0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kizlar 27 haftalik oldukk sabah 8 dedin mi uyanio baya hareketli aksamda ayni yatioruzz hareketli esim elini koyuyo hadi oglumm uyuyalimm babacimm dio bi iki kere vuruoo sonra sabaha kadar hareket yokk dun mideme dayandi aglicaktimm artikk esimme dedimm elini karnima koydu hadi oglumm annenin cani acio biraz asagiya in dedi bi anda yumusadi bu.kadari cok sasirtio acaba surekli konusuoruzz ondanmiki :)

7 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından

Artik seslere tepki veriyo haftası ilerledikce benimde 28 oldu babası gelene kadar tık yok o gelip konusunca basliyo tekmeler vur kizim diyo vuruyo bi dakka bekle gelicem diyo gidiyo geliyo simdi vur diyo vuruyo delimisiniz siz dedim :D ayagini karnima uzatiyo kizim uzat ayagini diyo ayagina vuruyo :D

(2,172 puan) tarafından
Maşallah ona inşallah sag salim kavusursunuz :) aynı zamanlarız bakalım hangisi gelcek önce :)
tarafından
benimki sezeryan kuzumm bide erken dogumm riskimm var ya bakalimm hadi :)
(2,172 puan) tarafından
Hayırlısıyla gelsinler canım :) niye sezeryan ikinci mi
tarafından
ilk canim rahatsizim ben normal dogum yapamicagimi soylediler
(2,172 puan) tarafından
Olsunda sezeryanla olsun kuzum Allah yardimcisi olsun hepimizin ❤
-Reklam-
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Yerim onu ya akilli uslu soz dinleyen bi cocuk olcak ins annesi <3

tarafından
esime bana cekerse oyle olmazz ama ins oyledir canim :)
(1,422 puan) tarafından
Saglikli olsunda yaramaz olsalarda olur canim :)
0 oy
(213 puan) tarafından

37 haftaligim beni kesinlikle dinlemiyo ama esim aksamlari konusuyo oglummm oyun oynayalimmi hadi bu tarafa vur diyo esim elini koyyo bebek oraya vuruyo esim elini baska yere koyyo gel oglum aslanim diyo bizimki buseferde oraya buruyo ben yapiyorum bana tepki vermiyo:angry:

Küstüm sana diyorum esim sonunda karnindaki cocugada trip attin bravo hayatim zirvedesin trip atma konusunda diyo.:D

Napim bütün sıkıntiyi ben cekiyom o babasiyla oynuyo benle oynamiyo:angel:

tarafından
biz esimle konusuoruz boylee demi oglumm babana cekmee sen diorumm vuruoo :) esim eslini koyuyo bana cekecek aslanimmm dioo onada tepki verio cok guzel bisey ya :)
(213 puan) tarafından
Saglikla gelsin insallah sabirsizlikla bekliyoruz benzermi bilmem ama babaci olacagi kesin bizim oglanin
tarafından
benimkide oylee aksam o konusunca delirio :) o diyince uyuyoo :)
0 oy
(373 puan) tarafından

Benim kiz gun icinde karnimin bir yerine topalaniyor.babasi geliyor konusiyoruz kizim tekme tokat daliyor resmen.:P

0 oy
(223 puan) tarafından
Benim oğluş da tam tersi babası elini koyunca hareketi kesiyor :)  
0 oy
tarafından
Benim kızım da ablasiyla iletişime geçiyor 32+1 olduk bizde büyük kızım gelip elini karnima koyup kardeşim diye seslenince oda içerden elini dayiyor ablası hadi gel bebeeeekk diye bağırınca çıldırıyo tekme üstüne tekme dört dönüyor içerde :D :D 
0 oy
(493 puan) tarafından

Benim minnak oglumda tam tersi ben elimi kattigimda masallahi var babasi elini kattigi an duruyor ben şok :) beni yalanci cikariyor her seferinde :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 505 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Monilu (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 320 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.