0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı kilo aldırır derler ama ben doğumdan sonra hep dikkat ettim kilo almadım hep verdim hamilelik kilolarını ama iştahım hep açıktı son dönemlerde kontrol edemez hale geldim acaba bununla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum 10 aydır kullanıyorum hapı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi hap emzirirken zararı var mı bende kullansam 3.kez gebelik 3 senede ay kaldiramam
(4,290 puan) tarafından
Emziren için cerrazette var
(582 puan) tarafından
Bana doktorum emzirirken desirett önerdi onu kullanıyorum hala da devam ediyorum emzirmediğim halde devam edebilirsin dedi doktorum
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım galiba herkste değişiyor ama genelde kilo aldırıyor diyorlar ben 3 ay zor kullandım zaten zayıftım 45 kiloya düştüm hep midem bulanıyor su hamile gibi sinir yaptı ayaklarım ağrıyordu iştahım kesildi sonra doktor bırakmamı söyledi mahvetti beni gelmiyor bana kullanamıyorum 
(582 puan) tarafından
Böyle olanı ilk defa duydum bak mesela bende geçmiş olsun canım
(359 puan) tarafından
Aynen canım bazılarına yaramıyor işte benim gibi zehirlenmiş gibi geziyordum hep sürekli kusuyordum :( sprial da kullanamıyorum oda yaramıyor iğne var 3 aylık ebe dedi sen hap bile kullanamıyorsun o daha kötü eder seni napacağımı şaşırdım virüsten sonra bi kadın doğuma giidcem bakalım başka ne yapabilirim diye :(
0 oy
tarafından
İştah bilemem ama genelde kilo yapıyor yazzz diye var bitane sadece o kilo kaybı yapıyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
0 oy
1 cevap 151 göst.
0 oy
0 cevap 55 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...