0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Arkadaşlar ben eylülde evimi ayıracagim. Hiç çeyiz falan almamıştım. Tabak vs vs gibi şeyleri kendim almak istiyorum. Her ay belirli günde 550 TL alıyorum. 2 aydır altın yaptım bu ay acaba çeyiz falan mı alsam diye düşünüyorum sizin tabak vs vs ne kadar tuttu? Birde bu konuda uygun fiyatlı siteler var mı 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum 3 yıl önce emsan dan almıştım yemek takımı kahvaltı takimi tencere ve çatal kaşık takimi 3800 liraya. Şimdi biraz daha pahal i

Onun haricinde bir sürü şey de almıştım mutfakta lazım olacak herşeyim vardı yine de eve çıkınca bir sürü eksiğim olduğunu farkettim 
-Reklam-
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Canim suan tam postunu okurken reklamda bim cikti bu cuma çeyizinizi tamamlayin yemek takimindan bardaga catal kasığa  tencereye diyor. Bence bu bi isaret bime gitmelisin :)))
0 oy
tarafından

Tencere seti aldım granit kek kalıpları 4 şekil

Izgara tava aldım hepsi 670 tuttu indirimdn aldım n11 den 

Yatak örtüsü vs annem almıştı onları bir tane ağır yatak örtüsü 400 TL idi 
Nevresim takımı ÇİFT KİŞİLİK 9 tane takımım var hepsini English homeden aldı annem tanesi 80 TL idi 

Mutfak masrafı ise içinde tabak çatal kaşık kepçe seti tava kahvaltılık seti ivir zıvır 1000 tl tuttu 

Halılar 8 parça 500 TL 
Perdeler 2 bin 
Bu kdr 
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Alacaklarına gore fiyat değişir.  2000 ne de dizersin 10 binede. Ama bence aldigin parayı yoksa ceyizine harca canim
0 oy
(2,154 puan) tarafından
Valla benimki tüm mutfak esyalari 10 bini geçmişti ama internette daha uygun oluyor
0 oy
tarafından

2 yıl önce 

12 kişilik servis takımı

12 kişilik çatal bıçak seti

Bı de 8 parça tencere seti

Bı de kahvalti lik seti

Toplam 3 bin
0 oy
tarafından
Bime çok güzel çeyiz seti geliyor uygun hemde bak istersen canım
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Granitit tencere tava seti

Celik tencere tava seti

1 tane yemek takimi buyuj

1 tabe kahvalti takimi

2 pakette hem sulu yemek icin tabaklar hem pilav vs icin olan set varya onlardan almistim

Daha bi ton sey

Ama bi dukkana girsen eksiklerini anlarsin orda
0 oy
tarafından
Canım site değilde taksitli alınan yerden alsan ılla sıte olacaksa trendyolda aşırı ındırım oluyor takıp et al yemek tk kahvaltı tk mini aletler tk falan çeyiz seti olarak yapıoalr
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Araştırarak alırsan iyi olur şuanda piyasada kötüdür diye tahmin ediyorum uğruna bulabilirsin.. benim 5 yıl önce olduğu için hiç hatırlamıyorum bide zaman geçti üstünden artmistir
0 oy
(430 puan) tarafından
Canım bende karacadan aldım 2.900 almıştım herşeyi içindeydi ama ben çelik tencere aldım ayriyetten 300 tl geçen sene aldım ama kampanya dewan ediyor
0 oy
tarafından
Ceyiz paketi almanı önermem içinde sosluk çorbalık gbi bi sürü gereksiz aey var ben bi kez anca belki kullanırsn. Sürekli kuşlandıgn seyleri al bu hafta bime yemek takıöı helivek mesela ona bakabilirsn
0 oy
tarafından
3 yıl önce evkurdan  almıştım 

Kahvaltı takımı 

Yemek takımı 

Granit tencere takimi

Çelik tencere takimi

Kristal bardak  takimi

Çatal kaşık takimi 

3500 civarı tutmuştu 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
3.500 tl canım kahvaltı takımı dahil. Kütahya porselen.  Bütçene göre bssru  paket var gidip bakıp alırsın. 2017 de almıştık biz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 242 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 425 göst.
13 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu

379,070 soru

11,346,769 cevap

34,813 kullanıcı

...