0 oy
986 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından

Mrb hanımlar benim söyleyeceğim eşlerle ilgili eşiniz nasıl acaba şahsen benim eşim çok sinirli ve bi tane arkadaşı var ona cok düşkün yeri geliyor ona benden çok düşkünsün diyorum ama o yok ne alakası var işte herkesin yeri farklı vs vs uff sıkıldım yemin ederim herşey üstüme üstüme geliyor benim gibi olan var mi inanın ki artık agliyamiyorum bile tabi ağlayınca da saçma bisey için ağlıyorum 8-):D;)

22 Cevaplar

0 oy
(6,362 puan) tarafından

Benmki isine asik resmen is de iss eve gelir telefon susmaz yok o araba böyle yok soyle deli olacam az kaldi :) ama beni de oglusumuda ihmal etmez canm kocisim❣❣❣

(42 puan) tarafından
Valla yeri gelince çok da güzel ihmal ediyor.
(6,362 puan) tarafından
Iki taraf da hosgorulu olunca ihmal olmaz canm sonucta ikinizde surekli birbirinize zaman ayiramazsnz ikiniznde cevresi arkadaslari ailesi akrabaları var o disarida iste çalışır sende ev isiyle ugrasirsn esimin beni ve cocugunu ihmal etmesi soz konusu olamaz canm
(42 puan) tarafından
Sizin için oyledir ama benim artık umudum kalmadı adı  9 aylık  evliyim
(6,362 puan) tarafından
Oturup konusmayi denesen arkadasina zaman ayirsin tamam ama bu seni ihmal ettirmesini gerektirmez.
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Benim eşim de sinirli fakat o askerde bilecikte ben izmirdeyim kıyamıyor uzaktayız birbirimizden diye :D
(42 puan) tarafından
Oo sizin ki hasretlik ya allah kolaylık versin
(117 puan) tarafından
Sağol canım zor ama dayanıyorum bi şekilde
(42 puan) tarafından
Ya sevgi olduktan sonra insan birbirini kırmadıktan sonra dayanılır diye düşünüyorum
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Arkadaşına bu kadar düşkün bir erkek benim.aklima farklı şeyler getirir acikcasi
(42 puan) tarafından
Yok hayır gelmesin sahitim yani adam var kadın değil allah korusun ya o adam ne derse bu onu yapıyor ya deli ediyor beni
(1,232 puan) tarafından
Saçma cidden onunla evlensn o zamana canım;)
(42 puan) tarafından
Dimi bencede :)
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Eşim cook uysaldir ışten eve evden işe gider gelir öyle arkadaslari var ama bikac ayda bi görüşür zaten yorgunluktan eve zor geliyo aksamlari bide benim nazimla evle uğraşiyo tatil günlerinde tmevde temizlik yapiyo canimin içi doğursamda oda rahat etse dua ediyorum artk 
(42 puan) tarafından
Tövbe desene ya nerede benim ki öyle olsun
0 oy
(1,430 puan) tarafından
eşimi ne kadar çok sevsem bir o kadarda sinir oluyorum bazen çok ilgili bazen diyorum gram sevmiyo beni telefona çok bağlı aşırı oyun oynuyo bi dönem çok dışarı çıkar bi dönem benimle ilgilenir vallahi ruh hali çok değişik benimkinin arkadaş ortamı çok iyi değil ama şükür evlendikten sonra çok görüşmüyor çok nadir canı isterse dışarı çıkar gezeriz ama istemezse asla yerinden kalkmaz erkekleri anlamak çözmek çok zor ne olurda olsun yinede seviyorum kocamı iyi ki  o diyorum :)
(42 puan) tarafından
Valla çok yoruyor beni artık boğazım da herşey siz düşünün o kadar izin günü oldu 1 gün demedi ki  kalk şura ya gidelim ama arkadaşlarıyla her yere gider tabi söze gelince ne geziyorum ben der
(1,430 puan) tarafından
ay kuzum o şekilde hiç çekilmez oturuyorsak beraber burnundan getiririm tekim bende burda sıkıntıdan patliyorum keske bu kocalar daha düşünceli olsa
(42 puan) tarafından
Allah kimsenin başına vermesin
0 oy
(21 puan) tarafından

Benimki de çok iyi hoş ama annesine çok düşkün:(

(42 puan) tarafından
Hepsi düşkün ya canım
(21 puan) tarafından
Yoruyor işte o da kuzum :/
(42 puan) tarafından
Yormaz mi ki
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Benimki uysal şükür sadece aile konusunda kavgamiz oluyor. Sinirli degil sakin cok sukur. Sende guzel guzel konusarak askim bak boyle yapsak falan dye konussan sakinlesir  
(42 puan) tarafından
Bu bildiğin odunlara benzemiyor malesef
0 oy
(902 puan) tarafından
Benim eşim sakindir çok şükür herşeyden önce beni on planda tutar ve aşırı sabırlı bi yapısı benim nazim niyazim tribim ne varsa çekiyor adam  e tabi gün oluyor sinirli de oluyor o zaman da ben sakin ve alttan alıyorum rahatlatiyorum.ha bu arada benimde eşimin 10yillik dostu var evlenmeden önce ortsklardi beraber is uapiyolardi tek samimi arkadaşı o ama yinede pek gorusemezlerdi onun eşi de bende kiskanciz ilgi seviyoruz onlarda sağ olsunlar bizi kirmiyolar ❤
(42 puan) tarafından
Keşke bu da iyle olsa ama yok
(902 puan) tarafından
İnşallah oda böyle olur hatta daha ilgili olurda sen yeter dersin
(42 puan) tarafından
Inşallah canım ya :)
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnim eşim arkadaşlarıyla kardeş gbiydi bnde evlenmeden önce hep tereddüt ederdim ay bu evde durmaz diye ama tam aksi oldu 9 aydır evliyiz 2 kere çıkmıştır 12 ye kadar dur dediğim halde 10 da eve geldi belki izin vermesem yollamak istemesem hep çıkmak isyer ama eşim istemiyo evli arkadaslarını eve davet etsek her akşam ister.. Sende unursamıyo gbi yap bakalım bazı insanlar öyle rahat bıraktıkça yola gelir
(42 puan) tarafından
Konuştum söylendim sustum yine aynı yine aynı ne yapsam boş
0 oy
tarafından
Bnm esimde çok sakin durur ama damarına basınca kedi gibi bağırıyor :)) arkadaşları ile çok çıkmaz dışarı çık nadir zaten çıkınca da evin önünde ki çay ocağında çay içer görürüm yani

Severim eşimi ❤️
(42 puan) tarafından
Hmm allah basınızı bozmasın
tarafından
Amin cumlemizn
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benimkinin tek kusuru çabuk sinirleniyor çabuk sakinleşiyor malum tipik karadeniz erkeği ama arkadaş ortamı yoktur erkek erkeğe takıldığı genelde evli bekar karışık takılıyoruz ama eşli yani bensiz gitmez bir yere hatta bazen ya bugün bırak beni evde duriyim sen git nereye istiyorsan diyorum ama genelde benle vakit geçiriyor çok şükür 
(42 puan) tarafından
Ne güzelmiş valla ya
(3,458 puan) tarafından
Seninki de istediğin tavra döner insaallah
(42 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Bnmkide sinirlidir aniden parlar çokda kıskanç usandırır :(

(3,458 puan) tarafından
Benimkide çok kıskanç ya
(42 puan) tarafından
Bizim ki de kıskançta işte
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim ki evcimen tiplerden. Bensiz bir yere gitmek istemez. Bizlere düşkündür.  Biraz asabi ama olur o kadar adam yıllardır asker :))) ama o kadar merhametli vicdanlı bir insan ki .seviyorum kocasimi yaaa:))))
(42 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi artitrsin
(7,118 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Benimki beklenmedik anda sinirlenir saman alevi gibi çabuk söner. Benimkinin de  çok sevdiği bi arkadaşı var  şükür nişanlandı da  biraz olsun kurtuldum:angel:oğlancağıza kuma diyordum ya ☺☺☺☺☺

(42 puan) tarafından
Ben halen kuma diyorum adam evli 2 çocuk babası
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Bizimkinin arkadawi benm :Dbenden bawka arkadawi yok cok neweli komik bir ewim var her kes bana sen bu kocayla yawlanmazsin diyor:P
(42 puan) tarafından
Oh ne güzel rabbim herkese böyle eş evlilik nasip etsin
(6,681 puan) tarafından
Twkler canim.bir wey sorucam ewiniz kac yawinda?yani yawla alakasi ola bilirmi?ben hep kendi kendime duwunuyorum bazen ya ewim yaw artdikca deyiwirmi diye??
(42 puan) tarafından
Eşim  29 ben 22
0 oy
tarafından
Ayy bende cok ilgiden sıkıldım günde 50 defa arayıp askim seni seviyorum diyor hamileliltten galiba sıkılmaya başladım, aşırı derecede ilgi alakası var, çatıdan kendini at desem sen üzülme atarım diyecek bir tip,  arkadaşa gelince amcamin enistesi ile arkadaştı hafta sonu saat 11 de aramaya başlardı, baya sikayetciydim tamam arkadasi olsun ama insaf sabah daha kahvalti yapmadik hadi gidelım diye arardi esim acele acele kahvalti yapar çıkardı son 7 8 ay boyleydi şükür artık eskisi gibi arayip sıkmıyor eşimi 
(42 puan) tarafından
Tövbe desene bu hiç öyle değil adama aşık gibi bisey
0 oy
tarafından
onceligi kizim sonra ben ayda yilda bir cikar hemen eve gelir ilgilenir bizimle esim en buyuk sansim
(42 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
(340 puan) tarafından
Benim esimde. Sinirlidir ama bi anlk kendisi askeri personel. Benden ayri disari ckp kimseyle gorusmes memlekete gdnve yarm saat arkdslarylq gorusur ookadar. Herseyimede yardim eder sagolsun canm kocam
(42 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
(340 puan) tarafından
Cok şükür canm
0 oy
tarafından
Benim eşim de tam bir araba delisi öyle böyle değil muhabbet ederiz konu nasıl oluyorsa hep arabaya gelir
(42 puan) tarafından
Haahaaa oda iyi mis  :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Merhametli duygusal anlayisli yardim sever biridir eşim 8 yillik evliyim daha 1 kere lan dedigini duymadim.Cok yardim eder arkadaşları ile hafta da 1 hali saha maçına gider aksam 8 -9 arasi sobra corba icerler 11 de evde olur bensiz başka yere de gitmez.
(42 puan) tarafından
Maşallah çok şanslısınız
(5,938 puan) tarafından
Allah herkesin evine huzur versin aminnnn
(42 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,935 soru

11,373,667 cevap

34,856 kullanıcı

...