0 oy
521 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Braun marka ates olcer yuzunden kizim havale geciriyordu evde olcuyorum 37.5 38.2 ilac bile vermedim basta sonra dayanamadim hastaneye gorurdum atesi 40.2 ydi ya 40 

Hemsire bagirdi napiosunuz diye 

braun bide koltuk alti en iyisi diye biton para verip aliyosun 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bela okuma kız Allah a havale et ben mutlaka 3 tane ölçer alirim 1 tane mutlaka yanliş oluyor..çok geçmiş olsun canım 
tarafından
Cok sinirliyim ya sikayetvar i okudum.herkeste ayni problem varmis
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya belki hastaneye gidene kadar yukselmistir

tarafından
Aninda annemdekiyle denedim 35.5 a 37.6 cikti
0 oy
tarafından
Haklısındır ama bela okuma ne olursa olsun tatlım. Belaya sormuşlar nereye gidiyorsun geldiğim yere demiş, Allah muhafaza. O yüzden yapman gerekeni yap ve Allaha havale et. 

Ben bebeğimi 41 dereceyle götürmüştüm acile koştur koştur sadece calpol verip, kan tahlili yaptı sonuçlar temiz NEDEN bu kadar ateşi çıkıyor Allah Allah, takip et diyip eve göndermişti.. Size bişey yaptılar mı ki? 
tarafından
Allahım yaaa çok geçmiş olsun :( Rabbim şifa versin inşaallah hemen toparlar kuzucuk :/
(3,274 puan) tarafından
Ayy onlara da mi guvenemicez yaa hem marka iyisidir diye düşünerek aliyo millet
tarafından
Makattan mı baktin ateşine cnm en doğru ateşi makat gösterir
tarafından
Koltukalti makat agiz ici hepsine bakiyorum
tarafından
Allah allah cnm ya en pahalısı bide bende dandik aldım 2 tane aldım biri yanlış gösterirse diğeri doğru gösterir sonuçta.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 671 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Esrabeyza (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,203 göst.
31 Mart 2019 Aile kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
26 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,502 cevap

35,046 kullanıcı

...