0 oy
337 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (372 puan) tarafından
Doğum kadar korktuğum şey alttan bakmaları nolursunuz dikişler en kısa sürede nasıl iyileşir

9 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Her tuvaletten sonra mutlaka temizle, batikon sürmeyi unutma kuru tutmayı unutma, mustlaya su tut
(372 puan) tarafından
Batikon yazmadı doktor elleyemiyorum korkuyorum peçeteyi ıslatıp dokunuyorum
(5,323 puan) tarafından
Batikon al bence gazlı bezle sür ufak ufak bişey olmaz benim dikişim içli dışlıydı çoktu
 Fön makinesinin soğuk yeri varsa onunla kurut
(372 puan) tarafından
Geçer demi nolur bakmasınlar
tarafından
Batikon kesinlikle yasak artık her türlü yaraya yasakladılar
(5,323 puan) tarafından
Dediklerimi yaparsan çok rahatlarsın ve çabuk iyileşirsin canım ben de 2 hafta bakamadım oraya ama elledim yaptım pansumanımı mecbur
-Reklam-
0 oy
(151 puan) tarafından
Kendiliğinden iyi leşir cnm pansumanini yaparsın kuru tutmaya çalış iyi leşir korkunun ecele faydası yok 
(372 puan) tarafından
Pansuman vermedi doktor
(151 puan) tarafından
Aaa niye nasıl vermedi
(372 puan) tarafından
Valla vermedi antibiyotik bide demir ilacı
(151 puan) tarafından
Vermesi lazımdı ama neyse sen al eczaneden geçmiş olsun cnm
0 oy
(46 puan) tarafından
Valla canım bende normal doğum yaptim  dikisim iç dış vardı  yürüyemiyordum bile hastaneden  sadece batikonlu su  vermişlerdir yarmadı bir ise bende terramycin merhemiyle gazlı bez aldım eczaneden ilk önce yıkıyordum  kurutma makinesiyle kurutup o merhemi dikis yerine sürüyordum orkid yerine  gazlı bez koyuyordum 1 haftaya kuruttu bisey kalmadı dikişlerimde düştü 1 hafta boşuna acı çekmişim gerçekten bende çok işe yaradı
(46 puan) tarafından
Doğumdan sonradan  hiç doktora gitmedim daha kızım  3 aylık oldu  kimse yok bırakıcak virüs girdi araya kaldı ama çok şükür hiç bisey kalmadı geçti gitti
(372 puan) tarafından
Çok korkuturum altan bakcaklar diye
(46 puan) tarafından
Sen benim dediğimi  dene kurut sür oturamazdim bile ondan sonra  oturdum
(372 puan) tarafından
Sağol allah razı olsun
(46 puan) tarafından
Hepimizden razı  olsun canım
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Her wc den snr fon makinasiyla iyice kurut 
(372 puan) tarafından
İyi gelir demi
(119,282 puan) tarafından
Bama dr um dedi yaptim cok iyi geldi
0 oy
tarafından
Pet yerine havlu kes koy batikon sür iki saate bir  kuru tut 10 günde iylesr
(372 puan) tarafından
İnşallah teşekkür edrirm
0 oy
tarafından
Batikon kesinlikle yasak artık. Ben doktor arkadaşıma sordum batikon yarayı kurutup o kısmı herdirdşği için artık yasaklmıslar. Her gün sabah ksam ılık su ile yıkayıp fön makinesi ile kırut canım. Ve korkma doktorlar taburcu olurken alttan muayene filan ediyorlar hiç birşey olmuyor 
(372 puan) tarafından
Banada hiçbişey vermedi krem bile vermedi antibiyotik verdi temiz tut dedi bide sargı bezi kullan dedi
0 oy
(156 puan) tarafından
Canım çok dikkat etmen lazım ben enfeksiyon olmuştum o yüzden baticon bulabilirsen al 5 litrelik bi su şişesine suyu doldur onuda hafif turuncu sarı renk olana kadar dök her tuvalete gittiğinde onunla temizlen sackurutma makinesiyle kurula orayı bi de hijyenik ped yerine temiz bez ayarla kendine onu kullan kuru tutmaya çalış erken iyileşir 
(372 puan) tarafından
Sağol ccanım inşallah çok korkuyorum bişey olcak diye
0 oy
tarafından
Ben doğumlardan sonra kontrole gitmedim bı sıkıntı çıkmadı 
(372 puan) tarafından
Ne kullandınız
0 oy
(283 puan) tarafından
Her tuvaletten sonra yıka idrar yakabilir çünkü sonrasında fön makinesiyle kurut sonrada batikon sür ve verdikleri kremleri böyle böyle yap iyiye gittiğini göreceksin. Kacinci günün bu
(372 puan) tarafından
3.gün altıma sürmem için hiç krem vermedi ki ya allahım doğum kadar çok korkuyorum alttan bakmalarından

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gulbin.4 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu

379,527 soru

11,361,554 cevap

34,839 kullanıcı

...