0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün gece eşim geldi annem arkamda durdu ya o evden çıkacaksınız ya da burda kalacak ben bakarım diye eşim borcum var o bitene kadar sabretsin sonra çıkarız dedi annemde olmaz burda kalsın o zaman borç bitinceye kadar dedi eşimde niye burda kalıyormuş falan dedi annemde ben çocuğumu çöpten bulmadım 3 kızım var torununu da 4 kız olarak buyuturum ben sana baştan dedim bir arada olmaz diye falan dedi esim de seslenemedi bende dedim altınları sat biraz borcunu kapatıp başka eve çıkalım diye önce tamam ama benden bişey isteme kendimizi sıkmamız lazım her zaman istediğini alamam falan dedi annem çekişti ordan karın tabi alacaksın diye sustu sonra bişey demedi inanın evlendik evleneli üstüme bı pantolonla tunik aldım sadece gözü aç biri değilim sadece hamilelikte aserdiklerim oldu onlarda öyle aman aman şeyler değil neyse eşim burda mı kalcan dedi evet dedim gelince yine aynı olacak ben doğum yapıcam rahat edemiycem orda yine dedim sonra o zaman ben gidiyorum dedi bende tamam dedim böyle kapandı gitti kiraya çıkmazsak gerçekten yürümez böyle anlatmadığım daha çok şey var benim için dua edin lütfen çıkalım kiraya benim eşimle sorunum yok çok seviyorum onu da ama ailesi yüzünden oluyor hep bunlar.

14 Cevaplar

+1 oy
(1,422 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Annene helal olsun ne güzel arkanda durmuş böyle böyle adam olcak inşallah eşin hiç moralini bozma canım bı taş çorba içersin gerekirse ama kendi evim dersin
tarafından
İnşallah canım arayıp sormuyor ama
(1,422 puan) tarafından
Arar canım bu kadar yola gelmiş ya gerisinde gelir mutlaka
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Annenin ellerinden öperim ornek anne iste helal olsun
(1,865 puan) tarafından
Aynen anne gibi anne. Her zaman arkanda sana sahip çıkması yalnız bırakmaması gerekilordu. Annelik böyle cesaret  ister.
tarafından
İnşallah bende annem gibi güçlü olabilirim teşekkür ederim annem adına ☺️
0 oy
tarafından

Sen merak etme kendini ağırdan tut eşin ister istemez ev tutacak , 

O yeni baba olacak eşin boşanmayı göze almaz , 

.hakkında hayırlısı olsun inşallah

tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim ❤️
0 oy
(9,146 puan) tarafından
Adam hâlâ sana bişey alamam benden bişey isteme diyor onun derdine duşmuş ya.. sende dseydin benden bişey isteme diyene kadar babanın sigarasnı alma diye.. onlar isteyince bişeu yok ben isteyince mi suç deseydin..

Annene de helal olsun arkanda durmuş. Onlar arkanda olduğu için eşinin gozu biraz korkar belki seni kaybetmekten
tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
insAllah cikarsiniz ayri eve canm  sen gitme rahat edemezsin annenin yaninda kal
tarafından
İnşallah canım arayıp sormuyor kendi bilir ben burda kalırım sıkıntı yok:)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Yola gelicek demekki. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.  Kimsenin kimse yüzünden yuvası yıkılmasın 
tarafından
İnşallah teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Anneni takdir ettim hakkında hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim ❤️
0 oy
(776 puan) tarafından
Olacak bu is merak etme sen gönlünü ferah tut her gün 21 euzu besmele cek kibleden basla dort tarafina don ufur benim hakimda kotu soz soyleyeceklerin agzi dili baglasin diyemesiner de kaynananin kaynatanin cenesi kapansin az fitlemesinler kocanı bir de 101 ayetel kursiyi bir tatliya oku kocana yedir aranizdaki bağ kuvvetlensin diye dua et 
tarafından
Eşim arayıp sormuyor teşekkür ederim ❤️
(776 puan) tarafından
Bir 3 gün olsun bakalim sabır hayirlisi nasilsa oyle olsun
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Helal olsun haci teyzeye 
0 oy
tarafından
Inşallah çıkarsınız cnm aile zor gerçekten çekilmiyor bazıları 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Helal olsun cnm çoğu kadının ailesi arkasında olmadığı için bu adamlar böyle yapıyo sakin gitme diren evi ayır öyle geç evine kandırabilir gidersin bugün yarın diye geçiştirir annenin ellerini öp.
0 oy
tarafından
RABBİM yardimcin olsun canim insallah kendiz evinize cikarsiniz annenede helal olsun arkanda duruyor 
0 oy
(86 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaripiz benim gerizekalı kocam tabiki ailesinin g*tunun dininden ayrılamayıp ayrı eve çıkamadık ve boşandık inşallah sonu benzemez aklı başına gelir akıllı kocanın da düzelir hersey

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
24 cevap 1,192 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 720 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.

378,095 soru