0 oy
1,080 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından

Arkadaşlar bilen bilir kanamalı düşük tehlikesi geçirdim pazar günü ve 20 aylık  Oğlum olduğu için evde 3 gün kıpırdamadan yatmam Söylendiği halde yatamamış bunu da sizlerle paylaşmıştım

Kaynanamın Bir kez bile arayıp nasıl olduğumu bile sormadığını da söylemiştim ve tabii eltimin kızına Fuzuli baktığını da kaç gündür bir kere bile Nasıl oldun demedi bugün aramızda geçen konuşma bu sizce de benimle dalga geçmemiş mi sizce de ben artık muhatap olmuyorum demenin zamanı gelmemiş mi? 

imagegönül umduğu yere küsermiş bu da sondu Bi daha küsmem! 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kafası düzelsin diye mi coxugu getirmiş degisikmis 
(2,891 puan) tarafından
Küsler konuşmuyorlar kaç kere evden kovdu kızını alıp geliyor O salakkda veriyor:)
tarafından
Aman kuzum boşver ya yeri gelince lafını koyarsın Allah muhtaç etmesin.baksana dediklerini anlamazdan geliyor sen ne diyon o ne cevap veriyor
(2,891 puan) tarafından
demi ya resmen dalga geçti baksana Demek ki kıymetli olmak için saygı duymak değil suratına sçmak lazım
tarafından
Deveye diken yarar biliyon işte
(2,891 puan) tarafından
Deve diken seviyor biliyom:) Keşke daha çok koz verse elime de yarın doğumda suratına Çarpsam
-Reklam-
0 oy
(656 puan) tarafından
Tavrini koy valla resmen adam yerine koymamis 
(2,891 puan) tarafından
Aynen canım Nasibi varsa gelir dünyaya ama öteki elti ile küs kızını getiriyor Ben de daha en ufak bir saygısızlık yapmış insan değilim bana bunu yapıyor Demek ki bu da çiçek gibi dibine pok atmadan yetişmeyecek
(656 puan) tarafından
Kuzum sican yaraniyo bu devirde vallahi bak
(2,891 puan) tarafından
Aman aman benden uzak olsun ben bundan sonra mesafemi arttırırım tek yapacağım o  çocuklarımdan benden uzak dursun eşim Ne zaman anlayacak diye bakıp dururken o da artık anlamaya başladı gerçek yüzünü o da bundan sonra ona göre davranır inşallah
(656 puan) tarafından
Esin arkandaysa ne mutlu sana benimki ana kuzusu
(2,891 puan) tarafından
Yok kuzum arkamda oldu falan yoktu yıllardır ağzının içine bakıyor ne derse tutuyor anlamıyordu bir türlü gerçek yüzünü söylediğim zaman ben suçlu oluyordum bu aralar hiç savunamaz oldu bana gördü kendi çocuğunun kıymetsiz olduğunu bundan sonra ona göre davranıyorsa da enayi olduğunu düşünür burada yüzüne söylerim Hiç çekinmem
0 oy
(701 puan) tarafından
Kötü davransan senden iyisi yoktu ama sen saygı gosterince böyle oluyor. Bir insanın içinde hic mi düşünce olmaz o kiz kendi ve bebeğinin canıyla ugrasiyor biraz tuğraya bakayimda rahat etsin demez pess valla. İnsafsizlik kelimesi senin kaynandan türemiş olabilir.
(701 puan) tarafından
Aynen eşinde annesinin ne yaptığını anlar.
(2,891 puan) tarafından
İnşallah dua edelimde anlasın artık bişeyleri
(701 puan) tarafından
İnşallah  hemşo
(2,891 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Seviliyonnn
(701 puan) tarafından
Karşılıklı ♥️♥️♥️
0 oy
(119,308 puan) tarafından
Senin yazdigindan snr bisi yazdimi
(2,891 puan) tarafından
Hayır canım güncel konuşma bu bizim zombiden
0 oy
(112 puan) tarafından
Gelmiş de geçiyor gibi muhattap olma. Ona muhtaç gibi de görünme yardım bekliyor gibi de görünme zaten görünsen de seni pek umursayacak gibi durmuyor canını sıkma boşver. 
(112 puan) tarafından
Yaa kuzum benim kıyamam sana Bebeğin iyiymiş ya önemli olan o canım Allahım gene de büyük ki sana yardımcı olmuş. Kaynanalar yalan söyler yalancı yalan söylemiş işte sana ise düşünce sende gitme de bi anlasın halinden Allahım senin eline ayağına derman versin derdine de çare versin inşallah kuzum :****
(2,891 puan) tarafından
Sağ ol canım Allah razı olsun Bundan sonra zaten kapısını açmam ne yap derse zıttını yapacağım mesela Bayram Sabahları Bekir'in dedesine gitmemizden hiç hoşlanmaz Corona kalkarsa bu bayram kahvaltıda Dedesin deyim  O da beklesin Dursun Kukumav kuşu gibi evde:))  duaların için çok müteşekkirim
(112 puan) tarafından
Aynen öyle sabah sabah onun yüzünü görmektense dedenin hayır duasını al en iyisi 'ne demek canım bende sana derdini anlattığın için sağol dertlesmis olduk seviliyorsun :**
(2,891 puan) tarafından
Sağ ol kuzum yine bekleriz Ben de seni sevdim♥️♥️♥️
(112 puan) tarafından
Ne demek her zaman burda yanındayım ♡♡♡
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Orda kime ne benim çocuğumdan diye laf çarpıtmışsın ama oralı bile olmamış valla cnm :(

(2,891 puan) tarafından
Evet bundan sonra Kime ne Benim çocuğumdan gelip sevmek istediğinde Bunlar hatırlatacağım
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş hiç üstüne de almamış kocanı bahane etmiş.. Allah merhamet versin ne diyim .
(2,891 puan) tarafından
Canım Anlamadığım nokta ben bir kere bile yüzüne saygısızlık etmedim ve ona hiç merhametsizlik etmedim şuraya gidilecek hastaneye gideceğim falan filan dediğinde ben ona yardım ettim sinir sıkışmasından tedavi görürken bile çocuğuma baktı da onun evini temizledim çok yanlış bir insana yaptıı bu hareketi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 241 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 786 göst.
8 Kasım 2019 Aile kategorisinde BEJNAMIN (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 810 göst.