0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar biz ev düzerken bütçemiz kısıtlı olduğu için evin bazı odalarına halı alamadık kaynanamda bana idareten kullan diye eski halısını verdi ben istemedm ama mecbur açıkta kalmasın diye aldık geçen gün o verdiği halıyı balkona açtım yine odam açıkta kaldı bana diyo bir eski halı daha var onu da verim kullan kızlar verdiği çok kötü ancak balkon halısı olur diğer vereceğide böyleymiş sabır ediyom susuym bi şey demim diyorum ama iyice sinir oldum ne diyim ben bu kadına hayır yani istese yeni halıda alıp verebilir ama beni eskiye layık görüyo

14 Cevaplar

0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bütçe yetiyor da almiyorsa onun ayibi ben senin yerinde olsaydim eşim çalışıyorsa ona aldırırdım en yenisinden onunkini de verirdim anne senin açıkta kalan yerin varsa diye getirdim der birakirdim uygun fiyatli güzel halılar da var hem biraz araştırınca bulabilirsin allah gönlüne göre versin 
tarafından
Bende almayı düşünüyorum canım kaynanam öyle deyince eşimde biraz daha idare ederiz diyo
(1,993 puan) tarafından
Insan evladina dünyaları vermek ister ama bu kıskançlık ne oluyor anlayamiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alma canım bos kalsın durumunu düzeltince kendin alırsın 
tarafından
Laf anlatamıyorum cnm ya sinir oluyorum
tarafından
Rabbim islah eylesin canım
Sanada sabır versin inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Boşver vereni Allah görüyor bişey deme bence taksitle cuzzi bir parayla alabilirsiniz.  Bence 
tarafından
Alcaktık ama kaynanam öyle deyince eşim biraz daha idare edelim dedi
0 oy
(47 puan) tarafından
Almasaydin ozaman açıkta kalır daha iyi dessydin. Yüzüne söyleyemiyorsunuz sonra oturup kendi kendinizi yiyosunuz 
tarafından
İlkinde seslenmedm ama bu sefer birdaha teklif ederse dicem yüzüne diyoz biz suçlu oluyoz canım eşime ben kötü bi şey mi dedim diye acıtasyon yapıyor
0 oy
(9,923 puan) tarafından
Kız bırak serme halı. Nolucakki benim 6 aydir 2 odam degil halı bombos duruyor. Birini ardiye yaptim ivir ziviri koydum digeri tamamen bomboş hicbisey yok. Kapisini cektim 2 odaninda. Yatak odamla salonum var sadece
tarafından
Durumu varken bana eskiyi vermek istemesi zoruma gitti cnm
(9,923 puan) tarafından
Alma işte onu diyorum. Bana teklif bile gelmedi yani ki yokda eski halisi. Teklifte etse istemezdim. Ona burnumumu egıcem. Boş kalsin daha iyi eskisini almaktansa
0 oy
(373 puan) tarafından
Canim benim belki kotu niyetle demiyor.benim kayinvalidem eltimede verdi ki cocuklarin ayaklari usumesin.oda bir anne seni ona layik gordugu icin vermiyor belki.sende durumlar duzelinceye kadar kullan yenisini aldigin zaman iade et keendisine.benimde halim var lakin halimin ustune kayinvalidem eski halisini acti ki hem kirlenmesin hemde sucak olsun.
tarafından
Ama canım yeni gelinin evine eski halı verilir mi ilk etapta durumuda var ayrıca almak istese alır biliyor ki yetişemiyorız
(373 puan) tarafından
Canim benim sen icini temiz tut Allah biliyor her seyi.bole seyler dusunme hep iyi tarafundan bak.
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Evim concept diye bi sayfa var instagramda hem uygun hem çok güzel arkadaş mutfağına aldı bi bak :)
tarafından
Bakım bir canım
(3,036 puan) tarafından
Bak canım bende öyle evlenirken sonra alırız dedim bi odada halim yok bende ordan alicam bu arada eski vereceğine hiç vermesin evde boşuna kalabalık
0 oy
tarafından
Biz de esyamizi kendimiz aldık borç harç bi faydaları olmadi bana evdeki halılardan al dedi kullanmadıkları istemiyorum dedim boş kaldı sonradan aldım tenezzül bile etme 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım yanlış ama 100 150 tlye çok güzel yeni çıkan altı lastikli halılar var ince böyle zaten eski kalın halıları artık kmse kullanmıyo bende mutfağına aldım 4 metrekare 150 tl süpürmesi kolay silmesi kolay onlardan alsana herkes onlardan alıyo
tarafından
Canım bende öyle dedim eşime eşim halılar 400 - 500 lira senin haberin yok dedi bende çocukla çıkamam zaten
(1,025 puan) tarafından
Hayr geçen a101 e geldi 4 metrekare 100 tl anneme aldık serdik çok güzel eşinin dediği halılar kalın olanlar
0 oy
(588 puan) tarafından
Allah allah bi halı alamıyo mu o kadar mı yokmuş benim kaynanam başkonuma bile yenisini aldı eskicimisin sanki sen
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım eğer durumu yoksa yaptığı iyi bisey ama durumu olup ta almıyorsa ayıp ediyoo
0 oy
(24 puan) tarafından
Bende zamanında kocam sıkışmasın diye kaynananın bilmem kaç yıllık halısını kullandım yaranamadım, şimdi benim kıyamadığım parasını kimbilir hangi ..... yiyor. Benden söylemesi
0 oy
(13,891 puan) tarafından
gendin al cnm napcan onun eski halısını yeni alıp versin oda eskiyi vermekte ne 
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Uygun bir dille reddet canım kötü olmaya gerek yok sonucta kaynanan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 224 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 391 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 550 göst.
0 oy
16 cevap 486 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

377,750 soru

11,305,974 cevap

34,732 kullanıcı

...