sakldm kaldi oyle insallah bu yawrunu saglikla kucgna alirsin canim 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 873 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 287 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 551 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu

380,457 soru

11,391,281 cevap

34,899 kullanıcı

...