0 oy
412 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar hangi bezi kullanıyorsunuz memnun musunuz?? Sleepy bezi kullanıp memnun olan var mı 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Tabi ki molfixxx
(58 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Henüz kullanmadm ama yorumlara fln bakarak molfix aldm. Fiyati da ne cok ucuz ne cok pahali. Ortalama bi fiyati var
(58 puan) tarafından
Prima kullanıyorum fiyatı biraz pahalı gelmeye başladı değiştircem ama kızım kabul eder mi bilemedim bi deneyim molfix i
tarafından
Prima cok pahali gercekten ya. Büyüdükçe adeti dusuyo fiyati artiyo. Evlat icin deger tabikide ama daha uygun bi bezi kabul edicekse butceyi zorlamanin anlami yok
(58 puan) tarafından
Aynen adet azalıyor fiyatı artıyor o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum molfix i bi deneyim bakalım kabul edecek mi
tarafından
Ne kadar meselaa
tarafından
Trendyoldan 132 adeti ni 64 tl ye aldm. Marketlerde de 70li fiyati 45 tl fln oluyo genelde
+1 oy
(747 puan) tarafından
Evy baby kullaniyorym çok memnunum fiyatı da iyi :-)
+1 oy
(929 puan) tarafından
Prima premium care kullandım canım sonra molfix aldım ama prima daha yumuşak geldi bantları falan daha iyi geldi tekrar primaya geçtim 
+1 oy
(338 puan) tarafından
Bebek cildine gore degisir canim denemen lazim. Ben slepyden pek memnun kalmadim ama yegenime kullandilar cok memnun kaldilar. Ben bi ara migrosun bezi minies vardi onu kullaniyordum fiyati uygun alerjide yapmiyor ama bazen sizdiriyordu. Simdi molfix kullaniyorum cok memnunum
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum çok memnunum 
(58 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(141 puan) tarafından
Şuan bim in bezini kullanıyorum ama başta sleppy kullandım ondan da çok memnundum 
(58 puan) tarafından
Teşekkürler :)
0 oy
tarafından
Miniessaaasa
(58 puan) tarafından
Hiç duymadım :)
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben can bebe kullandim ogluma kizima fa can bebe kullanicam.
(58 puan) tarafından
Canbebe iyi gelmedi kızıma ya
(373 puan) tarafından
Benim ogluma diger bezler iyi gelmedi pisik oldu oyuzden canbebe kullandim.
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Valla ben kullandm memnun kalmadm molfixe gectim idarari sizdiriyodu bezin koselerinden jep kaka bulasiyodu oglumun zibinlarina ve en onemlisi pisik yapti oglumu o yuzden molfixe gectim gayet memnunum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum çok güzel pişikte yapmadı büyüyene kadar devam ederim 
0 oy
(222 puan) tarafından
Dogdugundan beri sleepy kullaniyorum cok memnunum
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben sleepy kullanıyorum cnm ve cok memnunum. Bebegi 4aylik. 3+ kullanmaya basladim beden olarak. Bi tek yenidogani kullanirken cok sıkıntı yasadim. Cok sızdırdı. Surekli ustunu degistiriyodum. Bide hep yan yatirdigim icin o zamanlar hep ustu basi çiş oluyodu. Numara degistirince bi problem kalmadi. O zamanlar farkli marka denemek istedim ama o da kizartti hemen poposunu. Degistirmedim bende. Zaten cok yumusak cok guzel bi bez. Alıp yenidoganda sikinti yasarsan pes etme. Buyudukce o sıkıntı cozuliyo.
(58 puan) tarafından
Sağol canım prima kullanıyorum şuan ama değiştirmek istiyorum inşallah bebeğime iyi gelir pişik falan yapmaz bi deneyim sleppy i
0 oy
tarafından

Ben duzenli kontrolle sızdırmalarin onune gecilebilecegini dusunuyorum.bebegimi de ilk haftaları hariç diskiladikca poposunu falan yikamayi dusunuyorum. Boylelikle pisigin de onune gecerim.Instagramda muhendisinoglu diye bir sayfa var bebe yaglari, sampuanlar, bezler, pisik kremleri hakkinda arastirma yapip hangisinin en az kimyasalli en emici oldugunu soyluyor. En az kimyasal iceren bez canbebe ve sleepy. Bir kac tane daha vardi ama unuttum. Bunlar arasında da internette yapilan sizdirmazlik testlerini izledigimde en iyisinin canbebe olduguna karar verdim. Ben canbebe aldim o yuzden sana da bunu oneririm ama her insan farklidir belki herkes benim gibi bu konuya dikkat etmeyebilir kimisi icin pisik olmamasi daha onde gelen bir istektir:D benim icin de kimyasal orani onemliydi o yuzden bu sekilde bir tercih yaptim. Sana da tavsiye ederim yani:sideways:

(58 puan) tarafından
Canbebe kullandım canım o pişik yaptı bıraktım o yüzden.. Bana da doktorum ıslak mendili yıkayıp öle kullan demişti
(80 puan) tarafından
Cnm ben sleepy kullaniyorum ve her altini temizlememde zeytinyağı suruyorum poposuna. 4bucuk aylık bebegim hic pisik olmadi. Bence en güzel sey zeytinyağı.
0 oy
(673 puan) tarafından
Ben kızımda prima kullandım nasipse şuan ikinci gebeliğim 37+2 yiz bu seferde sleepy aldım deneyip görcez prima gibi ince göbek bağı oyuntulu falan özellikleri iyi bide pisik yapmazsa tamamdır : )

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 206 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.

379,558 soru

11,362,244 cevap

34,839 kullanıcı

...