0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar izleyen var mı bilmiyorum ama ne pis bu evler ya hiç mi temizlememis oturan insan anlamıyorum valla midem bulanıyor ben her gün temizliyorum evimi bazen yine de pis geliyor batıyor gözüme

15 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Acaba gercekten oyle mi merak ediyorum
tarafından
İnan bende
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben onların özel olarak kirletildiğini düşünüyorum. O programın orijinali tlc de orda var asıl pislik
tarafından
Bencede ya o lavabo Ocak buzdolabı falan yani bilmiyorum
(3,458 puan) tarafından
Onlardan daha mirlileri var mesela kayınvalidemin Bi komşusu var orijinal pis
tarafından
Kız kokar ev durulmaz ya
(3,458 puan) tarafından
Maalesef öyls
0 oy
(1,126 puan) tarafından
O evleri bilmem ama herkes hergun temizlik yapamıyor malesef. 
tarafından
Niye yapamasin canım hasta falan değilse çocuk bahane değil yani ben iki çocuğumla yapıyorum bir insan eğer bir şeyi isterse Allah'ın izniyle her şeyi yapar ben annemden böyle gördüm
(1,126 puan) tarafından
İyi maşallah size o zaman.
0 oy
tarafından

Yemişler , sıçmıslar 

Bundan başka bir işe yaramamislar

0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ayyy igrenirim izleyemem
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yok canim ole degil biraz mahsus kirletip ole gosteriyolar bolesi imkansiz ne yani yasayanlar ketcabi felan niye duvara sursunki
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kadîr zaten ilk söylüyor bgun falanca kişinin evi dye mesela gecen gün tek yaşayan yaşlı bir amcanın ewî dedi blki sakat belki yatalak genelde de zaten yaşlı bekar yada öğrenci evi oluyor benim kuzenimin bekar arkadaşlarinin evini temizlediler biz gelmeden bi hafta önce hiç temizlik yapmayın elinden geldiğince pis bırakın demişlerdi
(1,018 puan) tarafından
Pis insanlarda var canm herkes temiz dgl ki kiminin umrunda olmuyor wala bizim bi komşu vardı kadın zengindi ama temizlikçi çağırmazdi kendide akşama kadar tv izler bide yemek yapardı sadce
tarafından
Ee ev kokmuyor mu
(1,018 puan) tarafından
umrunda mi ki :)
tarafından
Kocası bir şey demiyor mu
(1,018 puan) tarafından
kocasını görsen adam. muttahit bi boy pos hergun iki dirhem Bi çekirdek giyinir ise gder ama. o pis kadına verdiği değeri görme yani
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Ya ben her gun temizlik yapan bir insan degilim hani asiri asiri titiz bi insanda degilim ama evimde hep temizdir yani pis degilim. O evleri gorunce sok oluyorum heleno tuvaletleri ya o klozetleri nasil kullaniyolar simsiyah olmus artik bakamiyorum ekrana midem bulaniyo cok kotu :sick:

tarafından
Valla ben her gün süpürüp siliyorum toz alıyorum çünkü oğlum astım hastası kızım da emekliyor yürüyor yerde ne bulursa ağzına götürüyor benimde gözüme batıyor
(1,822 puan) tarafından
Canim bebek ve cocuk varsa ev zaten batiyor mecbur her gun temizlenir ama bi esim bide ben varim evim kirlenmiyor o yuzden her gun temizlemiyorum ama iki gune bi uc gune bi mutlaka temizlerim. Benimde bebegim dogmasina az kaldi o dogunca tabikide daha cok temizlik yapacagim
0 oy
tarafından
Kız bu ne ki tlc deki daha pis kadın bir yıl hiç bir şeyi yıkamamiş ve yattigi yeri dahi toplamamiş di hele ssen onu görseydin benm midem kalkti
tarafından
Kız evler kokar oturulmaz
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ay bn izliorum şok oluorum valla 
0 oy
tarafından
Önceden bi eve taşınmıştık bekarken çıkan kadın hiç mi dolap silmemiş leş gibiydi resmen yağ kazıdılar annemler dolap altları örümcek olmuş yani öyle pisti ev bi de o kadın üst kata taşınmıştı annemleri kaç kere davet ettiler annem o kadının elinden su bile içmem dedi gitmedi hiç evlerine
0 oy
(324 puan) tarafından
Evlerin pisliğinin gerçek olduğunu düşünüyorum çünkü onlara benzer 3 tane ev gördüm, hatta birini temizledim malesef hatirladikca midem kalkıyor :D
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm normal bir insanın böyle olması imkansız ama dünyanın binbir çeşit hali var hastadır ayağa kalkamıyodur mesela bir kadın vardı meğer normalde çok temizmis oğlunu trafik kazasında kaybetmiş ondan sonra herşeyi boşvermiş hani derler ya noldum değil nolcam demeli bunlar ztn pistir evleri ama 1 hafta 10 gün önceden arayıp biz gelcez hiç bişey yapmayın gelesiye kadar diye soyleyebiliyodurlar diye düşünüyorum kınamamak lazım tabi
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben her gün yapıyorum haftada 1 de dip bucak eşim evde olunca her gün alsan da gözüme hemen kirleniyo gibi gelir heleki çocukla öyle evde de oturup dus alanda iyi mide vat demk ki 
0 oy
tarafından

Tesadüfen kanal gezerken gördüm 10 sene  o camlar hiç silinmemiş :woot:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 264 göst.
0 oy
4 cevap 210 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu