0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Fatma Ana eli otu nasıl kullanılır ? Hangi duâlar okunuyor ve kimin okuması dâhâ uygun olur ? Yarın yarışın yapılacak hastaneye doğum ne zaman olur bilmiyorum açılmamış yok ne zaman hazırlamalıyım otu ?

5 Cevaplar

+1 oy
(2,865 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlk defa duyuyorum kız ne o öyle ? Hurma ye sen 7 veya 9 tane canım
(2,865 puan) tarafından
Ay hadi inşallah canım ❣️ ❣️ ❣️ bi avazda kurtulursun inşallah ❣️
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim İNŞALLAH❣️
(2,865 puan) tarafından
Bi ben kaldım :D
(4,994 puan) tarafından
Sana ne kadar kaldı ? Ben doğuruyorsam sana da sıra gelir :D
(2,865 puan) tarafından
Çok varrrğğğğğğğ 58 en uzun hali :D erken doğum riski de var gerçi bakalım hayırlısı :D
-Reklam-
+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Ben yapacaktım eşim boşver dedi yapmadım 
+1 oy
(1,456 puan) tarafından
Canım benim eşim sancılarım başlayınca suya koymuştu. Bence ise yaradi inanıyorum ben. Hızlıca acılmam ilerledi. Yani hızlı dediysem 5 6 saatte tamamlandı açılma 
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
26 gün önce doğum yaptım gece 2,5 da hastaneye gittim 4 cm açılmam vardı hemen kayınvalidemi aradık otu suya koydu Ayetel Kürsi Elem Neşrah Fatiha Felak Nas surelerini okudu sabaha 5 gibi hastaneye geldiler bi kaç yudum otlu sudan içtim ot açıldıkça benim de açılmam oldu sabah 7 de oğlumu kucağıma aldım suni sancı verilmedi kendi sancımla doğumum oldu. 10 gün önce de kuzenimin sabaha karşı suyu gelmiş hemen gitmişler 1 cm açılması varmış öğlen 1 gibi bizim haberimiz oldu hemen bende ki otu suya koydum annem sureleri okudu ot açılmaya başladı 2,5 gibi de doğumu oldu sureleri sende okuyabilirsin başka biride okuyabilir bende kuzenim de faydasını gördük canım 
+1 oy
(327 puan) tarafından
Bir bardak ılık suya koyuyosun ustüne yasin okunuyo kimin okuduğu önemli değil. O sudan bi yudum içsen kâfi o açıldıkça seninde rahmin açılıyo. Hastaneye yattigin zaman koyabilirsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemacikalin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde zeyno (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
23 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bal topagi (1 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,406,063 cevap

34,944 kullanıcı

...